poster

Hra na utrpení

 • USA

  Amusement

 • Slovensko

  Hra na utrpenie

Horor / Thriller

USA, 2008, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  SHELBY: Film začíná otázkou slušné jízdy a hlavně jízdy v konvoji. Tohle umění je v čechách totálně neznámé. Kam až je do dovede, je jiná otázka. Svět je plný šílenství, je to civilizační nemoc. Tato část filmu mohla být lépe zpracována, ale dám za 4. TABITHA: Další zajímavost: snad poprvé jsem v americkém filmu viděl zhasínat světla v pokojích. Tím nemyslím jen "Děti dobrou noc a cvak", ale úplně přirozené obcházení pokojů a jejich přípravu na noc. Pokoj z klauny byl sám o sobě dost strašidelný, Pennywise by byl v ráji. Tato část filmu je za 5. LISA: Již podprůměrně zpracovaná část, se spoustou přirozených chyb, které se zvrtne v holou snahu nezemřít. Pusť mně ven!!! A pak střih a byla venku, no co se dá dělat, za 3. Celkem docela zdařilé a tak dám za 4.(2.5.2009)

 • kajda.l
  **

  OBSAHUJE SPOILERY-Ten smích byl vážně odporný!!.. A teď k filmu, který se skládal ze čtyř kapitol a bohužel jen druhá scéna s klaunem na mě zapůsobila a hororově fungovala, což je trošku málo. První a třetí postrádaly napětí, byly nedotažené a spousta věcí, postav postrádala logiku.. A poslední čtvrtá, která to měla celé slepit dohromady do fungujícího celku, tomu nasadila korunu..ty nesmysly a nelogičnosti doslova bily do očí..útěk Shelby a Tabithy před vrahem po cca 100 metrových stoupajících schůdkách a následný pád(dvou osob), výtah, labyrint cel atd..ale kde se to celé vzalo(nacházelo), to to bylo vše ukryté někde hluboko v podzemí, pod tím malým polozbořeným baráčkem??..kde nakonec bylo vše ukončeno.. A co postavy psychiatričky, řidiče kamionu, toho blázna..prostě jako celek naprosto nedotažené a nefungující. Bohužel, za jen jednu ze čtyř povedených kapitol nejsem schopný dát ani průměrné hodnocení..promarněný potenciál,škoda..(24.5.2009)

 • swamp
  ****

  Nemůžu si pomoct, ale Amusement mi v přívalu jiných letošních hororů přišel jako spíše nadprůměrnější výjimka. Příběhy tří slečen jsou sice jednoduše, ale stylově spojeny do uzlíku, který je nakonec třeba rozseknout. A když si vzpomenu na příběh s klaunem, ještě teď mi běhá mráz po zádech.. kam se hrabe It. :D(1.6.2009)

 • HappySmile
  ***

  I když člověk často věděl, co bude zrovna následovat, bylo tady i několik překvapivých momentů a napětí tady rozhodně nechybělo. Nejdřív jsem si myslela, že snad půjde o soubor několika hororových povídek, nakonec se ale ukázalo, že spolu tyto příběhy souvisí, nicméně scénaristicky to bylo hodně děravé a pospojování v jeden celek se moc nezdařilo... I tak ale nelituju, hororová atmosféra stála za to.(7.1.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Tak i já se přikláním k těm, kteří zůstali na konci docela zklamáni. Začátek filmu měl až neuvěřitelně zajímavou atmosféru, která snímku vydržela zhruba do seznámení z druhou dívkou, potažmo hlavní hrdinkou. Od té chvíle se však jakoby scénář vydal úplně jiným směrem a já se začal nudit. Což bylo varovným signálem, že tomu tak bude až dokonce a moc jsem se nemýlil. Vrah měl sice šílený smích, ale jinak už potom toho zas až tolik neukázal. Napětí vyšumělo do ztracena a stala se z toho zase jen obyčejná průměrná podívaná, které už ani úplný závěr moc nepomohl. Je to celkem škoda, protože jistý potenciál to určitě mělo. Ještě že tu hrály alespoň ty pěkné baby!(15.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace