poster

Žij rychle! (TV film)

 • USA

  Banshee

Drama / Thriller

USA, 2006, 88 min

 • WANDRWALL
  **

  Taryn má co dělat, aby si ještě užila života, než si ji najde známý zabiják a pompézní psychopat s děsuplnými hudebními kreacemi, do níchž by rád zakomponoval i ve městě známou zlodějku. Jelikož se to Tyryn dozví, tak žije tak rychle, jak to dokáže a divák aby se na to díval. DJ ale není žádný začátečník a už jich tam na onen svět poslal pěkný seznam, avšak známá zlodějka Taryn má tolik štěstí, že se tomu ani nechce věřit. Ale štěstí nechodí jen okolo a nesedá si jen tak na leckoho. Štěstího je málo, a proto sedá jen tam, kde neštěstí pochodilo...(27.9.2010)

 • Smok
  **

  Ži rýchlo a nestrácaj čas s týmto druhoradým filmom, ktorý sa najskôr chce tváriť ako 60 sekúnd, následne skĺzne do priemerného thrilleru aby skončil ako nepodarená detektívka. Garantujem, že zajtra už budem len tipovať, o čom to celé vlastne bolo.(2.9.2009)

 • Arkos
  **

  Film na začátku vypadá na akční béčko a postupně přechází v béčkovou krimi. Námět až tak špatný není, ale jeho zpracování je už o dost horší. Na filmu se podepsal asi dost malý rozpočet, který měl nejspíš na svědomí i dost nezajímavé herecké obsazení. Prostě na jedno zkouknutí se to dá vydržet, ale zázrak nečekejte.(6.12.2009)

 • Babulik
  ***

  Banshee má nábeh na slušný výsledok, ale na kolená ho zráža priblbý nápad s vraždiacim DJ-om a slabé herecké výkony, na čele s Taryn Manning, ktorej úloha osudom zbitej drsňáčky sadne ako riť na šerbel, ale obrátený hore nohami...Autori sa asi mali predsa len držať prostredia zlodejov áut, mohli z toho vytĺcť oveľa viac.(5.9.2009)

 • Dragoni
  **

  Zástupce B -čkových Akčních-Krimi v hlavní roli s Taryn Manning, hrající drsnou zlodějku aut Sage, která ukradne auto DJ´ -jovi zabijákovi a nemá to lehké ani s policií, která ji obviní ze zabití jejího přítele. Na Béčko dobrý, jen sem čekal víc honiček a krádeží aut. 40 %(10.1.2010)

 • - Natáčení probíhalo ve městě a okolí kanadského Montrealu v provincii Québec. (Terva)