Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sage je drsná holka ulice, která nemá problém vyřídit kohokoliv nebo rozjet výnosné loupeže. Tentokrát jí ale začne opravdu téct do bot. Ukradla totiž vzácné auto-veterána špatnému chlápkovi. Opravdu špatnému chlápkovi… DJ Larch je totiž mimo jiné i sériový vrah, který si rád zaznamenává výkřiky svých obětí a pak je přimíchává do své hudby. Dostane každou holku – a Sage je další na jeho seznamu! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (10)

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Taryn má co dělat, aby si ještě užila života, než si ji najde známý zabiják a pompézní psychopat s děsuplnými hudebními kreacemi, do níchž by rád zakomponoval i ve městě známou zlodějku. Jelikož se to Tyryn dozví, tak žije tak rychle, jak to dokáže a divák aby se na to díval. DJ ale není žádný začátečník a už jich tam na onen svět poslal pěkný seznam, avšak známá zlodějka Taryn má tolik štěstí, že se tomu ani nechce věřit. Ale štěstí nechodí jen okolo a nesedá si jen tak na leckoho. Štěstího je málo, a proto sedá jen tam, kde neštěstí pochodilo... ()

Arkos 

všechny recenze uživatele

Film na začátku vypadá na akční béčko a postupně přechází v béčkovou krimi. Námět až tak špatný není, ale jeho zpracování je už o dost horší. Na filmu se podepsal asi dost malý rozpočet, který měl nejspíš na svědomí i dost nezajímavé herecké obsazení. Prostě na jedno zkouknutí se to dá vydržet, ale zázrak nečekejte. ()

Reklama

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Zástupce B -čkových Akčních-Krimi v hlavní roli s Taryn Manning, hrající drsnou zlodějku aut Sage, která ukradne auto DJ´ -jovi zabijákovi a nemá to lehké ani s policií, která ji obviní ze zabití jejího přítele. Na Béčko dobrý, jen sem čekal víc honiček a krádeží aut. 40 % ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Ži rýchlo a nestrácaj čas s týmto druhoradým filmom, ktorý sa najskôr chce tváriť ako 60 sekúnd, následne skĺzne do priemerného thrilleru aby skončil ako nepodarená detektívka. Garantujem, že zajtra už budem len tipovať, o čom to celé vlastne bolo. ()

Babulik 

všechny recenze uživatele

Banshee má nábeh na slušný výsledok, ale na kolená ho zráža priblbý nápad s vraždiacim DJ-om a slabé herecké výkony, na čele s Taryn Manning, ktorej úloha osudom zbitej drsňáčky sadne ako riť na šerbel, ale obrátený hore nohami...Autori sa asi mali predsa len držať prostredia zlodejov áut, mohli z toho vytĺcť oveľa viac. ()

Galerie (77)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo ve městě a okolí kanadského Montrealu v provincii Québec. (Terva)

Reklama

Reklama