Bažina

Jordan Barker

Michael Stokes

Peter R. Simpson

Nick Rotundo

Každý máme své problémy, to že má někdo strašidelné sny, ze kterých mu občas rupne v bedně a ještě k tomu si jede na místo, kde ty jeho běsy vznikly, tomu se říká blbost. Nikdy by mě tam nikdo nedostal, už jen z toho důvodu, že se v okolí domu všichni ztrácí. Na druhou stranu je to film a ten musí být děsivý. Drkotající zuby, třepoucí se ruce, vytřeštěné oči, ústa dokořán, to vše jsem během tohoto filmu postrádala, ale tak snad někdy jindy :).(29.3.2012)

• Campbell

Bohužel pro mě naprosto nefungující horor. Je pravda že prostředí bažiny bylo sympatické a mělo celkem dobrou atmosféru ale ted to horší. herci naprosto nehrají a ani mi nepřijde že by se snažily. Prostě jen odříkaj text a jdou do hajzlu. A ani celkem v jiných filmech obstojní herci moc neobstály. Lekačky či cokoliv u čeho bych se chtěl leknout nebo bát se nekoná, jediné co mě na tomhle hororu potěšilo byla ta atmosféra ale bohužel jsem nezaznamenal ani ždibet strachu či mrazení takže dost nuda. On i ten námět je neuvěřitelně otřepanej. Lehce podprůměrný film který mě nějak moc nebavil ale viděl jsem horší. Ale čekal jsem i o něco více.(6.6.2012)

• jefff

Bažina je stejná jako desítky a desítky podobně laděných duchařských hororů. Absolutně bez nových, neokoukaných nápadů, které by film něčím oddělily od ostatních. Nevím proč Barker chtěl tenhle film natočit, co ho k tomu vedlo...asi pouze sázel na jistotu. Je pravda, že díky krátké stopáži a docela sympatickému obsazení je Bažina koukatelná a nenudil jsem se. Ale, za pár týdnů už si na tenhle průměr průměrů ani navzpomenu.(7.2.2010)

"Bažina" sa mi javí ako obstojný duchársky horror. Aj keď ide v podstate o starú obohratú pesničku o pomste ducha tragicky zosnulej malej dievčiny, kanadskej produkcii sa podarilo natočiť mierne nadpriemerný snímok. Hlavne vďaka dobrej voľbe prostredia, podareným filmovým trikom a primeraným hereckým výkonom hlavných predstaviteľov. Zdalo sa mi, že to má taký Kingovský nádych. Ale to možno preto, že práve teraz čítam jeho duchársky román "Vrece kostí". ***(7.8.2008)

Nejčistší ze všech čistých průměrů, Gabriella hraje průměrně, scénář je průměrný (a mnohokrát omletý), ostatní postavy jsou průměrné, hudbu si nedokážu vybavit (takže asi taky průměrná), konečné rozuzlení jsem sice nečekal, ale bylo takové nějak průměrné, ani mě to nenaštvalo, ani nepotěšilo. I ten ghost dog Whitaker byl průměrný. Kdo film neviděl o nic nepřišel, kdo film viděl, žádný čas nepromarnil.(16.12.2012)

• - Keď Claire (Gabrielle Anwar) vojde do vidieckeho obchodu, jej košík je prázdny, keď však chytí do ruky rožky, aby ich doň vložila, jej košík je odrazu plný. (beso74)