: jo,jO JO!! Kdo by jen řekl, že tenhle Francouzský film se stane okamžitou mou srdeční záležitostí. Vincent Cassel absolutně bezchybný a oscaruhodný výkon, zastínil hvězdu Al Pacína snad ve všech směrech, neuvěřitelnéj talent! Jacques Mesrine je pro mne opravdu velmi velká Ikona kriminálního zločinu. Áno byl hajzl, ale měl soucit, respekt, sympatie, vysoké IQ, parádní názory hodné k zamyšlení, ten chlap chtěl zbourat a narušit STÁTNÍ REŽIM!! Zde opravdu není co řešit, dialogy, příběh, akce, tempo, hlášky opravdu vše je kvalitně vyrovnané a chytře napsané, zážitek jak svině a to bez jakýchkoliv efektů. 100%(29.8.2014)

... ovedený pokračování prvního dílu. Příběh pojednává o extremistickém pomatenci, který je válkou v Alžíru a následným návratem do vlasti, zbaven zábran, a v podstatě bezmyšlenkovitě, bezcíln a, impulzivně, promrdává svůj život po kriminálech, s občasným užíváním krátkých chvil na svobodě. Mesrine je ignorantský pako, s netopířím egem. Pako v průběhu filmu lítá ode zdi ke zdi a snaží se nám ukázat, jakej je borec. Není. Pořád je to pako. V tomto pokračování je naštěstí Mesrine ukončenej, nevím, jaký zhovadilosti by měl ještě ve filmu předvádět. Jako návod k pohodovýmu životu to asi neposlouží, ale jako film to je fakt dobrý.(22.9.2016)

Po dlouhé době francouzský film, kde si hlavní mužští protagonisté lascivně neolizují vzájemně konečníky.(7.10.2017)

v tomto díle ,který na něm stál,byl Cassel asi na vrcholu .Nikdy potom jsem ho už neviděla tak spontánně hrát(23.8.2019)

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>