Zmasakrované blinkací panenky

(festivalový název)
  • Kanada Slaughtered Vomit Dolls (více)
Horor / Pornografický
Kanada / USA, 2006, 71 min

Film divákovi předvádí devatenáctiletou bulimičku Angelu Aberdeen (Amanda LaVey), striptérku a call-girl, která v zoufalství a nenávisti z vlastního ukotvení na nejhorším lidském dně upíše svou duši Ďáblu. Výsledkem toho trpí na děsivé noční můry spojené s emetofilským sadistou Henrym. Psychický a fyzický tlak společně s nechutnou monotónností života mladistvé prostitutky donutí Angelu k jedinému možnému východisku. Film útočí na diváka netradičně agresivní formální stránkou. (Othello)

daEmoNickY odpad!

Zabite pozrvacene pany. To vyvolava spoustu predstav.Pekne ci zajimave natocene? Ne. Nic moc se tam nedeje. Prilis malo uveritelneho nebo alespon vtipneho nasili. Jedine drsnejsi je zvraceni, coz ale neni zadna neznama. A pany? No, typ to natocil nejspis se svou starou, a po jejich vztahu je mi hovno. Vazne se tam neco stalo? Spousta lidi to rikala?Ne Nekdo se delal zajimavym. Hnus?Ano Co mi pamet saha, tak filmek saha po depresivni (utlacujici klid) hudbe a depresivnich zaberech (rozmazane, roztrhane, pokazene ...). Ale spatne vam bude spis protoze Lucifer pilne sprtal filmovou skolu, a tak vi jak sofistikovane vyrabet vtlacit pocity. Takze to je sebeucelove? Zadna komedie ani tragedie se nekona? A nic si z toho neodnesu? Ne, vlastne Ano, to posledni ne, chjo. ()

Tereszka33 odpad!

Tak jsem po dlouhé době zabrousila do těhle temných vod a....nuda, nuda, nuda. Není to rozhodně první film, který z tohohle subžánru vidím a můžu říct, že je nejslabší. Tupá pila a želé oči tomu opravdu grandiózně přidávají. Uklízet bych to teda nechtěla, ale proti gustu, má to očividně rád. Jestli to měla být sonda do duše prostitutky, tak mě teda obešla obloukem. Věřím, že své publikum to má, moje tleskánky to ale nezíská. Lucifere ty vole, běz si ho raději vyhonit. ()

DeLaMorte

Tak tenhle film je bud naprostej nářez ba nebo naprostej hnus..a nebo 50/50 ...šílené scénky se zfetovanejma děvkama,které někdo pořádně masakruje a nejen to je to film ve ,kterém jsoui snad všechny zvrhlosti světa...velmi rozporuplné hodnotit ovšem jako filmové umělecké dílo pro velice otrlé bizardní diváky to něco má.Pro mě stačí jednou a film si budu pamatovat navždy. ()

sedm.1

Z „vomit“ trilogie jsem před pár lety viděl jako první až třetí díl, o kterém tu nebudu tvrdit, že jde o nějaké výjimečné dílo, které by mě nějak výrazně zaujalo, nicméně asi mě tehdy dostalo do jakéhosi šoku, že něco takového vůbec dokáže někdo natočit, a tak jsem tomu lupnul nadprůměrné hodnocení, protože jsem to celé zkrátka v té době považoval za fakt neskutečně zvrácený a ojedinělý úlet, pro což mám v jistém smyslu také i docela slabost, takže proč ne. Až nyní jsem se ale každopádně odhodlal i k seznámení se i s první částí, ovšem tentokrát mé dojmy už nejsou ani zdaleka tak, ve zvráceném slova smyslu, pozitivní, jako tomu bylo právě u Slow Torture Puke Chamber. Slaughtered Vomit Dolls je totiž ještě opravdu jen amatérská sračka, kde se Lucifer sice snaží už co nejvíce šokovat a rvát tam co nejvíce bizarností a zvráceností, ovšem dopad na diváka a výsledný dojem z toho všeho ještě není ani zdaleka tak přesvědčivý a na mysl destrukční, jako se mu to povedlo v „trojce“, kde to vše působilo daleko „chořejším“ dojmem, což je jistě právě Valentinův cíl. O nějaké zápletce se tu ale jinak nemá opět smysl ani zmiňovat, to jsou prostě jen monologové výplody jednoho ne zcela zdravého mozečku, co se pak obsazení týče, tam Lucifer opět využil účasti „herců“ a především „hereček“ na fetu, které za lajnu kokeše udělali, co Valentinovi na očích viděli, no prostě výkvěty společnosti, efekty pak, až tedy na to zvracení, což ovšem zas nebyly efekty, to byl reál, tak ty nestáli vůbec za nic a atmosféra underground jako bejk, to fakt jako sedělo 8D. Na Slaughtered Vomit Dolls je zkrátka až příliš vidět, že jde o tvůrčí prvotinu, celé to působí strašně nudně a nuceně, nicméně, kdo si libuje v podobných záležitostech, tak i tomuto dílu by měl jistě ze studijních důvodů věnovat čas a prostor. ()

POciSEM

Tak si to vemem poporadku. Natocime par sjetych kurvicek,jednoho blba kterej si rad strka prsty do krku,pak se pekne vybleje do pulitru, nacez to ve snaze vyexovat vybleje znova figurine bez hlavy do krku a do toho na ne blije celej stab co sedi za kamerou vcele s tim filutou Luciferem Valentinem. No a mame tu pekne hlubokou story. Teda cekal sem opravdu exkluzivni prasarnu s nejakym tim sokujicim pribehem a misto toho sem dostal sice peknou sprchu blitek a na ty pomery i celkem podareny gore ale vzdyt je to uplne retardovany a nesmyslny. Az pujdu na nejakou party,tak tam vyzahnu flasu slivovice a s kamerou v ruce budu natacet jak na vsechny cakam blitky a pulka naroda me bude uctivat za ten velice prinosny snimek? Nebudu odsuzovat nikoho komu se to libilo,to je jenom jeho vec ale tento novy zanr je naprosto mimo misu a nema cenu s tim ztracet cas kdyz existuje spousta lepsich a smysluplnejsich masakru ()

Ataxia

Nechutné scény v podobě spousta litrů zvratek, nějaké te krve a dalších tekutin, nic víc v tom nehledejte. ()

Bull.Nulla

Zvrácené okno do brutálních komnat pekla. Nechutné představy podtržené režisérovou úchylkou emetofilií – tedy sexuální přitažlivostí zvratky. Právě kvůli tomuto atributu je film často zatracován, přitom má obrovský přesah do zkoumání lidského chování. Přináší skvělý hudební nihilistický a démonický podklad a mnoho zajímavých scén. ()

zdeny99 odpad!

Lucifer je buď úplně zvrácené perverzní prase nebo naopak režisér hororů v aktuálně nejlepší formě, který pochopil, co otrlý divák očekává. Co má asi tento film za účel? Abyste se báli nebo aby vám bylo blbě? Bát se v dnešní době už asi ne. Ale aby se vám zvedal žaludek. A hlavně abyste uhýbali od klávesnice, abyste si ji nepoblili. Tohle Luciferovi se to povedlo dokonale. Tohle dílo je celý blitek. Nejvíc mi utkvěla scéna s tím tlustoprdem Henrym. To prase jedno tlustý spocený nechutný se vyblilo do kríglu a pak to všecko vypilo. Pak ta bulimička jako ženská byla také na zeblití. Já tedy jako chlap bych na takovou vychrtlou bloncku bez koz s vyholenou pipinou nevlezl. To ta druhá macatá černovlasá čubka byla úplně něco jiného. Jo, ta byla k ošukání, i když zrovna blila. To je tak vše, co se dá narvat do filmu se 20 minutama. Jenže tohle má skoro 80 minut, a to je už fakt příliš velký humáč. [383. hodnocení, 38. komentář, 51%] ()

Kacenka_

hviezdička za tie pekné scény :-D ako keď štetka grcá na svoje oči na stôl ... inak dlhé nudné kecanie so Satanom :-I pričom tomu ani neni rozumieť ()

Hapretor odpad!

Pro mě nekoukatelné. Pro tento druh "něčeho-cosi" k vidění bych zavedl novou kategorii, aby bylo více jasno - "NE-film". Změť bez hlavy a paty rozmazaných a nechutných scén, které by mi vyvolaly přinejmenším epileptický záchvat. ()

Rathalos

Dalsi z rady amaterskych filmov,ak to tak mozem nazvat,ktory sa snazi sokovat tym,ze su zobrazovane veci,ktore bezne asi ludia nevidia,no v mojej praci vidim ludi nielen grcat,ale aj horsie veci,cize u mna nejake znechutenie nebolo,skor som sa nudil a pretacal som to,lebo som zaspaval,ludia,ktori tam (ne)hrali boli asi len nejaki neuspesni pornoherci,lebo normalny clovek by do toho nesiel,mozno boli pod vplyvom nejakych navykovych latok alebo co,ale to je asi jedno,bohuzial aj taki ludia musia byt,jednu hviezdicku davam za zvukovu stranku...:-) ()

Polnoch

Nechutne amatérske. Nejde v žiadnom prípade o umenie v žiadnom smere. S touto tematikou by sa dal natočiť kvalitný umelecko-abstraktný horor ale to by ho najprv musel režírovať nejaký režisér, scenár písať nejaký scenárista a hrať by tam museli herci. Toto však zrežíroval, napísal a dokonca natočil kamerou (pravdepodobne na mobil) absolútny amatér bez kúsku talentu. Ako "herečky" najal posledné rozkysnuté humusáčky. ktoré vyhrabal niekde vo feťáckej nore. V kinematografickej sfére funguje zákonitosť, že čím bizarnejší horor, tak tým amatérskejšie a zúfalejšie osadenstvo, čo je obrovská škoda. ()

BuchtiCZ

Zmasakrovaná nahá zvracející štětka. Satanovým hlasem promlouvající. Dloubání očiček. Ručičky do pusinky. Zvratky. Mrdky a jiné laskominy... Být to o 20min kratší, dal bych 75%, ale někdy v půlce mě to přestávalo bavit. Pro fanoušky gore celkem slušný nářez snad i s nějakým sdělením. Pro ostatní dost pravděpodobně odpad. ()

Tormentor665

Pro styl vomitgore je toto dílo významu téměř biblického. Další pokračování jsou spíše čím dál lépe zpracovaný ultrazvrhlý maglajz, třebaže i to má své přednosti. Tady to skutečně působí až mrazivě reálně a domnělé představy se střídají se skutečnými prožitky, jak když se znovu pokouším zadustit se vlastními zvratky a ono to stále nejde. Ze scény neustále opakovaného zvracení, vypití a dalšího zvracení se skutečně musel zvednout kufr skutečně každému. ()

Soubi odpad!

Promarněných 71 minut mého života...film bez umění, pouze rádoby šokující nic, které se mne absolutně nedotklo...nemohu se zbavit pocitu, že to pan Valentine natočil, aby si udělal dobře. Fujtajksl! ()

Pitryx

No nápad to je zajímavý, ale mně třesoucí se kamera a prudký střih víceméně vadil. Mně to totiž moc nevyhovuje. Ale přesto jsem dokoukal do konce a jen občas jel rychloposuvem. Takže hodnotím jen nápad, film jako takový byl vcelku o ničem. 201209227045/0 ()

koblenzer53 odpad!

Musím tady souhlasit s Tereszka33, po tomhle jsem dostala chuť na želé a jahodový koktejl a to jsem myslela, že mi z toho bude zle.Za mě nuda. ()