Reklama

Reklama

Houbičky

  • Irsko Shrooms
Trailer

Obsahy(1)

Partička amerických teenagerů, která si vyrazila do Irska, se jen chtěla pobavit uprostřed lesa s halucinogenními houbami. Ale nyní si chce někdo pohrát s nimi. A pak je zabít. Originální koprodukční horor, který vám opravdu nažene strach, natočil Paddy Breathnach.  Kdo si chce zahrávat s halucinogenními lysohlávkami, musí počítat s tím, že i o malé, nevinně vypadající kloboučky hub se dá dost šeredně spálit. Jenže vysvětlujte něco takového americké omladině. Proto se partička zámořských teenagerů vydává do Irska, aby si zde pod vedením zkušeného guru Jakea pořádně zařádili a zažili ten nejbestiálnější trip svého života. A jejich přání se jim také brzy vyplní. Společně s děsivými vizemi totiž v lese přichází i něco mnohem horšího. Něco, co lační po krvi a nebojí se vzít si ji i za cenu absolutního masakru. Ne každá cesta za zážitky vede do ráje a ne všude má cenu křičet o pomoc. Mykologové amatéři, třeste se, houbičky v originálním koprodukčním hororu režiséra Paddyho Breathnacha už si na vás chystají výtrusnice. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (275)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Moje slabost pro les vždycky ovlivní hodnocení. Pravda, krásnější než celý film je plakát k němu, ale já se nenudil. Nesledoval jsem místo filmu rybičky v akváriu vedle monitoru, což u nudných filmů dělávám. A dokoukal jsem ho v pohodě. Takový milý halucinogenní film, ale jak vidno, většině do oka nepadl...až na výjimky... ()

Skrk 

všechny recenze uživatele

Tak toto bylo hodně špatné. Sice je pravdou, že jsem od filmu nic neočekával, ale toto? Dementní "horor", kde se vyskytují absolutně nelekací lekačky...a to, že ta dívka snědla jedovatou houbičku a místo smrti jí čekalo vidění do budoucnosti? Tak tohle jsem nežral. A ten konec byl taky jasný, ne vždycky to tak vypadalo, ale byl... 1* za tu atmosféru. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Skupina piatich amerických študentov prichádza do Írska, aby tam experimentovali s haluciogénnymi hríbami. Chcú si urobiť perfektný drogový trip. Trapní vysokoškoláčikovia si chcú rozšíriť obzory, ale ich výlet sa zmení na hotové peklo, keď začnú jeden po druhom umierať násilnou smrťou. Tvorcovia tohto nezmyslu, režisér, scénarista a ani herci, nemajú s intoxikáciou organizmu psychotropnými hubami a ani s točením horrorov žiadne skúsenosti a na výslednom produkte je to poriadne vidno. Je to hlboko podpriemerný horrorový film plný tupých kecov a nesmierne stupidných dialógov. Dejová línia je nudná a konečné rozuzlenie úplne blbé. * ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Scenak k filmu Houbicky je uplne zdegenerovany, Ved taky scenar napise absolvent pomocnej osobitnej skoly za 10 min. Irske sychrave a zahmlhene lesy az prilis pripominaju Blair Witch, k tomu par predstav/halusieK/zmatenych vizii, ktore pochadzaju z miestnych hub. Herci a herecky zabudnutelni hned po dopozerani filmu, no a niektore pasaze ma poriadne nudili. 20 % ()

Vančura 

všechny recenze uživatele

Zpočátku mě to celkem bavilo - námět o partičce přátel, která si vyrazí do lesa a tam se jim něco stane, mě asi nikdy neomrzí - ale postupně se to začne zvrhávat ve strašnou blbost, u které jsem už jen útrpně čekal, kdy bude konec (a to to má jen ani ne 1,5 hodiny). No name obsazení mi bylo fakt hodně nesympatické (navíc se tam nevyskytuje jediná hezká holka), to, zda postavy přežijí, mi bylo zcela ukradené (nikdo je nenutil tam jezdit ani žrát ten hnus), a celkově mi ten film přišel strašně zbytečný. Povedené tam jsou asi jen lokace a to úvodní budování atmosféry, jinak tam veskrze nic nedává smysl a je to jen přehlídka klišé a scenáristické stupidity. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení probíhalo sedm týdnů, a to převážně v Monaghanu v Irsku. (Terva)
  • Paddy Breathnach získal dvě irské ceny IFTA, a to v kategoriích nejlepší režie a nejlepší film. (Terva)

Reklama

Reklama