Reklama

Reklama

Hra na utrpení

  • USA Amusement (více)
Trailer

Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu. Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla – a zesilte strach. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (147)

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Jedním slovem : "NUDA" ! Tři příběhy, které jsou zcela odlišné a zejména, neukončené..... Což vytočí! Pokud by film pokračoval ve stylu prvního příběhu, bylo by to skvělé. Osamocená farma, les, psychopat a oběti.....bohužel příběh byl utnut. Pak, aby se neřeklo, tak film vyústil v nějakou báchorku, aby se ukázalo, že hrdinky příběhů mají něco společného. Po celou dobu jsem se příšerně nudil a asi 5 x jsem kouknul, kolik má DVD ještě kapitol. Bylo to nekonečné a hlavně stupidní. Dávám pouze jednu hvězdičku za 15 minut z počátku filmu..... jinak je to SHIT! ()

gogo76 

všechny recenze uživatele

Cinemáckych 80% sa mi zdá dosť nadsadených. V podstate ide o priemerný horor, začínam ich nazývať mrazivé jednohubky, ktoré príliš nenadchnú, ale ani vyslovene nenudia. Pár dobrých momentov by sa našlo, pár nedovysvetlených vecí takisto, ale jedna vec ma dosť podráždila. Podobnosť medzi týmto bláznom a Jigsovom zo série SAW je dosť okatá, hlavne ak celý život nemá na práci nič iné ako vyrábať rôzne mučiace nástroje, kládkostroje, posúvacie pódia a všetko možné.... až mi z toho tuhne hardisk v hlave. Tí blázni, to sú vlastne kurva šikovní chlapci, musím uznať. Film 60%. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Mmm Dobrý VOLE!! Ještě, že jsem se nenechal zmást nízkým hodnocením uživatelů.. Mně se film strašně LIBIL! Konečně povídkový Horor, který je skvěle vyvážený ! První povídka byla super.. Ono téma na Horor psychopat na dálnici nikdy nezklame! Ve druhé Povídce jsem zažíval velice nepříjemné mrazivé Pocity.. Protože KLAUN je pro mně nejděsivější Hororová Postava Vůbec, Že Johnny Deppe? Třetí Povídka byla nejslabší, ale pořád FAJN opět psychopat v obrovském baráku, nedělám si legraci.. to byl Uchyl jako Prase!! a Závěrečné rozuzlení sice trochu pokulhávalo na Logice, ale v mém nadšení se nic nezměnilo .. K Plnému počtu mi snad chybělo vidět KOZY těch krásnéj HOLEK! ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Upřímně jsem si při sledování říkal, že jsem si k tomuto filmu měl raději počkat na titulky, neboť se mi skoro celou dobu zdálo, že mi něco uniká. Nakonec to tedy vůbec není komplikované, ale některé situace působí zpětně (působily tak i zprvu, ale to jsem myslel, že jsem jenom něco nepochytil) strašně vykonstruovaně a postavy se občas chovají tak dementně, že se snímek tenhle nedostatek už ani nesnaží skrývat (což mě právě asi zmátlo). Jinak se tam několikrát najde nějaký zajímavý nápad (vizuálně přitažlivé uvěznění mezi skleněnými stěnami, triko), pomáhá i na horor vcelku pěkná kamera a režie. No jak už jsem řekl, hloupoučkost z toho občas přímo čiší, za což zatím dávám průměrné tři hvězdičky (ale někdy tomu dám ještě pro jistotu šanci s titulky). K dobru pak Amusementu přispívají i poměrně hodně (béčkově strašidelně) atmosférické scény a hojné používání různých hororových propriet (velkej klaun!!). Verdikt: Líbilo, ale s výhradami. ()

petero 

všechny recenze uživatele

Nie je to remake, nie je to pokračovanie, nie je to logické ale že to má atmosféru a obohraté ľakačky sú pôsobivejšie ako tie menej obohraté (viď. scéna s Klaunom) aj to je plus. Dnes už nikoho nemôže prekvapiť, že z USA nič originálne nepríde, takže i keď aj AMUSEMENT spadá do priemeru určeného skorému zabudnutiu, kľudne odporúčam pozrieť v prípade nedostatku kvalitných hororov na disku. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama