Poslední horor

James Handel

Simon Lambros

Zorana Piggott

Claus Wehlisch

Trocha vražd nikdy neuškodí, řekl zabiják a umanil si, že si natočí vlastní film o vraždách, které sám připravil a potom ho dá do půjčovny a člověk, kterej si ho půjčí se nevědomky stane další hvězdou jeho nového filmu, Proč ne ? Myšlenka filmu byla velice zajimává a díky tomu dávám hvězdu navíc. Zabiják je charismatický a jeho argumenty měli smysl. Atmosféru film totálně postrádá, takže žádné napětí nečekejte. Tohle asi bude poslední koment, takže sbohem :D(13.8.2012)

• chlebo

Nesympatický CoCoote(k) potulujúci sa mestom ma ide učiť ako mám vraždiť a ešte ma chce pri tom nudiť filozofickými žvástmi pre jeho živočíšny druh typický? Byť to tuzemský film , mohol by to byť fakticky CoCootov Posledný horor, za takú fušerinu by mu snáď niekto, (možno aj ja osobne) totiž mohol ukázať, ako sa to robí naozaj, trvalo by to celé tak štvrťhodinu , a garantujem, že by to bolo zábavnejšie.(26.1.2016)

Včera večer jsem měl tu možnost vidět tenhle horor na cinemaxu s titulkama, což už u mě ubralo jednu hvězdičku a tu druhou hvězdu ubírám za to že to nebylo až zas takový masakr jak jsem si myslel.. jooo bylo tam spoustu vražd na různý způsob, ale čekal jsem od toho víc a ten poslední proslov mě nějak nevystrašil.. cekově film vlastně chtěl sáhnout divákovi do hlavy a ukázat že v každém z nás je trocha toho vraha.. takže takový průměr.(20.10.2010)

Teraz vážne, predali by ste svoj televízor len pre to, aby ste zachránili jedno dieťa v afrike?? ale no tak, ja viem že nie!! -Možno ten chlap bol blázon, ale jeho "argumenty" mali niečo do seba. Horror to mohol byť aj lepší, však podstata sa mi páčila, a myslím že sa oplatilo, ked už je to ten -posledný horor- ...(23.5.2012)

• SICK_BREED

Pointa TLHM je poměrně zajímavá, pobavila mě nad míru a to i přes to, že jsem si film nepůjčil v půjčovně, což by jeho zábavnosti přineslo ještě další rozměr. Co se týče obsahu tohoto found-footage (tím označením si zde nejsem úplně jistý) dramahororu, námět je velice zajímavý, žel bohu, předveden v pokulhávající formě. Přesto že z toho mám ve výsledku dobrý pocit a alespoň jednu projekci bych doporučoval, nezastírám že se v poměrně krátké stopáži 80ti minut nachází až přes příliš hluchých míst, které člověka který není velkým fandou "reálných filmů" mohou nudit.(1.10.2011)