Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Newyorský playboy Charlie Hill (Fred Astaire) si na přelomu 19. a 20. století užívá života, jak jen to jde. Jednoho dne se však tento floutek, který se nechá vyživovat svojí bohatou tetičkou, zamiluje do Angely Bonfils (Vera-Ellen), přitažlivé příslušnice Armády spásy. Charlie se rozhodne od základu změnit svůj život a začít poctivě pracovat. (Pohrobek)

(více)

Recenze (2)

Wiliem 

všechny recenze uživatele

Ano, příběh, opět tak trochu pohádkový, tak jak to je zdá se v pozdějších Astarových filmech běžné, skoro žádný humor, jen spoustu tance, a příběh těměř nulový. Jen ta délka není tentokrát přestřelená. A opravdu půvabná V. Ellen. 60%. ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Astairova taneční a pěvecká exhibice, ve které nezbylo místo takřka na nic dalšího - po pravdě řečeno: těch stepařských vystoupení a roztomilých "singlů" i duetů je tolik, že se rozhodně nudit nebudeme. Přece jenom bych si ale představoval poněkud rozvinutější příběh než cestu jednoho světáka k oltáři. A také je škoda, že ta nejefektnější taneční scéna na vrcholu Vítězného oblouku byla umístěna již na začátek filmu. ()

Reklama

Galerie (10)

Reklama

Reklama