• Německo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2008, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 685)

Svěží, sympaticky "rusky" ušmudlaná, lehce (zvlášť oproti zvrhle amorálnímu comicsu - a to už jsem viděl a četl ledasco) nekorektní zábava, která dokazuje, že Bekmambetov je chlap s gulama a úspěch v Americe si fakt zaslouží. Že se film od předlohy odchyluje je jen logické a správné, jen se bojím, že ten mystický tkalcovský stav nebylo zrovna nejlepší vylepšení. James McAvoy se snad prostřílí do první ligy (kam minimálně od Pokání rozhodně patří), Angelina je neskutečně sexy a Morgan Freeman jede na autopilota, ale naprosto to stačí. Je pěkné, že pan režisér nezapomněl na svého hrdinu z obou Hlídek, rolička Konstantina Chabenského potěšila. P.S. A málem bych zapomněl, velkou radost mi udělalo skvělé využití písničky Nine Inch Nails - Every Day Is Exactly The Same.(5.7.2008)

Povedený :)(20.6.2018)

velká zábava-nenudila jsem se ani chvíli. I když to byl film předimenzovaně akční i na komiksovou předlohu a nevím jestli vůbec nějaké z těch scén byly točené živě nebo skoro 100% s použitím efektů...... nevadilo to. McAvoy překvapivě jako akční hrdina....dobrá volba. Skvělá hudba a pohled na Pernštejn a pár dalších míst taky potěšil.(17.9.2018)

• JendaBenda

Mohlo to být horší. Ale ne o moc...(29.9.2018)

Člověk prostě vypne mozek a užívá si podívanou ;) Holt k tomu je nářez natočen, víc bych v tom nehledal... za mě 5hvězd, protože za to ten film přesně stojí :P(24.6.2019)

1 22 43 64 82 83 84 85 následující >>