Domeček u tří koťátek (TV seriál)

Animovaný / Pohádka

Československo, 1983, 13x7 min

Jan Ungrád

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

• duklak2

Nudná "pohádka" pro děti. I když to hodnotím po velmi dlouhé době od zhlédnutí, tak mohu říci jedno. Nedivím se, že se tento večerníček nereprízuje. Jednotlivé díly postrádaly nápad a chuť od autorů "něco rozvinout", děti se prostě bavit nemohly.(8.2.2012)

Co víc napsat? Povedený večerníček s dobrým a velice osobitým Nepilovým (Kouzelník Žito, Stuchlinka a Zachumlánek) přednesem a pěknou animací od kreslířky Heleny Zmatlíkové kouzelná to dvojice. Jo ano jen si vzpomeňte na Děti s Bullerbynu, Honzíkovu cestu a nebo na vaše první slabikáře a čítanky a to není konec...(16.8.2007)

Seriál s osobitým Františkem Nepilem coby vypravěčem.(10.8.2007)

Kdo a kdo a kdo to je, kdo si zuby brousí. Výborný František Nepil.(19.12.2008)

František Nepil je nezapomenutelný a tento večerníček bych moc ráda viděla znovu. Je asi jediný o kočkách, který mě bavil(6.5.2016)

Vcelku pěkný večerníček, který už bohuže dlouho nedávali(21.2.2009)

Koťata měla domeček, div ne vilu...Nádherný hlas F. Nepila mi zní v uších ještě dnes.(7.5.2013)

Paní Zmatlíková a pan Nepil,to je kouzelná kombinace.Ilustrace a kresby paní Heleny jsou jedinečné.(6.6.2009)