Afghanistán

Jon Lee

Kostýmy:

Kate Main
  • Asia_Power

Pepper je klikař. Někdo si z Afghanitanu přiveze kapavku, někdo tam nechá kus sebe (ruku, nohu, hlavu) no a on může směle postovat traumatický stres - když zrovna tvrdě spící neškrtí manželku tak alespoň zbraní ohrožuje šatní skřín (co kdyby se tam skrejval milenec) nebo vypálí celej zásobník do zdi, která se na něj blbě zatvářila. Do toho chlastá první ligu, myšlenkama je v přítomnosti nepřítomnej a tak nějak celkově mu okázale mrdá či solidně jebe. V tomto stavu ho zastihne Míša Medsnů, kterej má nejakčnější scénu na obalu filmu, a nabídne mu práci. Pepper dá okázale najevo souhlas - začne si nožem pižlat ruku do krve a u toho se chechtat (takhle dávám souhlas najevo běžně) - a tak už zbývá jen svolat tým. Jeden černej, jeden teplej, jeden motorkářskej a jeden navíc od Míši. Mise je jasná a tradá do toho. Všechno se posere a naše parta hic skončí v jeskyni kde je likviduje duch kterej má skvělej look - Hraje ho někdo, kdo má přes sebe natažený bílý prostěradlo. Jako bez prdele, to je fakt vzhled hlavního bubáka. Bílý prostěradlo je pěkná svině a tak náš C - team chcípá a po roce objevenej švagr (kterýho v tý jeskyni objevěj) , ke konci mocně zahlásí že je duch samotnýho praotce všech kulturistů - Činkyschána. Tak a teď mi kažte jedinýho blba co tenhle film bude brát vážně...to prostě nejde.(21.5.2017)

Afghanistán ešte nikdy nebol zobrazený takto kruto a krvavo... ale nie toto nie je vojnový film ako by sa podľa názvu mohlo zdať, tu sa niekto hrá na bubákov akéhosi Džinghistána či akého Mohameda, nudná až nezáživná amatérčina a zbytočnosť, aspoň že sa to špičkové komando vojakov snaží tváriť že vie bojovať a nie len tlápať zbytočné dialógy. Sakriš, na čo takéto prkotinky vôbec točia. Ani sa nečudujem že to malo rozpočet iba 1,5miliona USD, ináč by toho bubáka v plášti nahradili počítačovou animáciou ešte strašnejšieho bubáka.(15.12.2007)

• Big Bear

Ufff! Vím, že Madsen občas rád přijme nějakou tu roličku v béčkových akčňácích... Tady ale šel rovnou do déčka. Film je ejdním slovem strašný a jediné co se mi tam líbilo byly ty dva Defíky jedoucí pouštní krajinou... Mám sto chutí vyřvat do světa jak debilní to mělo zápletku, ale to bych vykecal případným dalším obětem Afghánistánu celou pointu... Opravdu šílené, měl jsem uposlechnout varování těch co to již viděli. Čingischána na všechny kdo za tenhle film můžou ! ODPAD(24.7.2015)

• Jaromír

Naprostý odpad. Celý film jsem se nudil a koukal na nulový děj, který byl později doplněn o několik vražd prováděných "duchy". Bych řekl, že lepší děj, je ve většině pornofilmů. Nechápu, jak někdo může natočit podobný film v roce 2006, tohle by byl silný podprůměr i vedle Ramba, kdyby se na to člověk díval na VHSce za komančů.(2.1.2008)

• blackrain

Myslela jsem si, že půjde pouze o válečný film. Začátek tomu hodně napovídal. Pak se nedělo témeř nic, co by nějakým způsobem stálo za řeč. Sice se objeví nějaká ta směšná scéna, ale jenom proto, aby se odlehčila ta nehorázná nuda. Ta byla v zápětí vystřídaná hodně slabou duchařinou. Více nervů jsem zažila, když mi při filmu dvakrát spadlo žehlící prkno a já chytala žehličku, aby mi nespadla na nohy nebo na koberec.(12.2.2010)

• - Film se natáčel v Hope, v Kamloops, v Lengley a ve Vencouveru v Britské Kolumbii. (rafix)