Reklama

Reklama

Zorro: Meč a růže

(seriál)
  • Kolumbie Zorro: La espada y la rosa
všechny plakáty

Obsahy(1)

Esmeralda je nucena vzít si postaršího muže, avšak ten během sňatku umírá a navíc jí cikánka prorokuje lásku v podobě tajemného muže v masce... Píše se 18. století a Esmeralda se svou rodinou dorazí do Los Ángeles, kde je její otec zvolen guvernérem. Nemá ani tušení, že její skutečná matka - dědička španělského trůnu - je držena v místní věznici. Navíc se hrdinka seznamuje s tajemným mužem v masce - tím není nikdo jiný než Zorro, který se do Esmerealdy zamiluje. Společně budou muset překonat ještě spoustu nástrah, aby konečně našli své štěstí. Zorro mezitím bojuje proti korupci a bezpráví ve městě... (fiLLthe3DD)

(více)

Recenze (58)

Caelos odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo nejhorší probuzení po flámu, jaké jsem kdy zažil. Rozlepil jsem oči, hmátl po ovladači a zapálil si cigáro. Pak jsem málem uhořel, protože mi to cigáro málem vypadlo z huby. To co se dělo na obrazovce by se dalo přirovnat k proudu zvratků a sraček tekoucích s obrazovky. Je to příšerné. ()

Agatha 

všechny recenze uživatele

Na této telenovele mě zaujala úvodní písnička od Beyoncé a na ní docela dobře udělané temperamentní motivy. Jedna z mála telenovel kde se její hrdinové ustavičně nemodlí k Bohu, Panně Marii, Panence Gvadalupské , k ďáblu atd.:-) Dialogy se celkem i dají snést, rozhodně nejsou debilní, to se pozná už podle první věty. A musím uznat, že se tvůrci snažili i o nějaký ten humor. "Herci" jsou jakž takž a dobová výprava taky docela ujde. Sice nedoufám, že se dokoukám do posledního dílu, ale jako oddychovka to docela funguje. ()

Reklama

Naslund 

všechny recenze uživatele

To jsem si tak ráno pustil televizi a hele, Zorro. Tak jsem si řekl, že když se mi jako malému líbil, pár minut se podívám. Že jde o telenovelu mi došlo asi až po dvaceti minutách, což je pro telenovelu celkem úspěch... obvykle stačí zaslechnout jména jako Juan, Sanchéz, Robredo a člověk je v obraze. Tady je tato část rafinovaně skrytá v akčním obalu bez akce. Celou dobu to totiž vypadá, jako kdyby se něco mělo dít. Jenže po týdnu to pustím zase a posun ani o píď... příští zase a příští zase ne. Kdyby jednou nahustili Kolumbijci 122 dílů do 15ti, udělali by si u nás pro jednou dobrou reklamu. Takhle jen natahují krátky příběh tak dlouho, dokud nepraskne. Přitom prostředí je prima a herci nejsou vůbec špatní. Snad by i předčili většinu těch našich. ()

heyda 

všechny recenze uživatele

Telenovely mají jednu výhodu a jednu nevýhodu. Nevýhodu, že jsou to většinou blbosti, výhodu, že se zde ukáže dost jihoamerických krásek, čímž se mi potvrzuje pravidlo, že Jihoameričanky jsou se Slovankama (Češky, Slovenky, Rusky atd.) nejhezčí na světě. Takže k samotnému počinu. Příběh typicky hloupý jako u každé telenovely, ale herci mají docela charisma. A za překrásnou Marlene Favela prostě tu jednu hvězdičku dát musím. ()

Jazzzz odpad!

všechny recenze uživatele

No FUJ! Tohle není vtipné ani hezké ani romantické - je to odporné. Herec který hraje Zorra má zakrytou víc jak půlku obličeje a přesto je pořád krajně nesympatický. Místo muže s maskou zde je žena se železnou maskou a výlevy Esmeraldy mě opravdu dojmout nedokážou. Mnozí se podiví proč se na takové braky vůbec koukám, ale odpoveď je jednoduchá - po ránu se člověku nechce z postele a ovladač byl tak daleko... že já hlupák z té postele nevylezl a nepřepnul to... :-( ()

Galerie (13)

Zajímavosti (10)

  • Práva na vysílání byla prodána do 43 zemí světa. (fiLLthe3DD)
  • Natáčení započalo 8. listopadu 2006 v Bogotě. Dále se filmovalo například ve Villa de Leyva, jenž svým vzhledem připomíná koloniální vesnici. Celé natáčení probíhalo v Kolumbii. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama