Žofka ředitelkou zoo

všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 1996, 1 h (Minutáž: 8–10 min)

Epizody(7)

Campbell

Upřímě? nikdy mě tenhle seriál nebral a v dnešní době mě asi po 3 epizodách začal náramně srát. Žofka je fakt blbá a její kamarádi taky, tenhle seriál opravdu rád nemám. ()

duklak2

Výborně, skvěle a úžasně. Zábavnost nezná mezí. Doporučuji všem, kdo ještě neviděl. Jenže, je někdo takový?:) ()

Paity

Opička Žofka mi k srdci nikdy moc nepřirostla. Nějak mi připadala vlastně ošklivá a hlavně mi byla naprosto nesympatická, což je zásadní. ()

josieaddms

A ne, a ne! Ať si říkají ostatní co chtějí, mě se to prostě líbí, a mám to spoustu pěkných vzpomínek z raného dětství. Má to vtip, švih a originalitu, a že tomu ostatní nerozumí není můj problém. ()

ostravak30

Druhé série vznikla až o řadu let později. Vycházela přitom ale ze stejného principu humorných zvířecích příběhů přičemž největší pensum vtipu dodal Petr Nárožný. Režisérkou se tentokrát stala Cilka Dvořáková, ale třeba pro Jaroslava Doubravu a Adolfa Borna se jednalo o poslední seriál. Pořád je to vtipné, ale mě prostě Žofka jako ředitelka moc neseděla. Vlastně jako by se z ní stala úřednice a humor trochu zevšedněl. Je to až příliš minimalistické. ()