Příběh začíná tam, kde končí jednička. Zničením obrovského krokodýla, zbylo však ještě jedno vajíčko, ze kterého se vylíhnul nový potomek. Oblast se vzpamatovává a místní podnikatel chce vystavět moderní hotelový komplex. Vyčistí tedy močály od některých jedovatých a radioaktivních sudů, některé tu však nadále zůstanou, což on ovšem zapře. Vylíhnutý potomek zavražděné samičky se díky právě těmto nebezpečným sudům stává novým obrovským problémem. (LION-MR.T)

Campbell

Pokračování filmu o zabijáckém krokodýlovy, začíná skoro tam kde skončil první díl. Krokouš je zase fajn, pěkně udělanej, herci hrají totálně béčkově a příroda je nádherná. Nejvíc mě dostala hudba která mi děsně evokovala Čelisti. Nedá se říct že by to bylo lepší či horší než první díl. Nejvíc se mi líbilo krokodýlovo řádění, ten se fakt s ničím nesral:-) ()

corpsy

Tento snímok zbožňujem ešte viac ako prvý diel. Béčko v morku kostí. Taliansky mäsiari väčšinou vedeli, kde je hranica medzi bludom a filmom tak hrozným, až je dokonalým. ()

raimi

Hele jako, tohle je jiná dimenze filmařiny. Dimenze ve které nenajdete logiku, návaznost, klasické fimové postupy, dobrej vkus a nedejbože tvůrčí soudnost a zábrany. Sledování podobných filmů je vždycky objevný. Už jenom ten pocit, kdy si člověk uvědomí, kam probíhající scéna směřuje, a říká si, tak tohle nemůžou myslet vážně, načež tvůrci šlápnou na plyn a vystřelí situaci do takových WTF dálav, že emocionálně choulostivější divák vzteky rozkope televizu a jde poslat do prdele šváru, kterej mu film doporučil. Trashový filmy mě víc a víc přesvědčují, že neexistuje dno, kam by se dalo ještě hlouběji klesnout, a že italové umí jít ještě hlouběji. Zábava to ovšem je. ()

LION-MR.T

Krokouš se opět s nikým nepáře. Jeptiška,schramstne jí a modlení jí nepomůže. Vraždí tu jak na běžícím pásu aby se tu střídaly dialogy a krokouš. Scéna v lesní chatce je taky dobrá,když ten kluk co do něj vypálil z brokovnice udýchaně a vystrašeně křičí na svý kámoše,že venku je obrovskej krokodýl a oni se mu smějí a pka jeho tlama projede jak auťák skleněnou vytrínou obchoďáku a začne všechny likvidovat a z chatky nic nezbyde. Krokodýlova tlama se tu tyčí jak dinosaurova tlama Tyronasaura Rexe a jeho velikosti se ani nechce věřit. Krokodýl vypadá,úplně stejně jako v jedničce,no dvojka je natočena po roce nebo po dvou,někde se udavá rok 199O nebo 1991 po jedničce,tak se maketa zachovala,proč nenasírovat něco co je ještě horké a jsou stejný suroviny. Tím je myšleno-Killer Crocodile se objevil na italských plátnech kin,tak hned se natočí dvojka,když jednička začne nudit. A krokodýl zůstal tak se ušetří a dáme tam zase. Chramst,kecy,chramst,kecy,chramst,kecy a napinavý konec plný chramst,chramst,chramst. Dvojka je velmi důstojné pokračování braku,který nezakopává a drží si si svůj standard a baví docela dobře. Mám sice radši jedničku,ale dvojku si vychutnávám stejně. Galerii jsem udělal já. ()

Bloody13

Tohle pokračování známého eko-hororu je stejná sranda jako jednička. Pozůstalé mládě zabijáckého krokodýla vyrostlo díky radioaktivnímu odpadu do gigantických rozměrů stejně jako maminka a to si smlsne na tuctu lidí, než ho opět zastaví neohrožený hrdina. Jak vidno, tohle krystalické béčko z počátku devadesátých let nemá větší cíle, než pobavit diváka, což se mu bezesporu daří. Krokodýl je akční od samýho začátku a nic mu není svaté, jednou sežere děti, podruhé zase jeptišku. Je sice fajn, že útočí často a vždycky tam, kde má spoustu potravy, ale provedení ataků je už druhá věc. Chápu, že se spousta záběrů opakuje z jedničky, budget nebyl určitě vysoký, a byla by škoda nevyužít tak hezký makety. Jenže když potvora začne v jednom záběru nad lodí div né létat, musí být jasné, že tohle se rozhodně nedá brát vážně. Kor když vám po celou dobu hraje okopírovaná hudba z Čelistí. Ale jak jsem už napsal, je to hlavně sranda. ()