Zorro: Meč a růže (TV seriál)

• Kolumbie

Zorro: La espada y la rosa

Telenovela / Romantický / Drama / Dobrodružný

Kolumbie / USA, 2007, 122x45 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (59)

• Naslund

To jsem si tak ráno pustil televizi a hele, Zorro. Tak jsem si řekl, že když se mi jako malému líbil, pár minut se podívám. Že jde o telenovelu mi došlo asi až po dvaceti minutách, což je pro telenovelu celkem úspěch... obvykle stačí zaslechnout jména jako Juan, Sanchéz, Robredo a člověk je v obraze. Tady je tato část rafinovaně skrytá v akčním obalu bez akce. Celou dobu to totiž vypadá, jako kdyby se něco mělo dít. Jenže po týdnu to pustím zase a posun ani o píď... příští zase a příští zase ne. Kdyby jednou nahustili Kolumbijci 122 dílů do 15ti, udělali by si u nás pro jednou dobrou reklamu. Takhle jen natahují krátky příběh tak dlouho, dokud nepraskne. Přitom prostředí je prima a herci nejsou vůbec špatní. Snad by i předčili většinu těch našich.(16.4.2009)

• petaspur

Další originální dokonalost je na světě!(13.3.2009)

• Stegr

40% - Na telenovelu velmi povedené...(2.3.2009)

• CaptainNor

Když se pokusím akceptovat (alespoň teoreticky) telenovely vznikající v amazonské džungli jako součást světového filmového umění (opravdu jen teoreticky!), patří Zorro k těm nejhorším..(1.7.2009)

• heyda

Telenovely mají jednu výhodu a jednu nevýhodu. Nevýhodu, že jsou to většinou blbosti, výhodu, že se zde ukáže dost jihoamerických krásek, čímž se mi potvrzuje pravidlo, že Jihoameričanky jsou se Slovankama (Češky, Slovenky, Rusky atd.) nejhezčí na světě. Takže k samotnému počinu. Příběh typicky hloupý jako u každé telenovely, ale herci mají docela charisma. A za překrásnou Marlene Favela prostě tu jednu hvězdičku dát musím.(30.9.2009)

• Caelos

Tak tohle bylo nejhorší probuzení po flámu, jaké jsem kdy zažil. Rozlepil jsem oči, hmátl po ovladači a zapálil si cigáro. Pak jsem málem uhořel, protože mi to cigáro málem vypadlo z huby. To co se dělo na obrazovce by se dalo přirovnat k proudu zvratků a sraček tekoucích s obrazovky. Je to příšerné.(7.3.2009)

• Agatha

Na této telenovele mě zaujala úvodní písnička od Beyoncé a na ní docela dobře udělané temperamentní motivy. Jedna z mála telenovel kde se její hrdinové ustavičně nemodlí k Bohu, Panně Marii, Panence Gvadalupské , k ďáblu atd.:-) Dialogy se celkem i dají snést, rozhodně nejsou debilní, to se pozná už podle první věty. A musím uznat, že se tvůrci snažili i o nějaký ten humor. "Herci" jsou jakž takž a dobová výprava taky docela ujde. Sice nedoufám, že se dokoukám do posledního dílu, ale jako oddychovka to docela funguje.(20.2.2009)

• Bakllazaan

Na to že to je telenovela, tak tam nehraje dostatečné množství prsatých dam. Jsem uražen.(15.5.2009)

• CBD

Fascinuje mi to poněkud nedoceněné "umění" vyskytující se v tomto typu pořadů, kdy děj, který by se v reálném čase odehrával cca tři, čtyři hodiny sestříhaj na 45 minut přičemž na vás těch 45 minut působí tak, že těch hodin bylo ve finále šest.(5.8.2010)

• Kryton

Telenovela s námětem jménem Zorro. Opět samý Diego, Chuanita apod. Vedle drog by si měli všichni došlápnout na další vývozní artikl Jižní Ameriky. Shitnovely!(10.5.2009)

• Paxxx.cz

Klasická telenovela- Prostě se na to nedá dívat hlavně díky amatérským hereckým výkonům, které bych překonal i já osobně.(22.6.2009)

• SaNcHeZ_cz

Adaptovat známý příběh do telenovely může sice působit jako zajímavý nápad, ovšem maximálně z marketingového hlediska. Z hlediska diváka to je utrpení.(12.3.2011)

• Bat55

Telenovela ala Zorro. To fakt nie. Ale nie je to tak zlé ako som si myslel,ale aj tak ide o krav*nu ;.-) /30%/(31.8.2010)

• ..Lucas..

Telenovela od Telemunda, RTI a Sony Pictures. Natáčena v HD. Úvodní písničku nazpívala Beyonce společně s mexickým zpěvákem Alejandrem Fernándezem. Tuto telenovelu chystá do vysílání TV Nova.(8.4.2007)

• kapsomut

Viděl jsem 1 díl, a to mě stačilo(29.12.2010)

• Amroth666

Král odpadů mezi Zorry. Kolumbie tomu zaslíbená je, a mně z toho blíti se chce !!!(20.10.2010)

• zombkiler

Viděno na Televizi Nova asi 20 minut.Tak příšernou telenovelu jsem snad neviděl i když všechny telenovely jsou na odpad!(23.11.2010)

Hudba včetně úvodní písně od Beyonce perfektní. Spousta skvělých herců (Marlene Favela, Natasha Klauss..) Děj zdlouhavý (asi jak u telenovely) ale zakončení dobré,občas vzrůšo .. Podle mě jedna z těch lepších telenovel.(4.4.2013)

• Jazzzz

No FUJ! Tohle není vtipné ani hezké ani romantické - je to odporné. Herec který hraje Zorra má zakrytou víc jak půlku obličeje a přesto je pořád krajně nesympatický. Místo muže s maskou zde je žena se železnou maskou a výlevy Esmeraldy mě opravdu dojmout nedokážou. Mnozí se podiví proč se na takové braky vůbec koukám, ale odpoveď je jednoduchá - po ránu se člověku nechce z postele a ovladač byl tak daleko... že já hlupák z té postele nevylezl a nepřepnul to... :-((17.2.2009)

Jedna z telenovel, která se mi líbí (daly by se spočítat na prstech ruky). Díkybohu, že tu nejde jen o to sladké cintání. Jedna hvězda je i za to, že je to z ,,historie".(20.2.2009)

• shantim

No to je ale sr... Kde je ten lehký patos vyprávění o legendárním mstiteli? Tady jen trapný a zkratkovitý patos, který nemá ani trochu šmrncu. 9% hvězdiček(25.11.2010)

<< předchozí 1 2 3