• Německo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2008, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 685)

Když tak nad Wanted zapřemýšlím, tak mě nenapadá co tím tvůrci zamýšleli. Do jisté míry by se dalo říct, že se snažili natočit akční pecku, která by mohla konkurovat třeba Skále. Nějaký potenciál by se tady na to našel (zvlášť v hercích). Nakonec se nám ale dostalo filmu, jehož akce mě osobně místy připadá dost béčková, smysl pro žádný a celkový dojem je trochu rozpačitý.(5.10.2009)

Povedený :)(20.6.2018)

velká zábava-nenudila jsem se ani chvíli. I když to byl film předimenzovaně akční i na komiksovou předlohu a nevím jestli vůbec nějaké z těch scén byly točené živě nebo skoro 100% s použitím efektů...... nevadilo to. McAvoy překvapivě jako akční hrdina....dobrá volba. Skvělá hudba a pohled na Pernštejn a pár dalších míst taky potěšil.(17.9.2018)

• JendaBenda

Mohlo to být horší. Ale ne o moc...(29.9.2018)

Člověk prostě vypne mozek a užívá si podívanou ;) Holt k tomu je nářez natočen, víc bych v tom nehledal... za mě 5hvězd, protože za to ten film přesně stojí :P(24.6.2019)

1 22 43 64 82 83 84 85 následující >>