Prology (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 1994, 60 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

Česká televize se nikdy nevyznačovala vysokou koncepčností a zrušení Prologů je jeden z typických případů pominutí smyslů, zvlášť, když si uvědomíme, že tenhle seriál nic adekvátního nenahradilo. Prology mapovaly zajímavou studentskou a nezávislou krátkometrážní filmovou tvorbu a dělaly to s velkým přehledem a invencí. Objevovaly se tam i méně povedené kousky, ale v každém díle bylo něco, co člověk jinde vidět nemohl. Celkový dojem: 90 %.(12.2.2008)

Za touto reláciou mi je asi najviac ľúto. Veci ktoré tu OTAKÁRO uvádzal ste totiž nemohli len tak hocikde vidieť. R.I.P. (4.9.2007)(4.9.2007)

Pasmo kratkometraznich filmu a jeden z nejzajimavejsich poradu co na CT kdy bezel. Spolecne s Paskvilem patrily Prology mezi nejlepsi porady pro inteligentni predinternetovou generaci.(3.9.2007)

Jedinečná záležitost, která již byla bohužel zrušena některým chorým mozkem. Výborná platforma pro vysílání nezávislých krátkometrážních snímků a netradiční profily filmových tvůrců. Rest in peace!(22.3.2009)