• Německo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2008, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 685)

• smirec1

to si snat robite srandu....72%???? Vsak sa ta chujovina nedala pozerat. Po pol hodine som to vypol. Najviac ma dojalo ked neuveritelne precizna Jolie na (tusim) dodge viper y nevedela uniknut zlemu zlocincovi co isiel na dvadsatrocnej dodavke....po tej nahanacke som uz vedel ze sa to nebude dat dopozerat. U mna jednoznacny odpad...a nezachranil to ani Morgan Freeman!!(22.8.2015)

Skvelý film,spomalené scény nemajú chybu :-)(24.8.2015)

• Sicilius

Nedalo se na to dívat, ale za zadek paní Angelíny a její lačná ústa dávám jeden bod.(11.9.2015)

Motivační film pro snílky a chcípáky. Ale provedení výborné, efekty fajn, závěr vytušitelný.... Jo, klidně se na to podívám znovu.... Šéfová účetních vede, aneb jak vyfakovat tlustou prasnici a nudný život. Taková fajn pohádka.... Vlastně... Hvězdy jsou za Angie..... Bez ní a VolnéhoMuže by to nebylo ono....(26.9.2015)

• tom173

Omg.. tohle už není možný.. Pro mě absolutní vrchol absurdnosti..Navíc jsem netušil, že je tu v Čechách strž kam spadl Balrog..(26.9.2015)

Famózní komiksová záležitost. Moc nechybělo, abych dal plný počet. Hrad Perštejn, Angelina Jolie v žigulíku, žigulík v Pendolínu, Pendolíno v propasti to jsou třešinky na dortu pro českého diváka :-)(27.9.2015)

Dobré obsazení, skvělé efekty, překvapivé, super hudba...prostě to má spád. A plus body za nepřeslazený konec.(14.10.2015)

• SONNY07

Bohužel slabě průměrná akce.(8.11.2015)

• bombit

Zejména bych chtěl ocenit významný pedagogický přínos tohoto filmu a jeho osvěžující poselství mládeži: Nezobrazuje se vaše jméno na první straně Googlu? Začněte vraždit lidi!(5.1.2016)

• Korra

Ze začátku jsem si říkala, že to bude celkem originální pojetí stereotypního příběhu o ňoumovi, který se stal chlapem s velkým CH a nandal to těm zlým parchantům. Když ale došlo na kouzelné tkací stroje, pochopila jsem svůj omyl. Opravdu nechápu tak vysoké hodnocení. Jednoduché akční příběhy jsou podle mého názoru filmy typu Predátor, kde opravdu nemusíte být žádní koumáci, abyste se v ději zorientovali, ale vyloženě neuráží divákův intelekt. Tohle byla dějová splácanina, kterou zachraňovalo jen obsazení a vymazlený vizuál. Měl to Morgan Freeman zapotřebí? Ale aspoň že Angelina byla pěkná a Thomas Kretschmann sexy, že jo...(17.4.2016)

Prečo musí byť tá kurva taká afektovaná?(14.8.2016)

• macherano

Tento film ma nechytil je tam zvrat ale nijsko ma nepresvedcil salt bol urcite lepsi v podstate som to pozeral lrn kvoli angie(19.8.2016)

Strašná blbosť, ktorá si veľmi neláme hlavu s fyzikou a mechanikou. Na druhú stranu má film spád, zápletku, postavy sa niekam trochu vyvinú, takže výsledok nie je úplná tragédia.(11.2.2017)

Skvělý akční film plný výborných herců. Film má dle mého názoru hodně kvalitní příběh a famozní akci. Prostě super film.100%(24.3.2017)

Kopa klišé, ale nevedela som sa odtrhnúť. To je tak keď som závislá na Jamesovi a jeho kreáciách (počítačová klávesnica a jej praktické použitie). Dokonca aj Angelina sa dala zniesť. Pán Freeman je očarujúci ako vždy. Hlboký príbeh alebo pointu tu nehľadajte. Ale na zabavanie stačí.(12.7.2017)

Už to tady někdo zmínil. Na efekt je to úžasná podívaná. Vlak padající dolů, zahýbající kulky, což bylo vyvráceno v Bořičích mýtů, že to není možné a spousta dalších efektů. Ano, úžasná podívaná. Ale příběh je trochu slabý. Tak nějak nestačí tomu, co si tvůrci sami vymysleli. A ani prakticky nemluvná, ač sexy, Angelina Jolie nepomáhá. Jedinou lepší hereckou věcí na filmu je Morgan Freeman, který je tak kvalitní herec, že v nekvalitním snímku jsem ho nikdy neviděl a myslím, že ani neuvidím. Každopádně tohle je jen soubor za sebou rozložených efektů bez pořádného rozmyslu a bez viditelného smyslu. Je třeba ještě dodat, že efekty jsou sice fajn a od Hollywoodu čekáme opravdu maximální efekty, ale čeho je moc, toho je příliš. Zahýbající kulky jsou totálním nesmyslem, ale ta scéna s tím vlakem? Zkrátka, Wanted je zajímavý film právě pro milovníky akcí a dlouho letících kulek s tolika efekty, že zůstává rozum stát, jak tohle natočili a jak výborně to vypadá. Kdyby se jednalo jen o ty dech beroucí scény, dávám maximum. Za slabý příběh a děj je výsledné hodnocení následující.(30.7.2017)

Vyborna Fantasy akce/komedie, beriem to ako skvelu myslienku/napad: jak reziser, tak scenar, kamera, hudba, herci- OK 90.(30.7.2017)

• Sashmen13

Jak nás ten film mohl onehdá tak oblbnout? ou wowie(9.9.2017)

Až na těch pár renonců, které jsem fakt nebyl schopen zkousnout (žigul rychlejší, než Pendolino, zabití Řezníka kopnutím do špičky nože apod.) to vlastně bylo celkem ňami, ňami. Ne jako řádnej steak, ale jako slušnej řízek :)(15.10.2017)

Zábva, akcia, prostredie, kamera, strih aj herecké výkony mi sedia skvelo, celé to vytvára celok. Jeden z mála filmov ktoré priviedol zase niečo nové čo možno nie je prevratné, ale zaujme to určite a celkový dojem je skvelý. Nápadité(19.12.2017)