• Německo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2008, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 690)

Další ze supermanských příběhu o hrdinovi, který zachrání svět, i když na začátku je to ten nejušlápnutější uředníček v bezejmenném boxu uprostřed obrovské místnosti anonymní firmy. Jako ženy sní o tom, že potkají krásného milionáře, tak muži čekají okdud se vynoří Angelina Jolie. Wanted je prostě pohádka pro frustované low-class managery, protože kdo by nechtěl poslat svou šéfovou do pr... a jít dělat téměř nezranitelného zabijáka. Takže to teď večer před obrazovkou může vypadat takto: Dobře miláčku, pustíme si Pretty Woman, ale hned potom Wanted. Rovnováha MUSÍ být zachována.(31.5.2009)

Před šesti týdny jsem byl obyčejnej člověk jako vy, a teď???? Totální nářez, kde kůlky uměj uhybat do strany. :) 80%(10.6.2013)

Komiks jsem nečetl, takže srovnávání nechám na jiných. Každopádně jsem se náramně bavil, dějové zvraty byly skvělé, dokonce ani moje neoblíbenkyně Angelina Jolie mi tu nevadila. *SPOILER* Navíc Freeman jako záporák? Kde se tohle dá jinde vidět? *SPOILER KONEC* Prostě jsem se skvěle bavil, je to akční snímek přesně podle mého gusta - superschopnosti, neschopný (nejdřív) hrdina, všechno je jinak než se zdá. Navíc jsem se tu poprvé seznámil se skvělým Jamesem McAvoyem.(26.7.2013)

Nápaditá a originální střílečka. Hromada malých i větších blbůstek ve scénáři i před kamerou dává vyniknout modernímu stylu a anarchistickému nádechu. Bohužel začne film v druhé polovině dost ztrácet, ale celkově musím opravdu hodně pochválit.(7.9.2013)

very lovely, ale napodruhé to ztrácí lesk, nebo když pár debilu odděláte sami, stává se z toho nudnej stereotyp. 2019. Zajímavej komentář - You bother too much - Why are you here - You are pussy - Its not question of why, but what - Let your instincts guid you - I dont know who I am - I dont want that person dead, fate does - 555(28.12.2013)

Efektní a zajímavý film. Nenajdete nudné části, mrkne na Vás docela dost zajímavě zpracovaných momentů, herci super, parádní film, který nemáte problém pustit si znova.(7.9.2014)

Příjemně překvapivý film. Taková střílející oddechovka, s netradičním rozuzlením. Pobaví a člověk se nenudí.(22.9.2014)

Velké překvapení roku! Moc jsem si od tohohle filmu nesliboval, ale dostal jsem parádní nářez, zjistil jsem že existuje nějaký McAvoy a Angelina se rozloučila s Hollywoodem ve velkém stylu. Zajímavě sepsaný scénář, kde kulky létají za roh, příběh se čím dál víc zamotává a kde tečou hektolitry krve. Takhle má vypadat akční film 21. století.(7.12.2014)

Prerod nuly na hrdinu - čekd. Badass ženská rola - čekd. Strhujúci záver - čekd. Postavy, o ktorých chcete samostatné spin-offy - čekd. Over the top momenty (2x auto) - čekd. Hudba - čekd. Hollywood at its finest. A to to celé režíroval Rus!(6.1.2015)

Film je hezky akční a Angelina Jolie je tady moc drsná a moc krásná. Možná by mohla mít pár kilo navíc a taky víc centimetrů v bocích. Ale to je věc názoru. A můj názor - to si můžete všichni někam poznamenat - můj názor je zase moje věc!!!(12.4.2015)

Veľmi zábavná záležitosť. Isteže, bolo tu viacero scén, ktoré boli zbytočne exhibične poňaté a aj logika príbehu bola často krát trochu mimo, ale podstatnú časť filmu som bol vo vytržení. Najmä akcia ma dostávala do kolien, a to som človek, ktorý inklinuje skôr k realistickej a civilnejšej akcii než týmto variáciám "ála Matrix". Výborný príbeh, akcia fakt prvotriedna a aj odľahčené humorné scénky sem výborne zapasovali. Obsadenie celkom OK, respektíve na Angelinu sa aspoň dobre pozerá a Morgan Freeman ma v zápornej úlohe milo prekvapil. McAvoy nie je vyslovene môj obľúbený herec, ale vôbec mi nevadil. Takže, na to, že som zhliadnutie tohto filmu dlho odkladal a nič som nečakal som bol príjemne prekvapený a čoskoro si túto jazdu zrejme zopakujem. 75%.(17.8.2015)

Tak to byl ku*va nářez!. Navíc, závěr filmu, tak ten mě dostal, jeden z nejlepších který jsem kdy viděl! Klobouk dolů, víc takových akčňáků... 8/10(26.9.2015)

Skvělý film po všech stránkách.Hlavním pozitivem je obsazení.Časem si obstarám i komiks...(11.10.2015)

• Bau.Baushka

Mám ráda Angelinu se zbraní, ale pro dobré hodnocení je to sakra málo. Kdyby to bylo alespoň trochu reálnější a víc příběhové než efektní...(21.8.2016)

Zlamu si vaz. Dejte me do solneho blaticka. Moderni akcni film. Jen tech "radoby" vtipnych momentu bych dal reziserem mene. To dojem docela slusnemu akcnaku kazilo(8.2.2017)

Libůstka prostě! ! !(28.3.2017)

Angelina pokazde slizne film tohoto typu. Tomb Rider, Pan a pani Smith, Wanted. Muj oblibeny zanr to rozhodne neni. A musim konstatovat, ze mi to misty pripadlo jako becko, ktere uz nepotrebuji nikdy videt. Nezanechalo to ve mne dojem, a pod prijemnym zazitkem si predstavuji neco jineho. Tak tak 60%.(18.4.2017)

• Urgost

20%(21.5.2017)

Balistika dostala obloukovej kopanec do prdele. Tři za to, že sem po Psím poslání potřeboval popcorn, pepsi a narovnat emoce a taky proto, že Timur je Sovět a já mám pro bratrský snažení slabost.(30.7.2017)

75%(2.11.2017)

Ve vyctu zanru zapomneli uvest "sci-fi". Jinak je to vcelku vtipne.(3.1.2018)