poster

Setkání

Krátkometrážní / Drama

Československo, 1987, 21 min

Režie:

Petr Tuček

Scénář:

Evžen Plítek
 • LadyPupu
  *

  Jsem moc ráda, že jsem to viděla. Ještě radši budu, když už tento (naštěstí) krátký film neuvidím. Netvrdím, že je tu všechno špatně, ale o scénáři, režii a hudbě, to klidně řeknu.(26.1.2017)

 • Stegman
  ***

  Námět se mi jevil zajímavý (dva známí se po letech setkají a jdou to oslavit, i když se vlastně nikdy zrovna nemuseli), ale s provedením tedy spokojený nejsem. Celou dobu se tu rýsuje psychologické drama, načež přijde vyvrcholení jak z jiného světa. Prostě podivnost. Jestli je tu něco (nechtěně) groteskního, tak to, jak jsou natočené rvačky a rej studentstva. Na druhou stranu, Heřmánek s Pavelkou to sehráli pěkně, a na tu servírku se taky dalo dívat. Mimochodem, ve filmu se mihli Jiří Langmajer a Eva Jeníčková.(6.1.2015)

 • WANDRWALL

  Petr Tuček si zkusil natočit film a podle zdejších ohlasů se mu docela nepovedl.(15.7.2011)

 • lubospoti
  **

  Tak úplně nevím, jestli je to groteska.. Je to takový zvláštní experimentálně-panoptikální snímek. Ale nějak ve vymyká mému vkusu. Divná atmosféra, ne moc vhodně zvolená hudba...(23.8.2016)

 • sator
  ***

  Zajímavej panoptikální kousek...(21.11.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace