2012: The War for Souls

všechny plakáty
? %
USA, 2016

2012: The War for Souls je film mapující konec světa tak, jak ji popsali staří Aztéci nebo samotný Nostradamus. Mladý vědec by měl otevřít portál vedoucí na paralelní Zemi a kontaktovat svého dvojníka, aby společně zabránili předvídané katastrofě očekávající Mayskou říši. Scénář pro Warnery by mělo obstarat duo Alex Kurtzman a Roberto Orci podle knižní předlohy Whitleyho Striebera. (ridomil)

Diskuze

Bajsf

Bajsf (hodnocení, recenze)

Ofic. zatim si to studio ci kdo sysli a treba to bude i tocit jiny reziser - kazdopadne ted je to v nejake pre-pre-pre-..produkci; Az to z IMDb zmizi, zmizi to i odtud ;o) Jinak je skoda, ze se Bay vrhl radsi na transformery ... mohlo to vypadat zajimave, uz jen samotny nazev Valka za duse za vse hovori ...Ale asi ani to nebude natocene do r. 2012 ... Ale uvidime, nevidim to ale moc pozitivne ...

VEVEXXXXX

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

Už ten film proboha smažte, žádná druhá 2012 se točit nebude, nevyšiluj.

Judhisthira

Judhisthira (hodnocení, recenze)

Proboha další snímek o 2012. Bay má vskutku originální esa v rukávu. Všichni se určitě nemůžou dočkat jeho sexistických vtípků a divokých výbuchů. Jsem přesvědčen, že tento film bude obrovská kupa klišé a patosu a že vydělá půl miliardy a všichni budou spokojeni.

beran-ek

beran-ek (hodnocení, recenze)

Ještě, že tak :D ..známe Baye.. ten nechá vybuchnout nejmíň celou planetu :D ..výbuchovej maniak a točit film o konci světa :D

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Zrušené. Nejspíš kvůli Emmerichovo 2012 a taky proto, že se Bay vrhá na další stupidně nevtipné roboty.

tom88

tom88 (hodnocení, recenze)

Dufam ze sa Orci s Kurtzmanom so scenarom poriadne pohraju. Bay si už svoju robotu spravi.

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

no Asylum dá se říct už řeklo udělalo dva filmy s podobnou tématickou a to Apocalypse a 2012: Doomsaday

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

Určitě bude druhý, jen ne třeba toto. ;) Taková událost se neobejde, aniž by nenatočili aspoň pět filmů na to téma.

TheGrayOne

TheGrayOne (hodnocení, recenze)

Žádný druhý nebude. By mě zajímalo, co to tu pořád dělá...Bay se snad jasně vyjádřil, že tohle nevznikne, ne?

West

West (hodnocení, recenze)

Kéžby někdo natočil spíš děsivej film o roku 2012 , kterej by trochu šokoval , bohužel to vypadá na dvě parodie, trailer od emmericha mě zklamal a zas tranformers je kravina na druhou i když se na to dá docela kouknout, ale myslim si že tahle smrtelná předpověd 2012 by si zasloužila víc než tyhlety dva režiséry..

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

No viděl jsem dva filmy 2012, třetí teprv bude. Každý je o něčem jinym.
Tak od tohohle čekám efekty, efekty a efekty. :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Všem je doufám jasné, že na konci bude monumentální výbuch Země, nic jiného ani Bay neumí.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ygan

Ygan (hodnocení, recenze)

michael nemůže režírovat komedii, protože neví co to je nefekální netrapný humor.

masasour

masasour (hodnocení, recenze)

Nechci vám do toho nějak kecat, ale tento film z 90% nebude. Protože Michael Bay řekl, že si mezi druhými Transformery(kteří vyjdou někdy v roce 2012), zrežíruje nějakou menší tamnou komedii. Bez výbuchů a akce. Což je škoda, opravdu mě totiž zajímalo, který z těchto režisérů, si stím lépe pohraje.

VEVEXXXXX

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

Emmerich na Baye nemá. Jeho filmy sou dementní a hlavně většinou nudný. Bay to umí líp podat, je to vtipný nenudí to a hlavně má na kontě Skálu a TF. Podle všeho to vypadá, že tenhle film nevznikne, což je škoda, protože Bayovi věřím víc něž Emmerichovi a bylo by zajímavý sledovat, kterej z nich tu planetu zničí líp:)

Ichabod

Ichabod (hodnocení, recenze)

Emmerich neumí zabavit mezi jednotlivejma efektama. Skvělej příklad je sračkoidní Godzilla. Ještěrka je dobrá, ale pokud neni na scéně tak je to otřesná a ještě stupidní nuda. O čem je Armageddon? Meteority tam padaj jen pár minut, ale i tak mne celej film nezkonale bavil. Emmerich nudí. Někdy víc (Godzilla), někdy míň (Day after tomorrow). Doufam že Emmerichovo 2012 bude ten druhej případ, trailer vypadá nádherně.

pugs : Bay tenhle film netočí (minimálně zatím) a dost možná vůbec nevznikne, takhle jsem to myslel :-)

pugs (hodnocení, recenze)

Lenže Bay to vie podať s takou chuťou... Emmerichove filmy na to, ako sú katastrofické a prepracované ma v konečnom dôsledku nudia, aj keď efekty sú na výbornú...

tom88

tom88 (hodnocení, recenze)

Bay a Emmerich su svojim sposobom podobne typy reziserov to je jasne, ved obidvaja tocia cisto popkornové komercne filmy hlavne pre pobavenie a zarobenie, akurat ze Emmerichovi to par krat uplne tak nevyslo. Bay je o nieco malo lepsi a skusenejsi a je jedno ci je nemec alebo američan, obidvaja su to moc kvalitny reziseri vo svojom obore.

pugs (hodnocení, recenze)

Tak to si zase nedovolím, Emmerich je oproti Bollovi jednotka:-)

pugs (hodnocení, recenze)

Zase som myslel v tú chvíľu len na BB, ale fakt zostáva, že Emmerich je nemec:-)

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

pugs: Takže Bay natočí Bad Boys a už točí skoro jenom akční komedie? No nevim. Stejná úroveň i vtipu. Universální voják- zasmál jsem se u scény v hospodě, Den nezávislosti- tam jsem se smál dost. Bay a Emmerich jsou stejná kasta a jejich filmy mám vcelku rád.

pugs (hodnocení, recenze)

Emmerich je nemec - Emmerich točí zvyčajne katastrofické filmy, no Bay točí skôr akčné komédie. Takže Emmerich a Bay to isté? Nie!

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

ichabod no tak to nevím. Nepamatuju si kdy Bay udělal ve filmu dobrý příběh. Bay a Emmerich je téměř jedno a to samý.

Ichabod

Ichabod (hodnocení, recenze)

Tohohle filmu se asi nedočkáme... Emmerich asi nakonec to téma vyčerpá se svym určitě stupidním scénářem... To bude nul a jedniček a emoce žádný... chjo... Míša by to udělal líp.

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Hele, proč mi to připomíná 2012 od Emmericha? Že by námět a trošku i název? Bože proč?

Kazisvět Emmerich opět v akci

Kazisvět Emmerich opět v akci

22.02.2008

Pokud jde o jeho novinku 10 000 př. n. l. (stručně shrnuto: pravěcí lovci prohánějí mamuty kolem pyramid), nejsou komerční ani umělecká očekávání nijak vysoká, ale to ještě neznamená, že by byl… (více)