poster

Afghanistán

 • USA

  Afghan Knights

Dobrodružný / Drama / Horor

USA / Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Allan Harmon

Scénář:

Christine Stringer

Kamera:

Randal Platt

Hudba:

Jon Lee

Kostýmy:

Kate Main
(další profese)
 • Asia_Power
  **

  Pepper je klikař. Někdo si z Afghanitanu přiveze kapavku, někdo tam nechá kus sebe (ruku, nohu, hlavu) no a on může směle postovat traumatický stres - když zrovna tvrdě spící neškrtí manželku tak alespoň zbraní ohrožuje šatní skřín (co kdyby se tam skrejval milenec) nebo vypálí celej zásobník do zdi, která se na něj blbě zatvářila. Do toho chlastá první ligu, myšlenkama je v přítomnosti nepřítomnej a tak nějak celkově mu okázale mrdá či solidně jebe. V tomto stavu ho zastihne Míša Medsnů, kterej má nejakčnější scénu na obalu filmu, a nabídne mu práci. Pepper dá okázale najevo souhlas - začne si nožem pižlat ruku do krve a u toho se chechtat (takhle dávám souhlas najevo běžně) - a tak už zbývá jen svolat tým. Jeden černej, jeden teplej, jeden motorkářskej a jeden navíc od Míši. Mise je jasná a tradá do toho. Všechno se posere a naše parta hic skončí v jeskyni kde je likviduje duch kterej má skvělej look - Hraje ho někdo, kdo má přes sebe natažený bílý prostěradlo. Jako bez prdele, to je fakt vzhled hlavního bubáka. Bílý prostěradlo je pěkná svině a tak náš C - team chcípá a po roce objevenej švagr (kterýho v tý jeskyni objevěj) , ke konci mocně zahlásí že je duch samotnýho praotce všech kulturistů - Činkyschána. Tak a teď mi kažte jedinýho blba co tenhle film bude brát vážně...to prostě nejde.(21.5.2017)

 • T2
  odpad!

  Afghanistán ešte nikdy nebol zobrazený takto kruto a krvavo... ale nie toto nie je vojnový film ako by sa podľa názvu mohlo zdať, tu sa niekto hrá na bubákov akéhosi Džinghistána či akého Mohameda, nudná až nezáživná amatérčina a zbytočnosť, aspoň že sa to špičkové komando vojakov snaží tváriť že vie bojovať a nie len tlápať zbytočné dialógy. Sakriš, na čo takéto prkotinky vôbec točia. Ani sa nečudujem že to malo rozpočet iba 1,5miliona USD, ináč by toho bubáka v plášti nahradili počítačovou animáciou ešte strašnejšieho bubáka.(15.12.2007)

 • Sašenka165
  odpad!

  Co to mělo být? Dalších zbytečně strávených devadesát minut mého života. Ze začátku to vypadalo na celkem průměrný film o traumatizovaném Pepperovi. Pár docela povedených vtípků a nechutně zpomalovaná akční scéna (tenhle typ zpomalování mi fakt hodně vadí). Pak přišel zlom, když se objevila ženská v bílé burce a začala tam poletovat. V té chvíli jsem si řekla: Tohle má být duch? No, to oni asi neměli prachy na efekty. Tenhle styl mi připomíná strašidla u Švandy dudáka. Ještě, že to neudělali jako v Trháku :). Už ve chvíli, kdy vlezli do jeskyně a začalo je tam vraždit "monstrum" jsem věděla, že je to absolutní odpad. Když pak ještě Johnny zařval: Já jsem Čingischán! Ležela jsem mrtvá smíchy. Dokonce ani Michael Madsen to nezachránil, a to už je fakticky co říct.(8.1.2008)

 • Malarkey
  odpad!

  Tak trošičku se přiznám, že jsem pod názvem tohoto filmu čekal vcelku vazbu film, proto asi ten odpad. Jenže nakonec pravda se ukázala krutější, než skutečně je a já jsem si tak mohl naplno užít tuhlenctu krávovinu, kde příběh ROZHODNĚ stojí za povšimnutí, protože to musel napsat fakt nějakej retard, jinak to ani nevidim.(27.9.2009)

 • Pitryx
  *

  Bohužel jsem byl nucen sledovat film nadvakrát, takže mi asi něco uniklo. Takže kdybych to měl posoudit jako klasický akční válečný film, tak asi čtyři z desíti, pokud jako fantasy tak nula. Efekty velmi slabé, herci také nic moc a je to všechno příliš statické. Prostě nemá to šťávu, když se něco děje tak mi přijde, že se hercům do toho vůbec nechce. A navíc to bylo zbytečně dlouhé. 20131103 9457/9830(25.1.2014)

 • - Film se natáčel v Hope, v Kamloops, v Lengley a ve Vencouveru v Britské Kolumbii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace