EdaS

Láskyplná, vtipná a překvapivě dobře natočená pocta dílu Russe Meyera. Pervert! obsahuje vše, co je Meyerovým filmům vlastní, plus ještě trochu inspirace z tvorby studia Troma. Překvapilo mě, jak přesně se tvůrcům podařilo trefit do míry potřebné nadsázky a jak pěkně zachytili Meyerův styl, až by jeden řekl, že Russ vstal z mrtvých. I výběr patřičně vyvinutých "hereček" se povedl skvěle. ()

pornogrind

Po filmu Bad Biology(2008) tady máme další film kde se kokot(falus, péro, penis, pánský přirození) "hlavního hrdiny" vydává svou vlastní cestou. Jenže oproti Bad Biology(2008) tohle byla strašná rádoby vtipná chujovina. Primárně asi určená pro nadržence kterým postačí že zdejší(ne)herečky ukážou několikrát kozy. Proti gustu žádnej dišputát. Tohle za mě bylo ale spíš na hranici trapnosti. ()

Kudly4

Nehorázná ptákovina a to doslova. Párkrát jsem se zasmál (nakopnutí dítěte, šprcka v hrníčku), ty (porno)herečky ale teda nic moc, no každá tu alespoň ukáže své přednosti a jako za Horor bych to teda nepovažoval. Jedná se spíš o ujetou, mírně nechutnou, lehce erotickou blbůstku, s plastelínovým "zabijáckým" penisem. Ještě teď kroutím hlavou nad tím, co jsem to vlastně viděl. Ale, lepší dvě * (62. hodnocení) (edit - po 24 hodinách, mi jedou v hlavě stále některé scénky, ono vlastně, když si to někdo pustí s kámošema po špeku, tak se budou tlemit ještě 14 dní. Zvednu nakonec mírně hodnocení na 3*, byla to docela prdel) ()

Folpa

Původně jsem chtěl dát odpad, ale za ty horní částí holek aspoň tu jednu... Ale jinak to byla krávovina největšího kalibru a o kráskách mám teda jiné představy... ()

Radiq

Chch, uplně vynikající hned od začátku. Herci sice moc hrát neumijou, teda spíš herečky, ale ty jsou tam kvůli něčemu jinýmu. Cha, ty zvuky, co se jenom tak mimochodem dycky ozvou a mají nějakej podtext nebo jinej význam, to je sen (mňau). A Sean Anrew je uplně skvělej. Jasně že to přehání, ale to je na tom právě to skvělý. A ty jeho ksichty, třeba když je nadrženej, to se nedá zapomenout... Nápad s vrahem znásilňovačem se může jevit jako neoriginální, ale v tomhle filmu to originální je - nápad uplně ujetej, asi jako celej film. A to je to, co my potřebujeme! K tomu výběr hudby, kterej se fakt povedl a hodí se tam, je to ujetý. Nebo naprosto zbytečné prostřihy na kozy, nahý baby, různý ujetiny a nahý baby s ujetinama, no, pro někoho nejsou zas tak zbytečný... Formeláci a chobotnice z 2. patra by se divili. Škoda, že k tomu nikde nejsou titulky. ()

Cushing odpad!

Russ Meyer byl jen jeden. A ano, byl velmi trapný. Tohle však není pocta Meyerovi a jeho trapnostem. Je to trapný rádobymeyer. Ps. Meyerovy holky byly sexy. Jako že jo. Ze zdějších ropuších hrochyň je divákovi do nostalgického breku: takový holky jako v Supervixen už nikdy po světě chodit nebudou, prsa nevyvalej a zadkem nezatřesou. Čert ví, čím to je. ()

Javad odpad!

Že vraj pocta Russovi Meyerovi a jeho filmom, no neviem čo by na to povedal keby ešte bol medzi nami. Veľké a často odhalené prsia herečiek by sa mu určite páčili, ale nad zvyškom by asi horko zaplakal. Ja som jeho filmy nikdy nepokladal za veľmi kvalitné (samozrejme okrem Faster, Pussycat! Kill! Kill!, ten bol vynikajúci), ale aspoň to neboli také zúfalé kraviny ako PERVERT! (a herečky v nich boli krajšie a prsatejšie). Radšej si pustite tie najlepšie kúsky od Meyera a s týmto odpadom nestrácajte čas. ()

Wade

Není to nějaká komedie co by měla trhat rekordy nebo vyprodávat kina, protože Pervert! je prostě jen  jednoduchá kravina. I přes to všechno se tomu prostě divák musí zasmát. 75% ()

Gore

Kterak Švankmajer potkal Russe Meyera - řečeno s trochou nadsázky. Russe Meyera nikdo nenahradí a jeden plastelínovej penis to je na Švankmajera trochu málo. ()

SidEfect

Meyer by jen jeden, ale v tomto filmu jeho odkaz zije dal. Jako fanousek jeho filmu jsem nadsen. Otazka nakolik si reziser z jeho dila dela srandu a nakolik mu sklada poctu. Film ma vse, co nabizel Meyer. Prsate herecky, beckovy dej, legraci a vsudypritomnou brutalitu. Navic smejici se penisek, ktery stridave bavi a stridave vrazdi. Navic jeden z nejlepsich vykonu pornoherecky Mary Carey. Uz se jen pekne usadit, otevrit lahvinku a ...... poradne se zhulit. Neuskodi, ale pomuze. ()