• Německo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2008, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 685)

Někde mezi 3 a 4 hvězdičkami. Angelina hraje velmi slušně, James předvádí také velmi kvalitní výkon. Vývojem mi film připomínal trochu Nabít a Zabít, efekty si trošku hrál na Matrix (ale kdo ne?!) a přidal také něco vlastního. Možná je to jenom můj dojem, ale kromě amerického klišé přidal Bekmambetov také duch své domoviny (vyšší pravda, oddanost pro věc aneb zemři pro pravdu). Pro mě určitě slušný filmový zážitek v rozumném časovém pásmu. Film, který se asi nezapíše mezi hity posledních let, ale něco do sebe má. (70%)(19.7.2009)

Povedený :)(20.6.2018)

velká zábava-nenudila jsem se ani chvíli. I když to byl film předimenzovaně akční i na komiksovou předlohu a nevím jestli vůbec nějaké z těch scén byly točené živě nebo skoro 100% s použitím efektů...... nevadilo to. McAvoy překvapivě jako akční hrdina....dobrá volba. Skvělá hudba a pohled na Pernštejn a pár dalších míst taky potěšil.(17.9.2018)

• JendaBenda

Mohlo to být horší. Ale ne o moc...(29.9.2018)

Člověk prostě vypne mozek a užívá si podívanou ;) Holt k tomu je nářez natočen, víc bych v tom nehledal... za mě 5hvězd, protože za to ten film přesně stojí :P(24.6.2019)

1 22 43 64 82 83 84 85 následující >>