poster

Vstupní brána

 • Francie

  Boarding Gate

Thriller / Drama

Francie, 2007, 102 min

Režie:

Olivier Assayas

Scénář:

Olivier Assayas

Kamera:

Yorick Le Saux

Producenti:

François Margolin

Střih:

Luc Barnier

Kostýmy:

Anaïs Romand
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *

  Brutální, ale naprosto brutální nuda, která Vás donutí vyluxovat, utřít prach, vyprat, vyžehlit, uvařit, vypít basu piva u fotbalu, no vlastně prakticky cokoliv, jenom abyste se na tu hrůzu nemuseli koukat. Film, kterýho je škoda i na půlnoční vysílání v socka kanálech. Diváci během setiny vteřiny upadnou do hlubokého komatu.(29.8.2012)

 • Adrian
  ***

  Pre rezisera nie netypicky multilingvisticky projekt pozerajuci sa na zaner thrilleru nezanrovymi ocami. Tam kde by sa vacisnou v modelovom zanrovom filme strihalo, tam Assayas nechava plynut obraz dalej. Vznika akasi filmova nepribehovost, ktora ovsem o to silenjsie nachaza vazby na realnost skutocnu, kde kauzalna logika si podava ruku s emociami. Nie vzdy pocas filmu to bolo moje kafe, ovsem specialne smerom ku mne tu boli dve neodskriepitelne pozitiva: Asia Argento a Hongkong ;-) Po pozreti citim urcitu podvratnost filmu, s ktorou si za cas dam mozno este druhe kolo. 70%(9.3.2008)

 • Djkoma
  *

  Obrovská nuda, kterou by nezachránila ani Asia Argento (mimochodem podvyživená, která jediné co umí je chtít sex...) po celý film nahá a ukazující všechny své vnady a klady divákovy. Boarding gate od Oliviera Assayase jde naprosto mimo mě a já se po celou dobu nudil a doufal, že se film rychle přetočí a skončí. Celé to dopadlo tak, že jsem si zrychlil přehrávání na 1,5x původní rychlosti a ze 106 minut bylo něco těsně nad hodinu. Ufff. Nikdy více... (všem co hodnotí za 4* a více to přeji:))asi se jim Asia líbí víc než mě...)(24.7.2008)

 • Smok
  **

  Keďže z Asie Argento až tak nevytekám, skôr som sa tešil na Madsena. Kdeže sa však podel ten drsný týpek so špecifickým účesom a úškrnom typu mám f paži? V tomto filme hral za neho nejaký obtlstnutý pätdesiatnik z kancelárie mestského úradu. Keď k tomu prirátam tú mučiacu nudu za prvý polčas a kvázi erotické dialógy hlavnej dvojice, dostávam podpriemer.(13.2.2009)

 • Kjůkíí
  **

  Ptákovina..Nicneříkající thriller, který má ke kvalitě škaredě daleko. Při sledování jsem se vyloženě nudil, když pominu určité sexuálně laděné pasáže, film nenabízí nic, jen podvody, zabíjení. Snímek začíná v určitém místě, neznáme souvislosti, důvody. Pro lásku je schopen člověk zabít, ale pro peníze udělá i ubožák cokoliv. Film se vleče, je chaotický a nezajímavý. Nic pro krásnou duši diváka.(27.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace