poster

100 Tears

Horor

USA, 2007, 90 min

Režie:

Marcus Koch

Hudba:

Kristian Day

Scénografie:

Melanie Dean

Kostýmy:

Melanie Dean
(další profese)
 • Flipnic
  **

  Před naprostým propadem a nudou film zachraňuje závěrečná skoro půlhodinka, kde se naháněj postavy a krev teče proudem, údy jsou porcovány jako v masokombinátu, do toho pár ran pořádným kladivem atd. Ale i tak je to strašná volovina s debilníma rozhovorama, nepříjemnýma hercema, postavama atd. Gore je dost a jsou perfektně udělány, to musím uznat. Ale to je vše a fakt mi to nestačilo ... málem jsem zešílel nudou ...(27.6.2010)

 • AlistairMir
  *

  Fakt nechápu co na tomhle kdo vidí. Dokoukat to je fakt horor, ale to z důvodu absolutní nudy. Po celou dobu filmu mi bylo totálně volný, kdo a jestli vůbec někdo přežije. Vrahoun je tlustej cca šedesátiletej klaun v kostýmu ve kterém místo strachu budí buď lítost nebo posměch. Vražd je požehnaně a gore je opravdu perfektní pokud někoho děsí kečup, umělé hlavy a vinná klobása místo střev. Ruce a nohy, co se zde taky odsekávají, vypadají reálně asi jako drak v Bajajovi a všemu dominují "herecké" výkony obětí. Já teda ještě neumíral zmasakrováním, ale jestli má jediná reakce při vytahování mojich střev z břicha má být - juuuuuj - no tak se nemám čeho bát. U sekání nohou se zas ozývá ouuu ouuu...podobně jsem reagoval když jsem se nakopl do palce u nohy o roh skříně. Atmosféra si vzala dovolenou, napětí mělo chřipku a hudba je neuvěřitelně otravná. Každopádně scéna, kdy lilipután zdrhá před naší slavnou dvojicí novinářů, kteří jsou od něj asi metr a běží za ním dva kiláky načež ho nedohoněj, se rozhodně zapíše do historie kinematografie. Z milosti 1*(17.7.2016)

 • pornogrind
  ***

  V rámci nízkorozpočtový tvorby je tohle zlatej střed. Samozdřejmě že tyhle filmy za pár švestek většinou neoplývají žádným promakanějším scénářem. Tady tomu není jinak. Tenhle snímek to chce vyloženě utáhnout přes litry krve. Ikdyž se gore jízda koná nejvíc na začátku a na konci. Myslím si že ani střed filmu zas až tak nenudí. Sem tam se prolije taky krev + je to třeba obohacený o naháněčku trpajzlíka. Která mě mimochodem hodně pobavila( ať už to měl být záměr nebo ne ). Navíc k téhle scéně byla dobře zvolená hudba, která jí dodala ještě víc šťávy. Kupodivu byla hudba zvolená dobře i v celém snímku. Po herecký stránce to rozhodně není žádná sláva, ale viděl jsem už horší výkony. Zpočátku jsem měl obavy když jsem spatřil ksicht Raine Brown, která mě srala už ve filmu Barricade (2007). Naštěstí počáteční obavy rychle mizí. A ve finále musím říct, že tahle role jí docela sedla. Co se týče vražd - tak těch je určitě dost, ale povětšinou končí useknutím palice. Tenhle libovej klaun s obřím sekáčkem v ruce si v tomhle evidentně libuje. Je tu i pár jiných mordů, který nekončí stětím hlavy, ale žádná inovace ve vraždách se rozhodně nekoná. Samotný gore je tak na půl cesty. Některý gore je výborný a s některýma scénama si tvůrci už takovou práci nedali. Každopádně si myslím, že se tenhle kousek dá přežít bez sebemenší újmy na zdraví. To platí pro diváky zvyklý na amatérskou a nízkorozpočtovou tvorbu.(21.1.2016)

 • Bloody13
  ***

  Jasně, nízkorozpočťák jako kráva, navíc s hnusnym digitálem, ale masakr je to parádní. Obzvlášť úvodní třetina se nese ve znamení zběsilého tempa: šílený klaun s obřím sekáčkem naběhne do Jedličkova ústavu a během pár minut brutálnim způsobem vykydlí celé jeho osazenstvo. Následné dění sice dost zpomalí, za což může hlavní dvojka pátrající po psychopatově identitě, ale závěr se opět nakopne. Pokud jsem správně počítal, bodycount se zastavil na čísle 22, při čemž nejvíce útoků se soustředilo na odsekávání hlav a porcování končetin. Klauny já rád, takže proč ne, bavil jsem se.(6.11.2012)

 • Campbell
  ***

  Film o kterým asi nikdo pomalu neslyšel, a ani bych se nedivil ale prvních 20 minut je neuvěřitelná gore řezničina která se fakticky nebojí ukázat pořádně odseknutý flák masa. A díky tomu dávám 3* prostředek filmu je docela nudné věšetřování kde se občas zasekne sekáček na maso. Příběh je slabší a konec je dost předvídatelný ale faktem je že u takovýhleho filmu to není zas tak moc potřebný.Hlavní záporák v masce klauna je fakt nechutný tlustý prase, tvůrcům se povedlo vybrat dobrého herce. Jak říkám film je celkem špatnej ale za zmínku stojí opravdu kvalitní gore které je opakuji fakt parádní.(21.12.2012)

 • - Natáčalo sa v mestečku Gibsonton na Floride. (metal.storm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace