poster

Scott Pilgrim proti zbytku světa

 • USA

  Scott Pilgrim vs. the World

 • Slovensko

  Scott Pilgrim proti zvyšku sveta

 • Slovensko

  Scott Pilgrim proti celému svetu

Akční / Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA / Velká Británie / Kanada / Japonsko, 2010, 108 min

Externí recenze k filmu (11)

 • Advojka.cz (Jiří Flígl)

  "Po vzoru předlohy stojí snímek rozkročen napříč dominantními trendy zámořské kinematografie i tamní praxe převádění komiksů do filmu. Spojuje v sobě vysokým rozpočtem zaštítěnou bombastičnost hollywoodských blockbusterů a okatou opozičnost „amerického nezávislého filmu“ z doby, než tato kategorie…" (více)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) **

  "Scott Pilgrim má být především čímsi jako vyprávěním post-teenagerovské romantické komedie jinými prostředky." (více)

 • Atomn.cz (Adam Hencze) *****

  "Jo, sem tam mi nějaká věc neseděla a něco přišlo trochu jako kýč, ale třeba celá veganská trojka byla prostě geniální a pekelně zábavná. Vůbec, celkové zážitky jsou jen a jen pozitivní, mix akce a čisté zábavy v opravdu velmi, velmi originálním podání. Scénář je celkově dobře poskládaný, snad jen…"

 • CinemaView.sk (Jaroslav Rekeň) ****

  "Scott Pilgrim proti celému svetu je film, ktorý je určený hlavne fanúšikom hier s potenciálom osloviť aj širšie publikum hlavne vďaka svojmu originálnemu vizuálu. Nebyť toho, šlo by iba o ďalšiu teenage lovestory, akých vzniká ročne niekoľko (desiatok). Z toho vyplýva, že pri tomto filme vyhráva…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz ****

  "Film je sešit jako deka pomocí techniky patchwork, celek je velmi pestrý, ale drží pohromadě. Najdete tu záběry podobné hudebnímu klipu, bojovky ve stylu Mortal Kombat, ale i kreslený komiks. Střihy jsou místy opravdu rychlé a razantní. V jednom záběru jste tady a v druhém úplně někde jinde a někdy…" (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Bališ) ***

  "Koniec starým záberom, koniec neforemnej forme comixu a počítačových hier. Do prvej polky filmu ste boli filmom udržiavaný na každom centimetri plátna. Bol to ten pravý comix, ktorý som prvý krát nečítal, ale pozeral. Pozeral tak ako to býva ozaj v comixe. Bol to obrovský Boom. No v polovici, nie…" (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) ****

  "Dlouho očekávaný splněný sen všech geeků konečně míří do našich kin. Můžete být klidní, jeho tvůrce nezůstal své pověsti nic dlužen a opět se totálně odvázal. I když v některých momentech až příliš. Znáte to, všeho moc škodí." (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) ***

  "V detailech úžasně zábavné, jako celek ale nefunkční a nudné. Děsivá kombinace, kterou bych zrovna od tohoto snímku nečekal. 60%/70%" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) ***

  "Nejvíc Scotta Pilgima zraňuje to, co považuje za svou jedinečnost, v níž nemá konkurenci. Vizuální styl přebíjí postavy natolik, že celou dobu není jasné, co si o něm máme myslet a závěrečná katarze, tak skvěle využívající logiku počítačových her, nedopadá na úrodnou půdu." (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ****

  "Představte si Michaela Ceru a Chrise Evanse jak spolu bojují á la Street Fighter 4 - komba, firebally, prohazování zdí a úderné hlášky drcené skrz zaťaté zuby. Zní to příliš nepravděpodobně, ale choreografie těch bitek je úžasná. A opět za tím stojí Brad Allan. Po jeho práci na Kick-Ass nebo druhém…" (více)

 • Topzine.cz (Pavlína Nouzová) *****

  "Pro geeky to je vizuální orgasmus, pro masové publikum nepochopitelný barevný akčňák. Ne každý totiž pařil arkády, ne každý hltá všemožné komiksy. A tak určité narážky a roztomilé prvky (speciální super meče nevyjímaje) každý holt nepochopí." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace