Hra na utrpení

Amusement

Hra na utrpenie

Horor / Thriller

USA, 2008, 81 min

„Lepidla a tmely Pattex od firmy Henkel ČR jsou určeny pro nejrůznější domácí opravy, ale i pro profesionály ve stavebnictví.“ Škoda, že to nelepí samoúčelné príbehy, možno by to Simpsonovi pomohlo. Takto na film človek škúli ako žaba z prachu a na tenké vlákno, ktoré spojuje prvé tri časti, si treba najať súkromného detektíva alebo vešticu. Rozpačitý vodojem na konci filmu nezachráni ani poctivá robota. (Ani titulky, Jakube). Tak do trojky.(18.1.2009)

• paascha

Strašidelná byla jen ta část s hnusným šaškem, ale to jen proto, že je od dětství nesnáším. Ostatní byla ukázka toho, jak se dá naškubat hrst osvědčených scén z různých filmů a jak se z nich pak nepodaří uvít věneček, ale hovno. Vizuálně je to sice zajímavé, ale děj žádný, nápad taky ne, nelogiky plná nůše. Takový ten film k úklidu, vaření, žehlení, krátkému spánku, dle výběru a zálib:-)(10.2.2009)

Nejzajímavější příběh byl rozhodně u Tabithy. Vražedný klaun s děsivým xsichtem vyděsí snad každé, určitě pak ty, kteří mají z klaunů hrůzu. Příběh Shelby mi připomíná jeden anglický thriller (Umlčení) a proto byl dosti neoriginální a celkem i nezajímavý. Příběh Lisy byl takový průměr, ikdyž první polovina hodně nudná a ukecaná, po šipce určitě velmi napínavý a atraktivní boj o život. No a ty postele, perfekto ! UPOZORNĚNÍ: Prozrazuje průběh filmu následující text..... Dále se osvědčila dvě hororové klišé: Oběť černé kůže nepřežije a dále, že oběť (žena) , vždy přemůže/zabije vraha (muže) . Pro mě určitě skvělá podívaná, výborně sem si to užil a bavil se u toho. Určitě mě dosti šoklo, jak může šikana cca 11ti letého chlapce z něho udělat zrůdu, která svůj dětský zločin promění v dospělácký, brutální masakr. Malá role Tada Hilgenbrinka mě potěšila, protože se mi moc líbil ve filmu Hory zalité krví a mrzí mě, že si nestřihl zajímavější a větší roli - nejlépe vraha.(18.12.2010)

SHELBY: Film začíná otázkou slušné jízdy a hlavně jízdy v konvoji. Tohle umění je v čechách totálně neznámé. Kam až je do dovede, je jiná otázka. Svět je plný šílenství, je to civilizační nemoc. Tato část filmu mohla být lépe zpracována, ale dám za 4. TABITHA: Další zajímavost: snad poprvé jsem v americkém filmu viděl zhasínat světla v pokojích. Tím nemyslím jen "Děti dobrou noc a cvak", ale úplně přirozené obcházení pokojů a jejich přípravu na noc. Pokoj z klauny byl sám o sobě dost strašidelný, Pennywise by byl v ráji. Tato část filmu je za 5. LISA: Již podprůměrně zpracovaná část, se spoustou přirozených chyb, které se zvrtne v holou snahu nezemřít. Pusť mně ven!!! A pak střih a byla venku, no co se dá dělat, za 3. Celkem docela zdařilé a tak dám za 4.(2.5.2009)

Mmm Dobrý VOLE!! Ještě, že jsem se nenechal zmást nízkým hodnocením uživatelů.. Mně se film strašně LIBIL! Konečně povídkový Horor, který je skvěle vyvážený ! První povídka byla super.. Ono téma na Horor psychopat na dálnici nikdy nezklame! Ve druhé Povídce jsem zažíval velice nepříjemné mrazivé Pocity.. Protože KLAUN je pro mně nejděsivější Hororová Postava Vůbec, Že Johnny Deppe? Třetí Povídka byla nejslabší, ale pořád FAJN opět psychopat v obrovském baráku, nedělám si legraci.. to byl Uchyl jako Prase!! a Závěrečné rozuzlení sice trochu pokulhávalo na Logice, ale v mém nadšení se nic nezměnilo .. K Plnému počtu mi snad chybělo vidět KOZY těch krásnéj HOLEK!(2.1.2013)