Hra na utrpení

Hra na utrpenie

Horor / Thriller

USA, 2008, 81 min

• paascha

Strašidelná byla jen ta část s hnusným šaškem, ale to jen proto, že je od dětství nesnáším. Ostatní byla ukázka toho, jak se dá naškubat hrst osvědčených scén z různých filmů a jak se z nich pak nepodaří uvít věneček, ale hovno. Vizuálně je to sice zajímavé, ale děj žádný, nápad taky ne, nelogiky plná nůše. Takový ten film k úklidu, vaření, žehlení, krátkému spánku, dle výběru a zálib:-)(10.2.2009)

• tom88

Trocha zvláštne natočený film s divným dejom rozdeleným do troch príbehov, pričom ani jeden z nich nebol nijak zvlášť zaujímavý, no každý by sa dal použiť ako námet na samostatný film. Réžia a herci sú slabšie stránky filmu, aj ked musím uznať, že zopár scén bolo pomerne napínavých a vcelku zvládnutých. Hlavnou doménou boli peniaze, ktoré boli do tohoto projektu vložené, pretože oblbnú diváka. Všetko teda vypadalo áčkovo, kamera, vizuál, hudba a podobné veci, proste bolo v tom vidieť vyšší rozpočet aký by si tento film zaslúžil. 42%(9.6.2009)

SHELBY: Film začíná otázkou slušné jízdy a hlavně jízdy v konvoji. Tohle umění je v čechách totálně neznámé. Kam až je do dovede, je jiná otázka. Svět je plný šílenství, je to civilizační nemoc. Tato část filmu mohla být lépe zpracována, ale dám za 4. TABITHA: Další zajímavost: snad poprvé jsem v americkém filmu viděl zhasínat světla v pokojích. Tím nemyslím jen "Děti dobrou noc a cvak", ale úplně přirozené obcházení pokojů a jejich přípravu na noc. Pokoj z klauny byl sám o sobě dost strašidelný, Pennywise by byl v ráji. Tato část filmu je za 5. LISA: Již podprůměrně zpracovaná část, se spoustou přirozených chyb, které se zvrtne v holou snahu nezemřít. Pusť mně ven!!! A pak střih a byla venku, no co se dá dělat, za 3. Celkem docela zdařilé a tak dám za 4.(2.5.2009)

• lesumir

Něco tak blbýho... no, řeknemě si to od začátku. Třo příběhy, které se snaží být tak trochu zajímavé, originální a nečekané. Tak trochu strašidelné a tak trochu se jim to nedaří. Ne, hloupost, vůbec se jim to nedaří. CHtějí působit realisticky. Ne-e, nepodařilo se to. - Hloupé, trapné, nesnesitelně předvídatelné a umělé.(29.7.2009)

Ajajaj. Toto je strasna skoda. Prve 2 pribehy mali obrovsky potencial, zvlast pri druhej prihode s klaunom perfektne mrazilo ale oba pribehy pochoval zbrkly zaver. Najhorsie vsak znasam skutocnost, ze treti pribeh je zo vsetkych najslabsi a dostal najviac priestoru. Vystrihnut tretiu cast a zvysne dve roztiahnut na celovecernu stopaz s efektnejsim ukoncenim, bolo by to kludne aj za 4*. Takto su to ciste 3* pretoze samotne vyvrcholenie stmelujuce vsetky pribehy bolo hrane az privelmi na efekt pricom atmosfera fungovala len na pol plynu. P.S: Na psychopaticky smiech v ceskom dabingu tak skoro nezabudnem. Pocuvat ho este dalsich 30 minut asi by som si odrezal usi.(31.5.2009)