Cesta do hlubin kočičí duše (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1989, 7x7 min

Josef Platz

Jiří Kubíček

Pavel Krejča

Josef Kemr

Mým dětem se todle celkem líbilo,ale Dášeňka byla lepčí.Tak trochu ji todlenc napodobovalo ale nedostihlo.(16.11.2009)

Pohádky pro nejmenší s vyprávěním tajuplného krásného hlasu Mistra Kemra.(11.1.2010)

K mému překvapení se prý jednalo o Večerníček? No nikdy předtím jsem ho neviděl, ale celkem to ušlo. Po úvodní živé kočičí rošádě jsem si dokonce myslel že se jedná o další hraný-živý seriálek jako byla například před časem velmi populární Dášenka, ale to bylo bohužel jen mé původní zdání asi tak po půl minutce se s živých kočiček tento snímek proměnil na animovaný filmeček. No ale jak říkám, nikdy předtím až krom tedy dvou dílů (6,- Jak se kočka přidala i nepřidala k člověku a 7,-Nesmrtelná kočka) ze sedmi celkových epizodek jsem ho neviděl takže tedy premiérově za 3*. No mohlo to bejt k mému zdání lepší, animace od Evy Jakoubkové tedy nic moc, ale zase bych zde naopak vyzdvihl skvělý typicky Kemrovsky namluvený komentář.(27.3.2007)

Animace je podprůměrná, kočky občas nevypadají jako kočky. Příběhy nevyrovnané - zajímavý je díl o kočkách z ostrova Man . Kemr jako vypravěč výborný.(25.8.2011)