poster

Sandokan (TV seriál)

 • španělský

  Sandokan

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Španělsko / Tchaj-wan, 1992, 26x26 min

Režie:

Ernest Reid

Předloha:

Emilio Salgari (kniha)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • berg.12
  ***

  Animovaná verze Sandokanových dobrodružství z dílny kreslíře, který má na svědomí populární cestu "Williho Foga" kolem světa za 80. dní. I když tenhle seriál už není tak originální a povedený, i některé postavy se v něm jakoby opakují, jde myslím o docela fajn kreslenou dobrodružnou záležitost. Ale pravdou je, že hodnotím s trochu větším odstupem. TADY je malé připomenutí, které pochází ovšem z později natočeného filmu.(15.4.2007)

 • marrjaana
  ****

  Jako dítě sem to žrala a s kamoškou jsme si pořád hráli na sandokana a marianu(24.7.2009)

 • Kri-kri
  ****

  Další nostalgie z dětství. Sandokana jsem pravidelně sledoval už roku 1994, každou neděli v podvečer na Nově. I když tento seriál zdaleka nedosahuje kvalit Willyho Foga na cestě kolem světa, stále patří k tomu lepšímu, co kdy Španělé vyprodukovali. Jedná se o vcelku kvalitní a koukatelný seriál plný nečekaných zvratů. Zvlášť díly s černými Thágy byly napínavé. A i když se Sandokan před čtyřmi lety dočkal předabování, v tomto případě si troufám tvrdit, že nový dabing z Primy je přece jen kvalitnější, než ten původní z Novy. 75%(11.8.2010)

 • Snapphanar
  ****

  Jako malý jsem nad tímto animovaným seriálem strávil mnoho času... Napínavá animovaná dobrodružství o "hodných pirátech" pod vedením opravdového malajského tygra.(15.3.2010)

 • Scraffy
  *

  Tak tomuto seriálu som nikdy nevedel prísť na chuť...(31.12.2017)

 • LogLady
  *****

  Sexy kreslený Sandokan byl jeden z mých dětských idolů... ačkoliv na Willyho Foga přece jenom neměl!(15.3.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace