Vstupní brána

Luc Barnier

Kostýmy:

Anaïs Romand
  • Jara.Cimrman.jr

"Promiň. Nějak si tě jako oběť neumím představit." Erotický thriller? Tak určitě. Pokud tedy erotický znamená nudný, zmatený a ukecaný. Jenže za mých mladých let to chtělo ještě něco žhavého. A tady se na můj vkus žhavilo proklatě málo. Takže hvězdy dávám za to, že mě to neustále drželo ve fázi pernamentního zmatení a za asijskou kočku Sue, se kterou bych si rád střihnul duet při karaoke. S hlavní hrdinou Sandrou však nikoli, neboť s psychicky narušenými jedinci mi není dobře. Ani s nahými.(6.2.2019)

• Kjůkíí

Ptákovina..Nicneříkající thriller, který má ke kvalitě škaredě daleko. Při sledování jsem se vyloženě nudil, když pominu určité sexuálně laděné pasáže, film nenabízí nic, jen podvody, zabíjení. Snímek začíná v určitém místě, neznáme souvislosti, důvody. Pro lásku je schopen člověk zabít, ale pro peníze udělá i ubožák cokoliv. Film se vleče, je chaotický a nezajímavý. Nic pro krásnou duši diváka.(27.9.2008)

Thriller to je dobrej, i když žádnej zázrak to taky neni, ale pár napínavých scén se najde a hlavě to má dobrou takovou drsnější atmosféru a rozhodně to zaujme. To už se ale moc nedá říct o příběhu, kterej tak nějak proplul kolem mě a já pak na konci byl trošku mimo, ale to zase bohatě vynahradila extrémě sexy Asia Argento a několik jejích žhavejch scének(4.5.2008)

Pre rezisera nie netypicky multilingvisticky projekt pozerajuci sa na zaner thrilleru nezanrovymi ocami. Tam kde by sa vacisnou v modelovom zanrovom filme strihalo, tam Assayas nechava plynut obraz dalej. Vznika akasi filmova nepribehovost, ktora ovsem o to silenjsie nachaza vazby na realnost skutocnu, kde kauzalna logika si podava ruku s emociami. Nie vzdy pocas filmu to bolo moje kafe, ovsem specialne smerom ku mne tu boli dve neodskriepitelne pozitiva: Asia Argento a Hongkong ;-) Po pozreti citim urcitu podvratnost filmu, s ktorou si za cas dam mozno este druhe kolo. 70%(9.3.2008)

• Malarkey

Brutální, ale naprosto brutální nuda, která Vás donutí vyluxovat, utřít prach, vyprat, vyžehlit, uvařit, vypít basu piva u fotbalu, no vlastně prakticky cokoliv, jenom abyste se na tu hrůzu nemuseli koukat. Film, kterýho je škoda i na půlnoční vysílání v socka kanálech. Diváci během setiny vteřiny upadnou do hlubokého komatu.(29.8.2012)

• - Assayasovou první volbou pro název filmu byl „Departed“, ale jelikož stejný titul použil Martin Scorsese pro svůh tehdy nový film (v češtině Skrytá identita, 2006), rozhodl se jej nakonec změnit na Boarding Gate. (urzug)