Dívka v parku

The Girl in the Park

USA, 2007, 109 min

• DJ Kritik

Tento štýl drámy ma neoslovil, skôr naopak nudil. Myslím, že držať napätie len na jednom bode a naťahovať ho ako telenovelu nie je ten správny typ napätia. Scenár je tak slabý, že epizódy z Dr.Housa majú viac zápletky na menšom priestore a to je skutočne slabota. Vtiahnutie do deja: ** Dramatičnosť: * Realita: **(30.3.2011)

• jafuska

bohužel hodne podprůměrný film, čekala jsem od toho víc, začátek slibnej, pak najednou skok o několik roků napřed a já jsem čekala, jak budou holčičku úpěnlivě hledat, zhroucení matky a ono nic,a další půlka zmatená a nakonec jsem se ani nedověděla jestli to byla ta ztracená dívka, nebo .ne,ach jo,mohlo se to natočit více dramatičtěji, a ne taková slátanina(11.10.2009)

"A teď jdeme spát, i my." Docela zajímavý snímek, ošizený však produkcí, která zcela ignorovala fakt, že se jeho děj nejprve odvíjí na samém začátku devadesátých let a pokračuje, až o šestnáct roků později, takže jeho hlavní hrdinka, prakticky nezestárne a časový posun nelze dost dobře poznat, ani z kostýmů či rekvizit, v němž divák sleduje osud matky, která nikdy nedokázala přijmout zmizení své mladší dcery a tak do svého života přijmula cízí dívku, postrádající matku.(21.9.2015)

Námet viac než sľubný, bohužiaľ približne od polovice filmu som začal tušiť ako to celé dopadne a nakoniec sa to moje tušenie skutočne potvrdilo..Napriek tomuto a niekoľkým momentom, ktoré nepôsobili dvakrát uveriteľne a presvedčivo, sa nude aj tak nepodarilo zožrať ma..A to zásluhou skvelých hercov - Sigourney Weaver, Alessandro Nivola a s drobnými výhradami Kate Bosworth..V prvom rade kvôli nim sa oplatí vidieť túto nie práve strhujúcu, ale rozhodne zaujímavú drámu.(18.3.2009)

• bourec

Na tenhle film sem díky rodinný sešlosti narazil v sobotu večer na tv Barrandov,a sledoval ho,aniž bych nějak podrobněji věděl,o čem to bude.Když se S.Weaver ztratila dcera,tak mě napadlo,jak dramatickej a napínavej film to bude.A hovno.Roztahaný,pomaloučku plynoucí,hlavní hrdinové choděj kolem horký kaše,ale nic se neřeší,ani neděje.Prostě nuda na devátou.Jedna hvězda zaobsazení,i když v tomhle mohl hrát kde kdo.10%.(6.6.2010)

• - Film měl nesoutěžní premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu 9. září 2007. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v New Yorku. (Terva)