Můj život idiota

Trainwreck: My Life as an Idiot

Komedie / Drama

USA, 2007, 90 min

• MATADOR

Můj nejlepší herec v tomto filmu: Seann William Scott. Kdyby to bylo více komediální, mohlo to být dle mého názoru daleko lepší. Ale takhle se to jeví,nicneříkající. Seanna Williama mám rád a určitě mohl podat lepší výkon, než podal. Bohužel to asi bylo tím scénářem. "Jsem něco mezi Rain Manem a zhulenym Forrestem Gumpem, že jo ?"(1.7.2008)

• AngelAngie

Docela mě mrzí, že jsem film viděla v českém dabingu, ptž v originále si myslím, že bych přidala ještě jednu hvězdu. V podstatě mě film vůbec nebavil, nezaujal, přišel mi velmi nudný a vyprávění Seanna mi přišlo asi tak stejně zábavné jako sledovat v neděli po prodivočené noci jakýkoli pořad v TV brzy ráno. Ale! Něco na tomhle filmu je... Nevím, přesně co, ale tak úplně si ho nedovolím shodit. Například scéna snu - barevné balónky, to by se dalo neskutečně dobře propracovat, vynikající nápad... až mě z toho mrazilo... i když vlastně vůbec nebylo proč...(21.5.2009)

V poslední době mam kliku na takový sračky, že jsem byl fakt rád i za tuhle podivnou komedii. Hlavní postava je takovej lůzr a vypráví různý historky o svym životě. Je to strašně rozkouskovaný, pořád se přeskakuje v ději sem a tam, chvílema se ve filmu neodehrává vůbec nic, chvílema jsem se něčemu zasmál. Bohužel je tam prostě moc kecání a nějakýho hraní si na uměleckej film a málo humoru. I když teda nutno dodat, že ty šílenosti, který tam občas S.W. Scott provádí, jsou fakt hodně ujetý a originální.(6.4.2012)

• Doudis19

Zoufale nevtipný film, kde "Stifler" dává slovu nuda nový rozměr. I přes velice střídmou stopáž je tahle óda na hloupost naprostou ztrátou času.(28.2.2012)

No dobre, tak Scott utiahne aj trošku dramatickejšiu rolu mladíka s poruchou učenia (rozumej retardáciou) a Tourettovovym syndrómom tráviaceho svoj život na sedeniach a blúdiaceho životom. Dobré, nie však oslňujúce.(1.12.2009)