Zmasakrované blinkací panenky

(festivalový název)
  • Kanada Slaughtered Vomit Dolls (více)
Horor / Pornografický
Kanada / USA, 2006, 71 min

Film divákovi předvádí devatenáctiletou bulimičku Angelu Aberdeen (Amanda LaVey), striptérku a call-girl, která v zoufalství a nenávisti z vlastního ukotvení na nejhorším lidském dně upíše svou duši Ďáblu. Výsledkem toho trpí na děsivé noční můry spojené s emetofilským sadistou Henrym. Psychický a fyzický tlak společně s nechutnou monotónností života mladistvé prostitutky donutí Angelu k jedinému možnému východisku. Film útočí na diváka netradičně agresivní formální stránkou. (Othello)

Arigato odpad!

Pornografický? Prosím, já doufám, že jen to ne. Upřímně lituji kohokoliv, kdo se nad něčím takovým dokáže vzrušit. A taky chápu, že jediný účel filmu je co nejvíce diváka znechutit, což se u scény s půllitrem vcelku dařilo, ale za mě tahle kompilace enormní dekadence je zkrátka úplně zbytečná a svět by byl mnohem krásnějším místem, kdyby se filmy obdobného ražení nenatáčely. ()

ronyyy

Jako takhle... cením myšlenku, ale mě to prostě nebavilo. Kdyby to mělo 5 minut tak budiž, ale koukat hodinu na naprosto chaotický a zbytečně natahovaný sledy obrazů, kde se v podstatě vůbec nic neděje, akorát tam neustále někdo bleje, byla prostě otrava. ()