Film o dvou frustrovaných studentech a jejich touze prorazit ve filmu. Rádoby producent Joe (Tom Riley) a jeho talentovaný, ale neurotický kamarád a režisér v jedné osobě Baggy (Tom Burke) už jsou znechuceni metodami svého učitele filmu (Mackenzie Crook) a tak raději vyráží do Londýna, aby tu konečně prodali svůj scénář, o kterém jsou přesvědčeni, že je dokonalý. Londýn je ale nevítá s otevřenou náručí. Štěstí se na ně ale nakonec přece jen usměje, když podobně zoufalý producent (Eddie Marsan) souhlasí s tím, že do filmu investuje v případě, že hvězdu pro hlavní roli vybere on sám. Je tu jediný probém - producent chce Candy Fiveways (Carmen Electra) - světovou pornostar číslo 1. (oficiální text distributora)

Enšpígl

"Chci To ! " Nejkrásnější věta, kterou může ženská chlapovi říci. Konkurovat jí může maximálně už jen věta " Miláčku, máš na stole teplé jídlo a studené pivo." ()

Malarkey

Netvrdím, že tahle dost úchylně nazvaná a svérázně natočená ptákovinka nestojí za hřích. Ze začátku sice nijak zázračné hodnocení neměla, ale postupem času se i ona krapet zlepšila a ačkoliv se to zde nezdá, jako komedie mi rozhodně posloužila a já se dobře zabavil, protože na vnady a nejen na ně Carmen Electry se naprosto famózně dívá a když hraje ve filmu s příběhem, takovým jako má tento, je takřka povinností pro každého milovníka krásných těl shlédnout právě toto. Zase tak úchylná jako má název není a možná právě proto přináší krapet negativní deziluzi, kterou si divák před shlédnutím domyslí. Přitom jako komedie mi rozhodně postačila. Propuštění z Věznice Shawshank, tragicky přehlížen na oskarech. Americká krása, Kevin Spacey je v tom úžasnej. Vykuřte vojína Ryana...Vykuřte vojína Ryana? - To je studijní materiál. ()

imf

Carmen Electra zasněně rozebírající Casablancu, citující Woodyho Allena a to všechno z pozice nejslavnější pornohvězdy jménem Candy Fiveways? Britská komedie o úskalích filmové produkce je až nečekaně snesitelná. Opravdovou satiru však hledejte jinde, tenhle film má scénář jako teflon... nic se na něm neudrží. :) (50%) ()

Dever

Soundtrack Murray Gold: 1. Hard Workin' Dub ,2. Action ,3. Dans les rues de Paris ,4. Shake What Your Mama Gave Ya ,5. Um Bongo ,6. We Should Fall In Love ,7. Treat Me Like A Dog ,8. Good Weekend ,9. Lounge Funk Trim ,10. Caffeine ,11. The Press ,12. She Caught My EyeIn Her Light ,13. Ain't It Good ,14. Funky Beat ,15. BW Partysong, ()

Shit

Srovnávat tohle se Sexbombou od vedle, tak to si teda vyprošuju, ale jinak to je rozhodně docela zábavná blbost s Carmen Electrou, která na pornstar i v 35 furt má, akorát její hereckej projev je dost žalostnej, ale na ten sem přes ty její kozy stejně neviděl. Občas zábavný, občas stupidní a jednou fekální, ale celkově taková pohodová neoriginální zábava, u který se fakt přemýšlet nemusí, respektive by to mělo být spíš zakázaný. A co že to s tou hruškou dělala? ()

genetique

Príchod Carmen Electry na plátno v polovici filmu je možno dočasnou pastvou pre oči, ale to omrzí už po pár minútach a dovtedy navodený dobrý dojem z filmu ho takmer sa úplne skazí. Amatérska funny filmovačka erotických scén mala len čisto úsmevný charakter, film si udržal porciu nechutností na minime, takže pohodový nadpriemer. 60%. ()

Hellboy

Ani jsem na to nekoukal, měl jsem to jen puštěné v pozadí (páč to bylo dabovaný:) a dělal při tom jiné věci. Ze začátku to bylo ještě docela v poho, protože to bylo o týpcích, co chtějí natáčet filmy, což je sympatické. A také mě napadlo srovnat to se Zack a Miri točí porno. Ale pak se tenhle již od začátku zjevně průměrný film naprosto zvrhl a skončil jako podprůměrná prázdná nechuťárna. Nikdy víc a zdejších 52% je příliš. (To se tady všichni pomátli? A Carmen Electru už ne, prosím). ()

viperblade

Komedie, která se celkově drží nad vodou, (dokonce tam byla i jedna scéna se záchodem bez toho, že by tam museli znít všelijaké zvuky :-)) ale tu 4 dávám jen kvůli překrásné Carmen. V Hollywoodu mají pravidlo nikdy netočit s dětmi a zvířaty. V porno průmyslu to platí dvojnásob. ()

castor

Kudy vede cesta do onoho zářivého Hollywoodu? Dvojice ambiciózních studentů filmu na to jde trochu netradičně a víceméně se jim to s několika nedošlapy daří. Naťukne se tu několik zásadních filmů, jeden ne tolik zásadní je tu inspirativně hodně cítit (Sexbomba od vedle), celé to má spád, i když nepopřeme situace, kdy by se jiný nápad tam nebo onde vyjímal lépe. Přesto tu máme osvěžující teenagerskou komedii z britských ostrovů, která si to mete svými cestičkami, neohlíží se za svými předchůdci, dokáže si vystřelit sama ze sebe, zaujme sympatickými hereckými výkony (Tom Riley jako Joe, Michelle Ryan coby Lila) a několika vskutku zdařilými výstupy (například ten z koupelny, vedle níž v ložnici dovádějí hrdinovy rodiče, je vynikající). Vtipné, snesitelné.. takže asi tak!! ()

Hunt

Milí studenti, studujete-li filmovou školu, nemáte-li prachy- natočte porno - o zábavu a slávu pak nebude nouze! Primitivní.... ()

lamps

Název je bohužel více zajímavý než celý film. Ne že bych se nudil, neobdivoval krásné ženy a vůbec se nezasmál, ale když ono je to opravdu tak tupé a tuctové, jak to vypadá už podle plakátu. Navíc Carmen Electra nedostala zase tolik prostoru ani k mluvení, ani ke svlečení, takže jako divák očekávající za filmem pouze její sexy křivky nemohu být s konečnou podobou spokojený. :) 45% ()

Pepinec

Onehdá jsem chtěl pro zpříjemnění večera pustit nějaký hezký film. V tom se ale z postele ozvalo "chci to!" a bylo vymalováno. Až potom jsem se dozvěděl, že chtěla vážně vidět ten film... ()

sheen

Překvapivě velmi dobré a zábavné dílko, u kterého jsem se nenudil a užíval jsem si natáčení filmu pro dospělé ( víc takových filmů xD ). Carmen na své roky vypadá neustále k světu a sexy. ()

dr.horrible

Niekoľko super hlášok a jedna jediná nezmyselná fekalita, ktorá ich totálne degraduje. Celková naivita mi nevadila a vlastne som dal pôvodne hviezdičky tri, po zhliadnutí Finding Bliss to ale musím znížiť. Candy je o triedu nižšie. 50% ()

teutates

Takže týmto snímkom som stratil presne 85minút svojho života-a to doslova!Jedinú svoju*(hviezdičku)dávam za neodolateľnú Carmen Electru,ktorá je jediným lákadlom tohto filmu...inak ide o hroznú sračku.O čom to asi tak bolo?no...dokopy o ničom..! ()

jojinecko

Neoriginálna kvázi-komédia, ktorá ako sľubna začala tak zle skončila, hoci pár krát som sa schuti zasmial:) ""Pobavila"" Candy ako odborníčka na výroky Woodyho Allena.. ()

honajz

Neveřte na obalu kecům o nějakých „britských prcičkách“. Jde o docela nudný film o dvou londýnských studentech filmařiny, kteří seženou producenta, seženou do svého filmu na jeho přání i vysloužilou a již nehrající pornohvězdu, a v domě rodičů začnou točit film. Přinese to řadu zmatků, podraz ze strany producenta, výhru filmu na festivalu i konečnou satisfakci nejen v podobě ceny. Jenže než se prokoušeme k očekávané pointě, projdeme řadou skutečně nudících konverzačních obrazů, které se snaží brát na mušku rádoby kriticky současné poměry v anglickém školství, ve filmařině, ale výsledek klouže po povrchu jako jakýkoliv současný český psychologický film ze současnosti. ()