Jeff (Seann William Scott) je velmi svérázný mladík. Je mu skoro 30 a je finančně závislý na své rodině. Snaží se vymlouvat na nejrůznější postižení – poruchu soustředění, Tourettův syndrom, problémy s rovnováhou. Dnes má Jeff smolný den. Zpacká pracovní pohovor, málem ho přejede auto a potopí jachtu svého nevlastního otce. Ale také potká Lynn, tu nejkrásnější dívku, jakou kdy viděl. Jenže Lynn je už zadaná… (oficiální text distributora)

dobytek

V poslední době mam kliku na takový sračky, že jsem byl fakt rád i za tuhle podivnou komedii. Hlavní postava je takovej lůzr a vypráví různý historky o svym životě. Je to strašně rozkouskovaný, pořád se přeskakuje v ději sem a tam, chvílema se ve filmu neodehrává vůbec nic, chvílema jsem se něčemu zasmál. Bohužel je tam prostě moc kecání a nějakýho hraní si na uměleckej film a málo humoru. I když teda nutno dodat, že ty šílenosti, který tam občas S.W. Scott provádí, jsou fakt hodně ujetý a originální. ()

Fiftis

Celkom dobrá komédia o živote jedného povaľača. Našlo sa tu pár bláznivých situácií, ktoré ma pobavili, avšak je tu vidieť, že hlavne ku koncu už filmu trochu dochádza dych a začína byť nudný. Rozhodne sa filmu ale nedá uprieť akási zvláštne tragikomická atmosféra, ktorá ma aspoň na pár okamihov dokázala pohltiť. Zaujímavý je Seann William Scott. Jeho herecký výkon je veľmi presvedčivý. Tento film ma veľmi prekvapil, je to trochu "béčko", ale vidieť Seanna v takejto úlohe ma dostalo. Ale atmosféra, ktorú ten film má je výborná. Všetky situácie sú zaujímavo vykonštruované. A tiež to nie je taká komerčná "Amerika", aspoň nie toľko ako u iných. Rozhodne to nieje nič prevratné a tak sa ani neviem rozhodnúť, či snímku odporučiť, alebo ju pochovať v kope priemernosti. ()

B!shop

Verim, ze na papire to muselo bejt vtipny k posrani, ale Williams je bohuzel rezisersky hovado a film dost zmrdal. Cely je to totiz natoceny fakt mizerne, misty to pusobi dost lacine a s nic moc kamerou. Takze i kdyz se Scott snazi, vtipy zvlada podat suverene a ani nejaky to serioznejsi herectvi mu nedela problem, navic tu jsou docela originalni vtipy, tak to proste kolikrat kdovijak vtipne nevyzni. Taky by se hodila nejaka vedlejsi vtipna postava, Scott jako skoro retard, trpici vsemoznejma poruchama mozku a oblejzajici sezeni pro alkoholiky, jen aby moh vypravet svy historky, je sice fajn, ale chtelo by to nekoho, kdo by mu nahraval. Celkove se par vtipku povedlo a nektery jsou fakt masakralni a originalni, k tomu solidni Scott, ale vinou rezisera jen prumer. ()

Jara.Cimrman.jr

"V noci mi hlavě celé hodiny jede basket." Nemám rád filmy, které se mě snaží infikovat a po setkání s idiotem Jeffem jsem si sám diagnostikoval schizofrenii, Tourettův syndrom a průjem. Přitom mě asi měly pobavit Jeffovy profesionální návštěvy různých sezení, potopení lodi či znásilnění plyšové pumy, ale mě spisovatel, rybář, komik a příživník Jeff celou dobu pouze neskutečně štval. ()

Malarkey

Pro mě je tohle teda průměr každým coulem. Na to jak mám Seann William Scotta rád a vím o jeho ztřeštěnosti v každém filmu, tak jsem čekal, že i v tomhle v tom bude zajedno a jeho postava nezmění na vizáži i když i to je někdy dobré, změnit způsob hraní a jemu se to každopádně povedlo. Neřekl bych, že je to zrovna idiot, to daleko většího idiota bych viděl v Liškovi ve filmu Návrat Idiota. Takže v tomhle směru to zas tak hrozný určitě nebylo, co se demence týče, ale že to nebude taková legrace na kterou jsem se tak moc těšil, to už jsem byl překvapen, protože Scott na to má, stejně jako na to měl v Bláznivé olympiádě jeho kámoš Knoxville. Fakt je, že jako příběh ze života to na mě rozhodně funguje, jen bych do toho potřeboval víc vtipu, který ve filmu hodně chybí. Jinak rozhodně zajímavý skok do jiných vod pro Seanna Williama Scotta, rozhodně zajímavý. ()