• Německo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2008, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 686)

Zábva, akcia, prostredie, kamera, strih aj herecké výkony mi sedia skvelo, celé to vytvára celok. Jeden z mála filmov ktoré priviedol zase niečo nové čo možno nie je prevratné, ale zaujme to určite a celkový dojem je skvelý. Nápadité(19.12.2017)

Bekmambetov tu začíná vykrádat sám sebe, což se při nepříliš dlouhé režijní kariéře dá tolerovat tak maximálně jednou. A tohle je to "jednou". Je to jednoduché a praštěné, samozřejmě. Ale má to švih a atmosféru. Ale abych dal čtyři hvězdičky, musel jsem vzít v potaz i to Žiguli v Pendolínu, které představuje (nejspíš nechtěnou, ale trefnou) symboliku post-socialistické Evropy.(10.1.2018)

Povedený :)(20.6.2018)

velká zábava-nenudila jsem se ani chvíli. I když to byl film předimenzovaně akční i na komiksovou předlohu a nevím jestli vůbec nějaké z těch scén byly točené živě nebo skoro 100% s použitím efektů...... nevadilo to. McAvoy překvapivě jako akční hrdina....dobrá volba. Skvělá hudba a pohled na Pernštejn a pár dalších míst taky potěšil.(17.9.2018)

• JendaBenda

Mohlo to být horší. Ale ne o moc...(29.9.2018)

Člověk prostě vypne mozek a užívá si podívanou ;) Holt k tomu je nářez natočen, víc bych v tom nehledal... za mě 5hvězd, protože za to ten film přesně stojí :P(24.6.2019)

1 22 43 64 82 83 84 85 následující >>