Děj Mexické telenovely z roku 2006 se odehrává na statku, kde spolu spokojeně žijí Soledad Alvaro, jejich služební a "otroci". Otroci proto, protože jsou patronem Alvarem velmi přetěžováni a zneužívání jako levná pracovní síla. A proti tomu není možné nijak zakročit, protože Alvaro má pod palcem policii a všechny příslušné orgány. Jednoho dne napíše potají Chosé, správce statku, jedné služebné dopis, který se dostane do rukou Soeldad. T té ho najde její manžel, ihned si ho přečte a domnívá se, že byl adresováný právě Soledad. Začne ji obviňovat z nevěry a nenávidět, i jejich dceru Alinu, kterou považuje od té doby za cizí. V ten okamžik se jim oběma začne mstít. Soledad zavře v pokoji a Alinu odvede do jeskyně blízko jejich statku k jedné staré čarodějnici, která se tam schovává před zákonem. Před Alvarem musí sice být čarodějnice Luba na Alinu velmi zlá a krutá, ale jakmile zajde za roh, tak je k Alině milá a přátelská. Ale i přesto se Alina snaží utéct, i když její otec vyhrožuje její matce smrtí, když uteče. Po několika letech, kdy je Alina vězněna v jeskyni s Lubou a Soledad na statku, odkud nemůže nikam odcházet, přijíždí do krajiny Emílio. Do toho se v poslední den kdy byla na svobodě, velmi zamilovala, a on do ní také. Alina ho ihned pozná, ovšem Emílio jí nikoliv. (ČSFD)

-ELFKA- odpad!

Naozaj by malo existovať nejaké špeciálne hodnotenie pre telenovely, pretože táto je ešte horšia ako ostatné. Dej úplne oničom, zápletka najprimitívnejšia akú som kedy videla. Dokonca si ani nedali tú námahu aby sa všetko na konci nejak dôstojne vyriešilo. Záver bol totálna katastrofa. ()

cobraSK odpad!

Ja mám len jednu otázku. Ako opísať človeka, čo tejto televíznej katastrofe môže dať hodnotenie *****????? ()