Reklama

Reklama

Vstupní brána

  • Francie Boarding Gate
Trailer

Obsahy(1)

Italka Sandra (Asia Argento), žijící v Londýně, udržuje vášnivý vztah s bývalou veličinou v oblasti financí Milesem Rennbergem (Michael Madsen). Jejím druhým milencem je nájemný vrah, který se chystá Rennberga zabít. V pozadí však za nitky tahá manželka druhého milence... (Bart)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

Kjůkíí 

všechny recenze uživatele

Ptákovina..Nicneříkající thriller, který má ke kvalitě škaredě daleko. Při sledování jsem se vyloženě nudil, když pominu určité sexuálně laděné pasáže, film nenabízí nic, jen podvody, zabíjení. Snímek začíná v určitém místě, neznáme souvislosti, důvody. Pro lásku je schopen člověk zabít, ale pro peníze udělá i ubožák cokoliv. Film se vleče, je chaotický a nezajímavý. Nic pro krásnou duši diváka. ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Keďže z Asie Argento až tak nevytekám, skôr som sa tešil na Madsena. Kdeže sa však podel ten drsný týpek so špecifickým účesom a úškrnom typu mám f paži? V tomto filme hral za neho nejaký obtlstnutý pätdesiatnik z kancelárie mestského úradu. Keď k tomu prirátam tú mučiacu nudu za prvý polčas a kvázi erotické dialógy hlavnej dvojice, dostávam podpriemer. ()

Reklama

arie 

všechny recenze uživatele

Režisérov chladný prístup k látke a častá absencia ozrejmovania konania postáv rozhodne nesadnú každému, obdobne rozporuplné reakcie vyvolal aj jeho starší počin Demonlover, z ktorým má Boarding Gate spoločnú minimálne veľmi zvláštnu atmosféru, no mňa snímka zaujala a rozhodne by som ju neoznačoval za nudnú. Vzájomná chémia medzi Michaelom a Asiou z filmu sála a hlavne vďaka nim dialógové scény z prvej polovice nenudia a milostné scény majú potrebnú prirodzenosť a erotický náboj. V snímke nechýbajú prekvapivé zvraty (ten najzásadnejší už niektorí nezmyselne zakomponovali do svojich komentárov) a potrebné napätie. Assayas je svojský režisér, no i tak si myslím, že tie * hodnotenia je potrebné v tomto prípade ignorovať... :) ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Promiň. Nějak si tě jako oběť neumím představit." Erotický thriller? Tak určitě. Pokud tedy erotický znamená nudný, zmatený a ukecaný. Jenže za mých mladých let to chtělo ještě něco žhavého. A tady se na můj vkus žhavilo proklatě málo. Takže hvězdy dávám za to, že mě to neustále drželo ve fázi pernamentního zmatení a za asijskou kočku Sue, se kterou bych si rád střihnul duet při karaoke. S hlavní hrdinou Sandrou však nikoli, neboť s psychicky narušenými jedinci mi není dobře. Ani s nahými. ()

Rousse 

všechny recenze uživatele

Bude stačit, když tenhle snímek uložím do škatulky s nápisem "divný" a víckrát se na něj nepodívám? Asi ne, takže... Zpočátku strašně utahané...nehne se ani stéblo trávy a pak najednou bác bác a je po Michaelu Madsenovi. Některé okamžiky mi příjdou fakt úplně ujeté... Nevím - francouzskou kinematografii miluju a Asii Argento mám ráda už od doby Královny Margot, ale tenhle film mi vážně nesedl. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama