poster

Afghanistán

 • USA

  Afghan Knights

Dobrodružný / Drama / Horor

USA / Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Allan Harmon

Scénář:

Christine Stringer

Kamera:

Randal Platt

Hudba:

Jon Lee

Kostýmy:

Kate Main
(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Na Afghánistán se podívat dá, ale maximálně jednou za život. Nenašel jsem tady nic co bych musel vidět znovu. Pár světlejších chvilek tady je- to bezesporu, ale čekal jsem od toho mnohem víc. Nejvíce jsem trpěl u nelogických scén a nudné atmosféře. Jen by mě zajímalo, kolik se tvůrcům podařilo na tomhle vytřískat peněz. Hodně slabých 40%.(6.2.2010)

 • Malarkey
  odpad!

  Tak trošičku se přiznám, že jsem pod názvem tohoto filmu čekal vcelku vazbu film, proto asi ten odpad. Jenže nakonec pravda se ukázala krutější, než skutečně je a já jsem si tak mohl naplno užít tuhlenctu krávovinu, kde příběh ROZHODNĚ stojí za povšimnutí, protože to musel napsat fakt nějakej retard, jinak to ani nevidim.(27.9.2009)

 • Asia_Power
  **

  Pepper je klikař. Někdo si z Afghanitanu přiveze kapavku, někdo tam nechá kus sebe (ruku, nohu, hlavu) no a on může směle postovat traumatický stres - když zrovna tvrdě spící neškrtí manželku tak alespoň zbraní ohrožuje šatní skřín (co kdyby se tam skrejval milenec) nebo vypálí celej zásobník do zdi, která se na něj blbě zatvářila. Do toho chlastá první ligu, myšlenkama je v přítomnosti nepřítomnej a tak nějak celkově mu okázale mrdá či solidně jebe. V tomto stavu ho zastihne Míša Medsnů, kterej má nejakčnější scénu na obalu filmu, a nabídne mu práci. Pepper dá okázale najevo souhlas - začne si nožem pižlat ruku do krve a u toho se chechtat (takhle dávám souhlas najevo běžně) - a tak už zbývá jen svolat tým. Jeden černej, jeden teplej, jeden motorkářskej a jeden navíc od Míši. Mise je jasná a tradá do toho. Všechno se posere a naše parta hic skončí v jeskyni kde je likviduje duch kterej má skvělej look - Hraje ho někdo, kdo má přes sebe natažený bílý prostěradlo. Jako bez prdele, to je fakt vzhled hlavního bubáka. Bílý prostěradlo je pěkná svině a tak náš C - team chcípá a po roce objevenej švagr (kterýho v tý jeskyni objevěj) , ke konci mocně zahlásí že je duch samotnýho praotce všech kulturistů - Činkyschána. Tak a teď mi kažte jedinýho blba co tenhle film bude brát vážně...to prostě nejde.(21.5.2017)

 • Tommassi3
  *

  ( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Jako chlap nestačíš na jednu ženskou !! Nechápu, jak tě mohlo napadnout začít si se dvěma najednou !!" ;) Když se nad tím průměrně inteligentní pacient po lobotomii zamyslí, opět tu máme film, s jehož obsahem nemá distributorův oficiální text ale vůbec nic společného !! ;) Pepper je trošku magor, má dost živé sny, občas povalujíce se po zemi připomíná epileptika, leč doktoři mají pojmenování pro všemožné výpadky mozku, a tak se o Pepperovi říká, že trpí posttraumatickým stresem, a tak není divu, že když začne přemlouvat své bývalé parťáky k banální velmi dobře placené misi, všem se to zřejmě zdá jako veliká prdel !! A tak vyrazí do Afghánistánu, oblíbené země většiny Američanů, aby vyzvedli jakéhosi Ahmeda a dostali ho za hranice.. Jenže pak se to všechno nějak posere.. Ne film, ten se zmítá ve sračkách už od úvodních titulků, to jen ta jednoduchá mise dostává pořádné trhliny, když všichni uvíznou díky dost dementnímu oslímu můstku uvnitř obrovské jeskyně.. Tam Pepper narazí na bratra svojí bejvalky, kterého považoval za mrtvého, a to ještě netuší, že jeho švagr je duchem Čingischána !! ;) Ale nikomu to nepřipadá ani trochu zvláštní, stejně jako ti směšní bubáci všude kolem..;) Faktem je, že Afghan Knights jsou velmi vtipní, byť často spíš právě v momentech, kdy se tvůrci snaží děsit či udivovat akcí, a najde se tu opravdu spousta hodně podařených hlášek, s jejichž pomocí však byť aspoň průměrný film neudělá ani David Copperfield !! Moc by mě zajímalo, jaký smysl mají právě podobné filmy, protože tohle ani jako lákadlo cestovních kanceláří díru do světa neudělá, přilákat nějakého turistu do této "příjemné" destinace dá ještě dlouho kurevskou práci komukoliv !! ;) Afghánistán patří právě k takovým snímkům, nad jejichž duchaplností a poselstvím přemýšlíte ještě týden po jejich zhlédnutí, ačkoliv víte, že nic dalšího raději ani vědět nechcete.. Divák je znechucený a unavený, a tak si myslím, že jediný, soudě podle té silikonové krasavice, kterou měl hozenou přes rameno, kdo si tenhle ultralaciný (s)hit užil, byl polozapomenutý tragéd Michael Madsen..(23.9.2013)

 • dris
  odpad!

  Na Afghánistán jsem se podíval jen kvůli Madsena, na plakátu je sice v popředí, ale ve filmu jen mihne s nahou prostitutkou na rameni. Už se nedivím, že za rok 2010 má Madsen napsaných 17 filmů. Stejnak je to borec a jediné na co se ve filmu dá dívat je on a jediná obstojná scéna je sním a jeho mrtvou "kamarádkou". V reálném životě si ho představuju, jako Bruce Campbella ve filmu Jmenuji se Bruce. Co se týče samostatného filmu větší prázdné nesmyslné nic jsem snad ještě neviděl. Závěr: Madsen je bůh Afghánistán sračka.(23.12.2010)

 • - Film se natáčel v Hope, v Kamloops, v Lengley a ve Vencouveru v Britské Kolumbii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace