Vstupní brána

Luc Barnier

Kostýmy:

Anaïs Romand
  • Malarkey

Brutální, ale naprosto brutální nuda, která Vás donutí vyluxovat, utřít prach, vyprat, vyžehlit, uvařit, vypít basu piva u fotbalu, no vlastně prakticky cokoliv, jenom abyste se na tu hrůzu nemuseli koukat. Film, kterýho je škoda i na půlnoční vysílání v socka kanálech. Diváci během setiny vteřiny upadnou do hlubokého komatu.(29.8.2012)

• Jara.Cimrman.jr

"Promiň. Nějak si tě jako oběť neumím představit." Erotický thriller? Tak určitě. Pokud tedy erotický znamená nudný, zmatený a ukecaný. Jenže za mých mladých let to chtělo ještě něco žhavého. A tady se na můj vkus žhavilo proklatě málo. Takže hvězdy dávám za to, že mě to neustále drželo ve fázi pernamentního zmatení a za asijskou kočku Sue, se kterou bych si rád střihnul duet při karaoke. S hlavní hrdinou Sandrou však nikoli, neboť s psychicky narušenými jedinci mi není dobře. Ani s nahými.(6.2.2019)

• Kjůkíí

Ptákovina..Nicneříkající thriller, který má ke kvalitě škaredě daleko. Při sledování jsem se vyloženě nudil, když pominu určité sexuálně laděné pasáže, film nenabízí nic, jen podvody, zabíjení. Snímek začíná v určitém místě, neznáme souvislosti, důvody. Pro lásku je schopen člověk zabít, ale pro peníze udělá i ubožák cokoliv. Film se vleče, je chaotický a nezajímavý. Nic pro krásnou duši diváka.(27.9.2008)

• Djkoma

Obrovská nuda, kterou by nezachránila ani Asia Argento (mimochodem podvyživená, která jediné co umí je chtít sex...) po celý film nahá a ukazující všechny své vnady a klady divákovy. Boarding gate od Oliviera Assayase jde naprosto mimo mě a já se po celou dobu nudil a doufal, že se film rychle přetočí a skončí. Celé to dopadlo tak, že jsem si zrychlil přehrávání na 1,5x původní rychlosti a ze 106 minut bylo něco těsně nad hodinu. Ufff. Nikdy více... (všem co hodnotí za 4* a více to přeji:))asi se jim Asia líbí víc než mě...)(24.7.2008)

• Smok

Keďže z Asie Argento až tak nevytekám, skôr som sa tešil na Madsena. Kdeže sa však podel ten drsný týpek so špecifickým účesom a úškrnom typu mám f paži? V tomto filme hral za neho nejaký obtlstnutý pätdesiatnik z kancelárie mestského úradu. Keď k tomu prirátam tú mučiacu nudu za prvý polčas a kvázi erotické dialógy hlavnej dvojice, dostávam podpriemer.(13.2.2009)

• - Assayasovou první volbou pro název filmu byl „Departed“, ale jelikož stejný titul použil Martin Scorsese pro svůh tehdy nový film (v češtině Skrytá identita, 2006), rozhodl se jej nakonec změnit na Boarding Gate. (urzug)