• kwaicheng
  *****

  Skvělý film. Mám dojem, že místní uživatelé si v hodnocení prohodili tyto Gangstery a emerické Gangstery s Keitelem & spol. Francouzští gangsteři jsou holt gangsteři, kdežto ti emeričtí jsou pouze trapné karikatury a přesně na ně sedí to, co zde mnoho čsfďáků píše i těchto gangsterech. Zajímalo by mě, kolikrát jsem ve svém komentáři použil slovov gangster.(7.11.2011)

 • hunterDave
  **

  V gangsterkách se vyžívám, bohužel ale tohle není ten případ. Nemá to žádný děj, žádný pořádný závěr. Celý film je prakticky o ničem, pár blbců se vždycky sejde a postřílí. Nemůžu ani přijít na žádnou postavu, která by mě zaujala. Ve filmech tohohle typu si většinou najdu někoho, kdo má i přes svou zvrácenost a chladnokrevnost moje sympatie, nepostrádá charisma, intelekt, či zachová v každé situaci klidnou tvář a chladnou hlavu nebo nějakým jiným způsobem vyniká. V gangsterech akorát pokaždé někomu rupne v bedně a všechno posere (parta blbců s velkýma bouchačkama).(16.10.2013)

 • Angelo987
  *****

  Lepsiu neamericku gangesterku som nikdy nevidel a francuzi dokazali, ze aj oni vedia tocit drsne a realisticke filmy. Benoît Magimel je jeden z najcharizmatickejsich hercov, dokaze sa vyrovnat hocijakemu americkemu hercovi, ale aj ty ostatny boli dobry, hlavne Olivier Marchal (ale aj Alain Figlarz) znamy z filmu Vojna policajtov. Vo filme je viac pribehov, dost postav na to, aby si to clovek mohol pozriet viac krat a riadne pochopit logiku deju, lebo pochybujem, ze niekto na prvy krat pochopil taku zlozitu zapletku. Nemyslim si, ze francuzska kinematografia bude znovu obohatena o taketo majstrovske dielo niekedy v blizskej buducnosti. Takyto film sa vydari iba raz za jedno stvrtrocie a iba neinteligentny uboziak da tomuto filmu to najnizsie hodnotenie, ale to iba preto lebo tomu nerozumie a nikdy nepochopi o co v tomto filme islo...(5.10.2012)

 • Shushika
  **

  Že se v Gangsterech kleje, podráží, znásilňuje, mučí vrtačkami, souloží (dokonce zahlédnete přirození) a zabíjí ještě neznamená, že se je to i zábava. Naopak, je to nuda, protože z filmu až příliš dlouho není jasné, na čí příběh se vlastně díváme, co se tam vlastně řeší za problém a proč by nám kdokoliv z těch vyvrhelů měl být jakkoli nihilistickým způsobem sypmatický. 4/10(4.3.2008)

 • Aqualung
  **

  Chvilku se podívám, řekl jsem si.Nakonec jsem to dokoukal.Co napsat?Na podnose plátna je nám naservírován guláš lidských kreatur, které chtějí peníze, v jejich jménu dělají zvěrstva, která považují za normální v komunikaci.V tomhle šedivém polosvětě se nejspíš dějí věci podobně nebo týmž způsobem.Mám na mysli reálný svět....Jediným motivem je žvanec a ten se získává jakýmkoliv způsobem....Nu co dodat?Třeba to tak je....Třeba ještě horší....A(14.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace