Reklama

Reklama

Mistři Hazzardu: Jak to začalo

(TV film)
  • USA The Dukes of Hazzard: The Beginning (více)

Největší výtržníci ve světě hazardu se po úspěchu divadelního představení v roce 2005 vracejí a v akční dobrodružné komedii předvedou, jak to všechno vlastně začalo. Bratři Bo (Jonathan Bennett) a Luke (Randy Wayne) Dukeovi nejprve rozzlobili chamtivého byznysmena Bosse Hogga (Christopher McDonald), který chce zabavit farmu strýčka Jesse, a aby zachránili příbuzenstvo před finančním zruinováním, zkusí štěstí s hazardem. Jenže Boss Hogg není zrovna férový chlap a nevítá nově příchozí s vlídnou tváří. Nezbývá než povolat na pomoc sexy sestřenici Daisy Dukeovou (April Scottová)... Režii má Robert Berlinger. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (50)

Boogeyman odpad!

všechny recenze uživatele

Jednoznačný odpad, už dlouho jsem si nebyl tak jist a to jsem viděl jen druhou polovinu. Stupidní příběh, trapné vtipy, naivní dialogy a herecké výkony na úrovni školní besídky jsem sice předpokládal, ale to co se mi dostalo předčilo všechna má očekávání, před takovou hloupostí by se osypal i Medvídek Pú. Jenže jsem byl připraven i na to, že kreténismus scénáristů, režiséra a dvou hlavních hereckých představitelů (jejich projev spočívá buď v hlasitém ječení, nebo hlasitém ječení v autě) bude alespoň částečně vyvážen parádními honičkami a akčními kousky s Generálem Lee. Šeredně jsem se mýlil, všechno o co se tvůrco pokusili končí trapným zklamáním. Představte si totiž závěrečnou honičku s policajty, jejíž průběh je následovný: jede Lee, jedou policajti, Lee dělá smyk, policajti dělají smyk, Lee dělá další smyk, policajti dělají další smyk, jeden policajt smyk neudělá a zajede s autem zpomaleně do mělkého rybníka, Lee dělá smyk, policajti dělají smyk, jeden policajt smyk neudělá a zajede zpomaleně do potoka, Lee míjí ceduli informující o blížící se propasti, policajti také míjí ceduli, posádka Leea řve, že skočí, Lee skáče, posádka Leea řve, Lee letí,posádka Leea řve, Lee vypadá jakože propast nepřeletí,posádka Leea řve hlasitěji, Lee hladce přistane na okraji propasti a jede dál, posádka Leea si oddychne, policajti zastavují na kraji propasti, konec závěrečné megahoničky, která trvá když to přeženu tak dvě minuty. A ta vyhublá "kráska", tam už je přirozenost v nedohlednu! Držte se od toho dál! ()

kery- 

všechny recenze uživatele

Nepřijde mi že by tam byl až tak brutální poskes vůči jedničce. Jasně, chybí tu S.W. Scott a J. Simpson, ale i tak si to své tempo a kouzlo Dukes of Hazzard udrželo. Vše je při starém, tj. parádní honičky, silné vztahy v rodině které se příběh filmu snaží neúspěšně rozbít,charismatický (v záporném slova smyslu) záporák který na své činy jak už to tak bývá dojede a samozřejmě pěkné holky..A právě k těm holkám..na vkus normálního - troufám si říct neúchylného - diváka je tam ale až moc ženských nahoře bez a pokračování se trochu mění dnes už v obyčejnou rádoby teen. komedii plnou šuk*ní..A o tom přece jednička vůbec nebyla..Sečteno podtrženo dvojka není žádný průser který by musel nutně vyvolávat křeče v žaludku.. ()

Reklama

Happykubas 

všechny recenze uživatele

Neviděl jsem první díl, tudíž nemám s čím srovnávat, ale je celkem jasné, že pokračování tuctové komedie, které se objeví hned po 2 letech a navíc s úplně jinými herci nemůže už dosáhnout takové kvality jako předchozí díl s Seannem Williamem Scottem. Ze začátku mi to přišlo až přehnaně ujeté (rádoby legrační sheriff Rosco), ale ke konci filmu jsem musel zvednout své hodnocení na 3 hv. Spousta nahýh a krásných holek tam taky byla, takže si myslím, že svůj úkol průměrné komedie je splněn. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Video vykradacka skvelejch Mistru hazardu, kde misto sexy Jessici Simpson popravde receno dost oskliva April Scott a misto sympatickejch magoru Scotta s Knoxvillem dve naprosty pitomy hovada. No a cely se to tvari jako prequel, coz znamena, ze uvidime seznameni Boa s Luke, postaveni Generala Lee a jak se z osklivky Daisy stala kocka nebo aspon se to film snazi namluvit, April fakt neni zadna sexbomba, ani kdyz ma tesny sortky a mini tricko. No a problem je, ze tu je minimum honicek, forku taky moc ne a cely je to proste takovy naprosto zbytecny. Ale nenudil jsem se. Slabsi 3*. ()

Torision 

všechny recenze uživatele

Oproti jedničce katastrofální propad. Vážně, tohle se s původní verzí s Seannem W. Scottem a Johnnym Knoxvillem vůbec nedá srovnávat. Tenhle film nemá švih, nemá spád...místo honiček, akce a hospodskejch rvaček se režisér pokouší spíš o jakousi dost trapnou teenagerovskou komedii. A musím říct, že hlavní dvojice (dementů) Bennent, Wayne. tenhle film vůbec netáhnou a koneckonců i obsazení ostatních "herců" si taky nedokážu vysvětlit. V prvních 45 minutách jsem se totálně nudil až na jediný moment, když Bo a Luke projíždí na jakési čtyřkolce školou(dívčí šatnou plnou nahých slečen nevyjímaje ). Druhou polovinu filmu jsem se nudil k smrti a čekal na pořádnou automobilovou honičku s Generalem Lee. A dočkal jsem se ! Trvala asi 8 sekund a skončila nabouráním do stromu. Film je naprosto tragickej. Myslím,že z DoH by se mohla stát klidně dost dobrá klasika, kdyby podlepsali podepsali původní herci, tak by se s dobrým scénářem dalo klidně vytvořit odpovídající pokračování a ne tahle píčusovina. U jedničky jsem neváhal se 100% hodnocením,tady je to 1* a to spíš ze soucitu. Pičovole ! ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • Ve filmu lze zaslechnout, že Bo (Jonathan Bennett) a Luke (Randy Wayne) Dukeovi jsou bratři, zatímco v předchozím filmu bylo uvedeno, jsou bratranci. (dc125)
  • Boss Hogg (Christopher McDonald) má ve filmu zbraň Remington 870 ráže 12 gauge. (dc125)

Reklama

Reklama