Komentáře uživatelů k sérii (6)

Láme mi srdce ta závěrečná rošáda mezi královnami Jindřicha VIII. Kateřina Howardová je jen křehké kuřátko, Anna Klévská po získání nezávislosti začíná být poprvé oblíbená... Dcery z předchozích manželství zrají pro své vladařské povinnosti až nakonec celý ten chaos musí rozseknout zralá Kateřina Parrová v podání mé oblíbené Joely Richardson (Nip / Tuck). Pokud člověk k tomu dvoru Tudorovců nepřilnul ani ve 4. sérii, má srdce z kamene. A samozřejmě bych si stejné téma dokázala představit v šesti a více sériích, konečně je tu otec Jindřicha VIII. a skutečnost, že jeho zájem o Boleynovic děvčata započal už u jejich matky... a na druhém konci to trvalo, než se prostřídal Eduard VI., Bloody Mary a Alžběta I. Zkrátka, je to inspirativní část dějin.(30.9.2017)

"How misfortunate I am to have so many ill-conditioned wives."(2.6.2020)

• Bozvav

Závěrečná řada je dosti uspěchaná, nedotažená a místy až fantasmagorická. Jako by se tvůrcům už nechtělo postavy nějak rozpracovávat do hloubky. Za mne tak tak dvě hvězdy.(17.10.2019)

70%(3.3.2019)

7,5/10(11.8.2019)

• aneta105

Tuto poslední řadu hodnotím jako nejslabší, jsem pevně přesvědčena, že celá řada 3. a tato by se vešla do jedné, kdyby do nich nenacpaly tolik zbytečností a zbytečných detailů, a ani herecké výkony nejsou zrovna na vysoké úrovni, hlavním rolím chybí to nadšení a vcítění do role a proto vypadají nepřesvědčivě, je mi líto, rod Tudorovců si určitě zaslouží lepší zpracování a tak muím z lítostí dát 50%.(14.8.2017)