poster

Vánoce v Bostonu (TV film)

 • USA

  Christmas in Boston

 • Slovensko

  Vianoce v Bostone

 • Slovensko

  Čaro Vianoc

Romantický / Komedie

USA / Kanada, 2005, 90 min

Režie:

Neill Fearnley

Kamera:

Russ Goozee

Hudba:

Robert Carli

Producenti:

Julian Grant

Střih:

Ben Wilkinson

Scénografie:

Harold Thrasher, Jerri Thrasher (set dekoratér)

Kostýmy:

Judith England
(další profese)
 • chrispe
  **

  Teda... takovou kamarádku bych chtěla mít (Vážně to tak chceš? - když se jí to hodí // Můžeš za to ty! Já nic, já muzikant.). Příběh jako takový nenabízí nic nového, chybí jakýkoli nápad a já ho protentokrát nějak postrádala. Navíc mi ani nebyli moc sympatičtí herci (a to je nejspíš to, proč to u mě ten film stahuje dolů).(10.12.2013)

 • noriaki
  ****

  Přiznám se že jsem si film vybral jenom kvůli tomu abych se pokochal přenádhernou Marlou Sokoloff v hlavní roli, ale ono to vážně není špatné. Zápletka je pochopitelně prostoduchá, ale ne natolik aby byly nudná a předvídatelná, a nepříliš chytrý humor se dá zdařile ignorovat. No a když všechno selže, tak se Marla usměje a je zase krásně na světě. Nenáročná jednohubka s výtečným námětem, která zůstala daleko za svým potenciálem.(19.3.2012)

 • MM_Ramone
  **

  Seth a Gina je pár, ktorý si dlhé roky dopisuje, dobre si rozumejú, ale nikdy sa nevideli. Keď sa im naskytne príležitosť sa osobne stretnúť prepadnú obavám a na schôdzku obaja pošlú svojich najlepších kamarátov. No i tak sa ich cesty spoja a láska zvíťazí. V podstate klasická, bežná zápletka viacerých romantických komédií. Nič originálne a v tomto prípade ani nijak zvlásť zábavné. Neoživil to ani komerčne vypočítavý vianočný ťah. "Vianoce v Bostone" bez snehu, romantická komédia bez vtipu. **(27.3.2018)

 • Sofia_Straw
  ***

  Veľmi predvídavý filmík. Ale zábavný, príjemný a riadne trhnutý. Vo svete plnom moderných technológií si celkom neviem predstaviť, že by som si s niekym celý život len písala. Ale....vlastne áno, s Filoménou I. si zatiaľ len píšem. P. S. Jeden z filmov od ktorého nečakajte zázraky a určite nebudete sklamaní :-)(20.10.2014)

 • lapatata
  ***

  Konverzační komedie pro slepce. V obraze se nic neděje, pouze se o tom mluví. Na to, že jde o vánoční film přímo v názvu, očekával bych alespoň více té vánoční atmosféry, kterou tvůrci bohužel nedokreslili ani vánoční hudbou. Na druhou stranu jde o docela zajímavou zápletku a líbili se mi i neokoukaní herci.(26.12.2010)