• DaveSmith

Abych byl fér, tak nebudu hodnotit. Po dvaceti minutách jsem to znechucenej vypnul. Vim, že byl hlavní "hrdina" 20 let v komatu. Ale jako dítě byl docela normální, někdo by řekl, že i docela frajer, tak proč se teď v dospělosti tváří jako retard. Zatím jednoznačně odpad. Třeba se někdy hodně přemůžu a dokoukám, abych mohl s čistým svědomím hodnotit. Edit: Tak jsem s vypětím všech sil dokoukal. Ono je těžký sledovat film, kde jsou klaďas i záporák ůplný "retardi". Přesto se objevila pasáž, kdy jsem se docela bavil. Jenže nakonec zazvonil zvonec a já z toho zmatlanýho závěru málem zvracel duhu. Nic proti happy endům, ale co je moc...Zkrátka nic se nemá přehánět.(9.10.2014)

• ecceHOMMO

Neviem prečo ale svojím spôsobom sa mi to páčilo......a to aj napriek kliše či občas divnému humoru. Príbeh je jednoduchý, veci ako také nerieši. Ale inak sú tu celkom dobré tanečné čísla ( až na víťazov...a to je ten komediálny paradox ), a vsuvky Hasselhoffa a K.I.T.-a sú príjemným osviežením.....(28.1.2010)

Nevím co kdo čekal, ale já se bavil dobře. Kennedymu role sedla a i když to někdy byly až trapné či dětské tak jsem byl prostě spokojenej, jen ta hudba to bylo něco šíleného. Vtipy jsou laciné stejně jako samotný scénář který by vymyslel snad každej. Tvůrci by ale asi potřebovaly lepšího choerografa, protože styl tance jsem bud nepochopil, nebo byl prostě špatnej.(30.8.2011)

• Hapretor

Oh my God! What is that shit! Vemu to popořadě. Hlavní představitel je fakt soušl a retard. Jeho pohybové nadání je ale zjevné. Jeho kámoši nevypadaj o mnoho líp, ale na konci všichni dohromady předvedli dobrou šou. Holka snů hlavního představitele je fakt kočka a byla taky retardovaná, že se s nim dala opět dohromady. Vlastně byla retardovaná nejvíc ze všech - 20 let se nechat urážet od takovýho krypla, jak ho tady zahrál Michael Rosenbaum, a pak si ho ještě vzít. Na film sem se podíval jen ze zvědavosti, abych odkoukal nějaký tríčky a pak v "Karlových lázních" (pochybný podnik v Praze) všechny oslnil. A ten homeless byl tak debilní a nechutnej, že sem se z něj taky málem pochcal - smíchy. K tomu ty přemety a kroucení na parketu a suma sumárum vychází čistá jedna*. Tento film už ale vidět nechci.(29.10.2010)

• asader

To je film jak pro blbce,už od začátku sem si řikal,že jestli to vyhrajou tak je to pěkně trapný,bezdomovec je tam pochčije a vyhráli.Trapárna největší!A v tom finále tam předvedou takovou dobrou sestavu a on tam udělá 2 salta a vyhráli.Ale David Hasselhoff a vystoupení ostatních skupin to zachránili a občas sem se i zasmál,takže slabý 2 hvězdičky.3/10.(24.4.2010)