Scott Pilgrim proti zbytku světa

Scott Pilgrim proti zvyšku sveta

Scott Pilgrim proti celému svetu

Akční / Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA / Velká Británie / Kanada / Japonsko, 2010, 108 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 524)

Vynikajúco natočená a bravúrne zostrihaná surrealistická videohra. Druhá vrstva, ktorá by pomohla zžiť sa s postavami, však celkom chýba. Cera hrá zas a opäť toho istého otravného lúzra a z duše som mu prial, aby ho niektorý z tých ex rozbil na prach. Navyše to negraduje, takže záverečný fight už som celkom odzíval.(16.10.2010)

Scott Pilgrim proti zbytku světa mě nadchnul nejen speciálními efekty ale i výborně zvládnutými akčními scénami. Scott Pilgrim (Michael Cera) je sympatický hlavní hrdina a vnáší do filmu spoustu vtipu. Pro mě je to nejlepší film od Edgara Wrighta a proto 90%.(5.5.2019)

• maro0902

ty vole skoro som to nedopozeral...takato pi...ina ,to je tu samý feťoš asi..už som moc starý asi.nerozumiem tomu.(27.6.2019)

​P​ri​ prvom pozretí ​ma oslovilo len svieže vizuálne spracovanie, ale ​príbeh ​ma vyslovene iritoval a povedal som si, že toto nikdy viac. ​Vysvetľoval som si to tak, že už som na také prkotiny asi starý. ​Keď sa ku mne po rokoch dostal comics, dal som mu napriek ​svojmu veku i ​predsudkom (či práve kvôli nim?) ​​šancu a pár večerov som pomerne pobavene strávil čítaní​m​ 6-dielneho kompletu. Samozrejme, n​ásledne prišiel ​na rad ​opäť aj film a, čuduj sa svete, ​prišiel som aj ja - filmu na chuť. Tentokrát som sa na tej prkotine fakt bavil!​ Týmto verejne vyhlasujem film o Scottovi Pilgrimovi v mojich očiach za ​rehabilitovaný​ (a​ teraz si ​vybavte ten 8-bitový zvuk​ z hier​, ako to z jednej hviezdičky stúpa na štyri​).(1.8.2019)

1 20 39 58 74 75 76 77 následující >>