poster

Hammy's Boomerang Adventure

 • Slovensko

  Za plotom: Nové dobrodružstvo

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

USA, 2006, 5 min

Režie:

Will Finn
(další profese)
 • Stegr
  ***

  60% - Ze začátku fakt nářez, pak se to ale pořád a pořád opakovalo a už to takovej nářez nebyl...(3.10.2007)

 • Hrabka
  ****

  Vtipné a milé. Kdo má aspoň trochu rád "Za plotem", ten to ocení a pobaví se.(5.2.2013)

 • kaylin
  ***

  Postavy z filmu "Za plotem" se ocitají v malém domácím videu, které je vlastně jen jednoduchou animovanou groteskou, akorát s trochu lepší grafikou. Zábavné ano, ale jen na chvilku, hodně rychle na to zapomenete. Rozhodně to není něco k popukání. Dějově celkem slabé, ale aspoň se postavy snaží o vtip, i když celkem jednoduchý. Vzpomínka na klasickou grotesku ale potěší.(5.11.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Kdybych se nedokázal zbavit bumerangu jeho rozštípáním, zakopáním ani zapálením, tak bych ho snad zahodil. Jenže i to zmatenou veverku napadlo a nevyšlo to, Dokonce to bolelo. A já jsem se tomu zasmál, protože vůči veverkám jsem nelítostný od té doby, co s nimi svádím nerovný souboj o ořechy z mé lísky. Takže jako hravá blbinka je to fajn a jiný účel to evidentně nemá.(7.9.2016)

 • Deimos
  ****

  YouTube/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Animace 8/10/// +animace, některé fórky, ruční kamera -je poznat, že si tvůrci je hráli, postrádá to hlubší myšlenku/// Tento kraťas rozhodně nedosahuje kvalit ani zábavnosti samotného filmu. Je to neobvyklé, ale je tomu tak. Možná za to může ten fakt, že film Za plotem je prostě vynikající. Rovněž Hammy bledne při srovnání se Scratem, ale s tím se už nic nenadělá./// Celkem 74%///(1.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace