Mistři Hazzardu: Jak to začalo (TV film)

The Dukes of Hazzard: The Beginning

Majstri z Hazzardu : Ako sa to začalo

Vidláci na pretekoch: Nový začiatok

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2007, 91 min

Nepřijde mi že by tam byl až tak brutální poskes vůči jedničce. Jasně, chybí tu S.W. Scott a J. Simpson, ale i tak si to své tempo a kouzlo Dukes of Hazzard udrželo. Vše je při starém, tj. parádní honičky, silné vztahy v rodině které se příběh filmu snaží neúspěšně rozbít,charismatický (v záporném slova smyslu) záporák který na své činy jak už to tak bývá dojede a samozřejmě pěkné holky..A právě k těm holkám..na vkus normálního - troufám si říct neúchylného - diváka je tam ale až moc ženských nahoře bez a pokračování se trochu mění dnes už v obyčejnou rádoby teen. komedii plnou šuk*ní..A o tom přece jednička vůbec nebyla..Sečteno podtrženo dvojka není žádný průser který by musel nutně vyvolávat křeče v žaludku..(30.3.2010)

• Kolousek8

Bennett a Wayne mě v rolích opravdu neuchvátily, Johnny a Seann byly daleko lepší a vtipnější... Tady netvrdím že jsem se nezasmál, občas, opravdu jen občas... Nejvíce jsem se zasmál nakonci u pokažených scén... Tento filmeček je tak trošku mimo, snaží se nalákat lidi na vedlejší postavy pěkných holek, které ukazují kozy... April Scottová vypadala po proměně rozhodně na méně než 28 let, pěkná postava...(29.8.2015)

Video vykradacka skvelejch Mistru hazardu, kde misto sexy Jessici Simpson popravde receno dost oskliva April Scott a misto sympatickejch magoru Scotta s Knoxvillem dve naprosty pitomy hovada. No a cely se to tvari jako prequel, coz znamena, ze uvidime seznameni Boa s Luke, postaveni Generala Lee a jak se z osklivky Daisy stala kocka nebo aspon se to film snazi namluvit, April fakt neni zadna sexbomba, ani kdyz ma tesny sortky a mini tricko. No a problem je, ze tu je minimum honicek, forku taky moc ne a cely je to proste takovy naprosto zbytecny. Ale nenudil jsem se. Slabsi 3*.(6.3.2010)

• Torision

Oproti jedničce katastrofální propad. Vážně, tohle se s původní verzí s Seannem W. Scottem a Johnnym Knoxvillem vůbec nedá srovnávat. Tenhle film nemá švih, nemá spád...místo honiček, akce a hospodskejch rvaček se režisér pokouší spíš o jakousi dost trapnou teenagerovskou komedii. A musím říct, že hlavní dvojice (dementů) Bennent, Wayne. tenhle film vůbec netáhnou a koneckonců i obsazení ostatních "herců" si taky nedokážu vysvětlit. V prvních 45 minutách jsem se totálně nudil až na jediný moment, když Bo a Luke projíždí na jakési čtyřkolce školou(dívčí šatnou plnou nahých slečen nevyjímaje ). Druhou polovinu filmu jsem se nudil k smrti a čekal na pořádnou automobilovou honičku s Generalem Lee. A dočkal jsem se ! Trvala asi 8 sekund a skončila nabouráním do stromu. Film je naprosto tragickej. Myslím,že z DoH by se mohla stát klidně dost dobrá klasika, kdyby podlepsali podepsali původní herci, tak by se s dobrým scénářem dalo klidně vytvořit odpovídající pokračování a ne tahle píčusovina. U jedničky jsem neváhal se 100% hodnocením,tady je to 1* a to spíš ze soucitu. Pičovole !(27.8.2007)

• Chlo0opek

Nooo, co tohle jako mělo být?! Kdo vytvářel "příběh" k tomuto paskvilu? Nějaký děcko, co chodí ještě do školy? A to mám takovéhle komedie docela rád... Chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdičku za ty spoře oděné slečny, ale když se tam barman, poté, co vlastně určí jako nejvyšší prioritu u výběru personálu velikost poprsí, úplně rozplývá nad holkou, která je ošklivější a ještě k tomu mnohem míň vyvinutá (= oproti ostatním obsluhujícím holkám nemá v podstatě vůbec žádný kozy), tak ani kvůli téhle oblasti si prostě film nějakou tu hvězdu zkrátka nezaslouží. Odpad a hotovo!(12.12.2016)

• - Boss Hogg (Christopher McDonald) má ve filmu zbraň Remington 870 ráže 12 gauge. (dc125)

• - Ve filmu lze zaslechnout, že Bo (Jonathan Bennett) a Luke (Randy Wayne) Dukeovi jsou bratři, zatímco v předchozím filmu bylo uvedeno, jsou bratranci. (dc125)