Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kamila Bendová (I. Chýlková) je úspěšná manažerka-workholička, která žije sama a je spokojená. Jenže – spokojeni nejsou lidé kolem ní. Spotřebovává je stejně jako kávu nebo třeba rtěnku. Jen občas se schází s přítelem Igorem (J. Polášek), který už začíná mít toho vztahu nevztahu plné zuby. Po jedné neshodě s ním přijme pozvání kamarádky Ireny (M. Pleštilová) na výlet do Vídně se zastávkou v Lednici na jižní Moravě. Zde se potká s Laďou Bednaříkem (M. Etzler), veterinářem, třikrát léčeným alkoholikem. Kamila si chce zjednat klid v hotelu, kde Laďa oslavuje s kamarády svoje narozeniny. Situace se ale vyvine jinak, než si představovala. Víno udělá své a život v Laďově kraji se zdá být idylický. Kamila prožívá zvláštní opojení i střízlivění, ale s vínem to nemá nic společného... (Česká televize)

(více)

Recenze (54)

Tosim 

všechny recenze uživatele

Poslední dobou přicházím na dost dobré filmy od scénáristy Miroslava Sovjáka a tento jsem dokonce nikdy neviděl. Pokud přežijete začátek s několika klišé o Moravácích a Pražácích, bude vám odměnou subtilní, realistická love story o životních křižovatkách zralých lidí, ve které nikdo neumře a vše se v ní vyřeší skoro, jak praví fráze, tzv. "jako v životě." ()

Sekel 

všechny recenze uživatele

Docela nepovedena zalezitost. Pomale, lacine a neprilis verohodne napsane. Ivana Chylkova je jako vzdy verohodna a zajimava, zensky krasna, ale pribeh pusobi jak napsany pro hrdinku o deset let mladsi. Miroslav Etzler je protivny jak to jen jde. Navic jeho postava, ktera byla trikrat na detoxu a pote si s klidem pije vinko ve sklipku, nebo slivovici na snidani, je zbesile nerovnovazna a pusobi jak tri uplne rozlisni muzi v jednom. A kdo proboha vytvarel ten radobyslovacky prizvuk? Kombinaci prazstiny, ostravstiny a brnenskeho hantecu se to rozhodne nedela. ()

Reklama

klukluka 

všechny recenze uživatele

Pro mě ohromný překvapení, vůbec bych nečekal, že může být televizní věc z Brna (sic!) až takhle dobrá. Perfektně napsaný, zrežírovaný, zahraný, natočený… Na závěr krásná píseň od Jana Sahary Hedla s Bárou Basikovou. Ivana Chýlková nikdy nehrála takhle civilně, bez afektu, nikdy na mě ještě z obrazovky nepůsobila takhle přirozeně. Etzler taky výbornej, vtípky, kterýma to bylo prošpikovaný…kam se hrabou Bobule. Jsem nadšenej, vážně. ()

Fill16 

všechny recenze uživatele

Tento ,,televizní" film se opravdu povedl. Na začátku sice scénář má slabiny, někdy až dosti velké.. Ale vše je dohnáno skvělým koncem, který prostě neměl chybu - žádnej viditelnej happyend se nekonal a bylo to opravdu zajímavé... Když se bude stále natáčet něco takového příjemného, milého... tak se zlobit určitě nebudu ! :-) ()

consuela1 

všechny recenze uživatele

Hodně silné tři hvězdičky, jejichž sílu ještě umocňuje povedená hudba a skvělé hudební texty. Po celou dobu toho úžasného setkání téměř bolí, že na všechno, co se stane (a ještě víc se toho nestane) jsou jen a přesně tři dny, a ani jeden navíc. Jenže otočit řeky dvou životů proti proudu je téměř nemožné, zejména když život toho osudového, velmi přitažlivého a okouzlujícího muže řídí nejmocnější vládce. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Mikulově, Praze a v zámeckém parku v Lednici. Penzion Jordán se nachází též v Lednici (SONY_)

Reklama

Reklama