Hra na utrpení

Amusement

Hra na utrpenie

Horor / Thriller

USA, 2008, 81 min

Tři příběhy, tři děvčata a tři zabijáci. Teda, zdálo by se, jenže.... Propletenost příběhů je dosti nelogická a ještě teď pátrám, co vlastně znamenaly a jak k čemu došlo. Celkově jsou ale některé hrátky zajímavé a nenudí... Zajímavosti: ... a pak, že není možné, přežít pád z dvaceti metrů?! :-) 60%(7.6.2009)

3 nenavezujúce príbehy ktoré nie sú ani dokončené, z niektorých srší aj amaterizmus, nepríliš presvedčivé výkony niektorých zúčastnených ale poteší sem tam nejaká brutalita. Všetky príbehy sú spojené tromi dievčatami, z ktorých jedna prežila. Prvý príbeh je o zamilovanom páru, ktorý cestujú autom po silnici, až sa nezastavia na benzinovej stanici kde si to dievča všimne, že v kamione je žena, ktorá volá o pomoc. Všetko sa to dobre viezlo až po kým neprišiel ten otrasný koniec, z ktorého neviem čo si mám myslieť, nedotiahnutý a príšerný 30 percent. Druhý príbeh je už o trochu lepší, jedno dievča má stráviť noc s dvoma detmi v byte svojej kamarátke. V izbe na stoličke sedí klaun, ktorý z ničoho nič ožije a začne sa naháňačka na ktorú sme zvyknutí 70 percent. 3 príbeh je strašne dlhý a spojený zo všetkými dievčatami ktoré sa stratili a 2 z nich drží v nejakom dome šialený maniak, uviazané reťazami, ich kamarátka ich pôjde hladat až narazí na nich a oslobodí ich ale nie na dlho, pretože si to ten maniak všimne a dve z nich zabije. Tvorcovia očividne chceli za každú cenu šokovať, a tak ten koniec už prehnali 50 percent. Keď si mám vybrať ktorý príbeh bol lepší, jednoznačne príbeh druhý o klaunovi, takže keď to spočítam, vychádza mi čistý priemer 60 percent.(4.2.2009)

• Campbell

Slabota první povídka o řidiči kamionu byla dobrá, měla dobrej drive nenudila a sympatický herce. Ale bohužel byla divně utnutá. Druhá povídka o klaunech je podle mě strašná, nevyděsila mě ani mi nepřišla nijak nápadná. Strašné. A poslední povídka je průměrnej slasher smíchanej s jinýma žánrama. Vrah je nesympatickej idiot a hlavní hrdinka je sice pěkná ale je to slepice. Škoda tyhle filmy mě baví, ale tady jsem spíše kroutil hlavou, neustále kromě první povídky jsem koukal kdy to skončí, což rozhodně není dobře. Herci nebyly nějak přesvědčivý a jedinej kdo mě zaujal byl Hilgenbring, kterej má s hororama už zkušenosti. Gore tu nějak moc nebylo vražda vraha byla pěkná ale to je všechno. Hudba mě moc nezaujala ale vyloženě špatná nebyla. Takovej lehce podprůměrnej film kterej si už nepustím.(16.3.2012)

Mmm Dobrý VOLE!! Ještě, že jsem se nenechal zmást nízkým hodnocením uživatelů.. Mně se film strašně LIBIL! Konečně povídkový Horor, který je skvěle vyvážený ! První povídka byla super.. Ono téma na Horor psychopat na dálnici nikdy nezklame! Ve druhé Povídce jsem zažíval velice nepříjemné mrazivé Pocity.. Protože KLAUN je pro mně nejděsivější Hororová Postava Vůbec, Že Johnny Deppe? Třetí Povídka byla nejslabší, ale pořád FAJN opět psychopat v obrovském baráku, nedělám si legraci.. to byl Uchyl jako Prase!! a Závěrečné rozuzlení sice trochu pokulhávalo na Logice, ale v mém nadšení se nic nezměnilo .. K Plnému počtu mi snad chybělo vidět KOZY těch krásnéj HOLEK!(2.1.2013)

• MáŠa

Je to takový spletenec několika kratších napínáků, které autoři dali dohromady pochybným příběhem o jednom magorovi. Když nad vším přemýšlím, co mi to dalo, tak odpověď je, že nic. Smíchem, který sem tu v dabingu slyšel, se snad ani žádný magor smát nemůže a ten závěrečný komentář, který pronese hlavní hrdinka, je taky na kulku mezi oči.(13.5.2009)