Reklama

Reklama

Peter Parker je středoškolák, který nemá mnoho kamarádů. On sám je trochu podivín, jehož v dětství opustili rodiče a svěřili ho do péče strýce Bena a tety May. Stejně jako většina mladých lidí v jeho věku hledá Peter svou identitu a zároveň prožívá první lásku. Společně se svou dívkou Gwen Stacyovou se potýkají s bouřlivými city, závazky a tajemstvími. Peter jednoho dne objeví otcův tajemný kufřík a rozhodne se vydat po stopách svých rodičů, aby pochopil, proč ho opustili. Pátrání ho zavede přímo do Oscorpu a laboratoře otcova bývalého kolegy Curta Connorse, kde se musí postavit doktorovu alter egu, Lizardovi. Petr je přitom nucen učinit několik rozhodnutí, která mu navždy změní život... (HBO Europe)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Film se hodně liší od předchozího zpracování Spidermana, ale taky se mi líbí. Taky herec, který Spidermana ztvárnil, je mi sympatičtější než ten předchozí.

Smrt toho policejního šéfa mě mrzela. 

To je jen můj pocit nebo se Spidermanovy protivníci celkem často před svou smrtí napraví a vykonají dobrý skutek?

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Je mi jasný, že se to stát nemůže, ale fakt jsem tajně doufala, že tentokrát nechají strýčka žít. Bylo by fajn, aby Spiderman měl nějakého člověka, který by mu dával rady do života. 

tonda_soukup

tonda_soukup (hodnocení, recenze)

První dva filmy od Raimiho jsou skvělá práce. Třetí díl byl už trošku trapné. Ale toto bylo úžasné 84% tento film mám na 6. místě všech spidermanu

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Apolskis

Nechci se opakovat ale ve Spider-Manovi od Raimiho bylo herecké obsazení minimálně výborné, tady je taková každá postava (včetně samotného Spidey) taková .... nazvu to svým oblíbeným slovem v poslední době moc ''american teenage'' a to se rozhodně nelíbí, obzvlášť když jsem zvyklý že u filmů které vycházejí z comicsu (Nolanův Batman,Singerův X-Men pro příklad) najdu prostě dospělou,inteligentní,výborně zpracovanou podívanou, tady jsem osobně nic z toho nenašel a věřím že bych to zde mohl hledat ještě do příštích vánoc.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Apolskis

Myslíš jako v tomhle ''The Amazing'' Spidey jo? :-D pokud jo tak ano, urazilo mě třeba nesympatické herecké obsazení pro příklad.

na příspěvěk reagoval Apolskis

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Mě nijakým způsobem nerozhodíte a nebo něco podobného chlapci, obzvlášť né takoví kterým jak vidím ještě teče mléko po bradě, řekl jsem svůj názor na tohle a proč se mi líbí více Raimiho Spidey a to je vše, komu se to nelíbí ať mi vy víte co políbí :-)

na příspěvěk reagoval Apolskis

 (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

comics noob... radši se nepouštěj do hádek, když očividně o daném tématu víš hovno :D:D:D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Klidně bych to tak bral :-D jde prostě o to že já jsem zvyklej jak z komiksu tak i ze seriálu na Mary Jane, nechápu proč tady Peter má jako pařit s Gwen to mě celkem urazilo jako, vím že chtěli změnu a blablabla. ale mě tahle změna nesedla a hlavně všichni herci se mi hrozně nelíbili od Spidey až po záporáka.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

TaanStari

No dovol jakej flusanec do ksichtu co to tady meleš za blbosti? pokud chceš něco hanit tak kde máš nějaké důkazy? předlož mi je a budu s tebou souhlasit.

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

Raimiho Spiderman je flusanec do ksichtu fanouškům Spidermana. Což je vlastně i tohle, ale tady je aspoň ta hlavní postava tak nějak dobře...

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Ještě sem zapomněl dodat, že mi zde chybí taktéž Danny Elfman a jeho dokonalý sound. Takže když to shrnu chybí mi zde především Mary Jane, Danny Elfman, a režijní ruka Sama Raimiho, ano vím že tvůrci The Amazing Spider-Mana šli jinou cestou a proto zde nenalezneme Mary Jane ani Dannyho Elfmana atd. ale prostě mi to zde chybí jsem už tak nějak spjatí ze Spider-Manem od Raimiho a pokud jsem někdy na nějakýho jeho Spider-Mana nadával tak po zkouknutí tohohle od Webba lituju že jsem měl nějaké připomínky protože od Raimiho je prostě perfektní ve všech směrech ve srovnání s tímhle nemastným,neslaným výtvorem.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Larrysbride

Když vidím hovno, cítím morální povinnost uvědomit na něj ostatní. Nevemu si na triko, že jím pak zasmrádne celá diskuze.

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

dragon94

Lol, jj, a Incredible Hulk je pokračováním Iron Mana a Kapitán Amerika pokračováním Thora... A jestli moje komentáře stojí za nic, tak, budu se opět opakovat, na ně nereaguj...

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Larrysbride

Je to pokračování DCEU, které staví na Man of steel a zatím na ničem jiném. V traileru byl Superman zmíňen a Batman tam bude určitě. Kdo ví jak ostatní postavy.

Bod 3 a 4 stojí za nic stejně jako tvůj arogantní a povýšeneckej komentář. ;) :D(Ber tento koment s nadsázkou stejně jako ten minulej nemám náladuna "vážnou" hádavou debatu o ho*ně)

na příspěvěk reagoval Larrysbride

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

dragon94

Ahem, 1) pokud vím, na Man of Steel nenavazuje, 2) je to úplně jiný film, s jiným dějem, jinými postavami, jiným režisérem a především jiným scénáristou... 3) porovnávání Harley Quinn se Supermanem je dosti mimo :D 4) nežádala jsem Tě už několikrát, abys mne, prosím, ignoroval?

na příspěvěk reagoval dragon94

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

A taky že dělat budu, ale asi né na tobě protože jak vidím, tak tobě by jenom uškodily :-O)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

A taky mi prostě vadilo že v tomhle jsem cítil hrozně ''teenage'' práci, kterou upřímně nemám rád a obzvlášť americké filmy takto natočené :-D

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

V čem byl tenhle lepší? osobně jsem nenašel jediný pozitivum (za sebe nemůžu říct) že by mi Tobey Maguire allias Spider-Man vadil a nebo se mi nelíbil, mě sedl a byl jsem s ním spokojenej, Andrew  Garfield jako Spider-Man není špatnej, nevadil mi i když preferuji raději toho od Raimiho :-D ale jinak nic proti němu, protože to proč se mi The Amazing Spider-Man nelíbí oproti tomu od Raimiho není v hereckém obsazení Spider-Mana, (i když musím uznat že každá postava ve Spider-Manovi od Raimiho byla dokonale vybrán a seděla, zde v Amazing Spider-Manovi mi vyloženě nesedla žádná abych byl upřímný) ale zpátky k věci o těch rozdílech tak třeba protože se mi více líbí Mary Jane než Gwen Stacyová, celkově pojetí látky je od Raimiho lepší má to totiž daleko lepší citovou stránku, Raimi si umí daleko více pohrát mezi postavami a celkově je prostě Raimi lepší režisér a zvládl to lépe tečka. :-D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Kéž by raději tenhle Spider-Man od Webba nikdy nevznikl, dle mého udělal tak trochu ostudu téhle postavě a jménu a taky Raimiho skvělému Spider-Manovi.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BMW12

BMW12 (hodnocení, recenze)

Apolskis

No dost unaveně, jako ostatně každý den, hold když člověk je od rána do večera pryč a domů se jezdí pouze vyspat :-/

na příspěvěk reagoval Apolskis

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BMW12

BMW12 (hodnocení, recenze)

wenca

Je to možné no :-) A no nevím, zatím se mi ta volba moc nelíbí, ale třeba mě překvapí :-) Ale každopádně pro mě už navždy bude Batman Christian Bale :-)

na příspěvěk reagoval Apolskis

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

BMW12

Tohle zase trochu chápu. Nolanův svět byl co nejrealističtější, myslím, že by mraky fanoušků bylo dost nasraných kdyby v tom universu začal poletovat Superman, Green Lantern a Wonder Woman. Tam by to šroubování bylo těžší o tohle, ale Spidey už je bulšit sám o sobě jako Avengers, tak to spojit mohli tam by to ničemu nevadilo. :) BTW, řekle bych že Afleck a novy Batman budou fenomenální.

na příspěvěk reagoval BMW12

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

BMW12

Kdybys nebyl takovém d*bil, tak by sis to mohl přečíst v mým článku, ale místo toho tady vypoustis řeči k tom, jak můj článek nesouvisí s tímhle filmem a pak sem sám zveřejnis přesně to samy! No nejses ty d*bil???

na příspěvěk reagoval BMW12

BMW12

BMW12 (hodnocení, recenze)

wenca

No ono hlavně byla blbost dělat tohohle spider-mana. Měli se domluvit s Raimim a natočit 4. .. Jinak to samé je i s Batmanem, také fantastická trilogie s Christianem Balem a oni do nových filmů dají Afflecka :-/

na příspěvěk reagoval wenca

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

BMW12

Tak já chápu, že sem ten odkaz hodil pro fandy spidermana, co znají tohoto, aby byli informovaní. Ale to, že bude další restart je celkem důležitý říct/napsat a osobně mě to dost sere, nechápu proč musí všechno restartovat, ty vesmíry byli sice oddělený ale nebylo to nikde napsaný černý na bílím a mohli to normálně spojit. V Avengers taky hraje Hulka někdo jinej a je to stejný vesmír, tak nechápu proč to tady prostě místo třetího dílu nepropojí, Amazing zas nebyl takovej propadák... dělat remake tohoto filmu co par let je ubohý... Navíc když je Andrew můj oblibený herec.

na příspěvěk reagoval Sylviiii, BMW12

Související novinky

Zemřel herec Irrfan Khan

Zemřel herec Irrfan Khan

29.04.2020

V 53 letech zemřel hvězdný indický herec Irrfan Khan. Příčinou byla infekce tlustého střeva. Od roku 2018 zároveň bojoval s rakovinou. Herce mohou diváci znát nejlépe z rolí jako Pí a jeho život,… (více)

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

31.10.2019

Bývalá hvězda Spider-Mana Andrew Garfield se upsal novému režijnímu projektu Lina-Manuela Mirandy Tick, Tick… Boom! pro Netflix. Příběh se odehrává v devadesátých letech minulého století a sleduje… (více)

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

09.07.2019

Od té doby, co se postava Spider-Mana díky dohodě se Sony vrátila částečně pod Marvel a funguje tak po boku Iron Mana a spol. v rámci MCU, těší se opět obří popularitě. Není to přitom tak dávno, co… (více)

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

02.03.2014

V Sony čerstvě potvrdili, že Marc Webb zůstává v comicsové síti. Režisér Amazing Spider-Mana a Amazing Spider-Mana 2 natočí i třetí díl pavoučí ságy, který půjde do kin 10. června 2016. Čtyřku, jejíž… (více)

Reklama

Reklama