poster

Hugo z hor (TV seriál)

 • Československo

  Sněžný muž Hugo

Animovaný / Rodinný

Československo, 1987, 57 min (Minutáž: 8x8 min)

Předloha:

Rudolf Čechura (kniha)

Scénář:

Rudolf Čechura

Hrají:

Petr Nárožný
(další profese)
 • Ampi
  ****

  Hu Hugo ..... konec komentáře.(8.4.2010)

 • Karlos80
  ****

  hu-hu-hu-Hu-go:-) Večerníčková legenda neprávem polozapomenutá kterou jsem neviděl řadu let, naposledy snad někdy v desíti...Co jsem zjistil tak naposledy ho ČT vysílala někdy v roce 2001. Takže už také docela pěkně dlouhá doba, vůbec bych se tedy nebránil repríse..Hugo by si ji určit zasloužil ale s ním i Prof. David nebo Doc. Goliáš členové vědecké expedice:-) Pěkná animace, zajimavé příběhy, standartně dobrý Petr Nárožný...Seriál bych zařadil svou tématikou a animací na stejnou kolej třeba vedle Človíčka nebo Pratondy tedy podobných exotů:-)(1.12.2008)

 • LiVentura
  ****

  Naše dětství.(26.1.2013)

 • Davies182
  ****

  Strašidelný seriál! Vážně, místo abych si tyto příběhy užíval, kvůli hlavnímu "hrdinovi" jsem kolikrát doslova trnul hrůzou...(24.7.2009)

 • duklak2
  ***

  Je neskutečné, co všechno se dá na CSFD najít. Jen díky tomu, že jsem si v žebříčku dal vyhledat krátkometrážní seriály, tak jsem našel tento, mnou už téměř zapomenutý večerníček. Vím, že jsem ho sledoval, ale určitě jen jednou. Patří mězi nejzapomenutější. Myslím si, že řada z vás ho také viděla, ale už si nevzpomínáte. Určitě už se více než 10 let nevysílal. Tak bych prosil o napravení:-)(5.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace