poster

Krokodýl zabiják

 • italský

  Killer Crocodile

 • slovenský

  Krokodíl zabijak

 • anglický

  Murder Alligator

Horor

Itálie, 1989, 88 min

Hudba:

Riz Ortolani
(další profese)
 • matestlust
  odpad!

  To ať se na mě nikdo nezlobí,ale u tohohle kousku už nejde přihlédnout ani na rok výroby...Tohle byla prostě naprostá debilita s totálně gumáckými herci, kroklodýlem,který vypadal jako sádrová figura,ani gore zde nebylo povedené...Dialogy víc než záchodové...Marně jsem na tom hledal alespoň něco,co by stálo za jednu hvězdu....(25.3.2010)

 • Campbell
  ****

  Na tenhle film jsem se dost těšil, Angelis který si udělal krokodýla prakticky sám ho udělal pěkně, jo každej může namítat že je divnej a špatnej, ale každej musí uznat že ho udělal šikovně. Jen bych možná čekal více atmosféry která se nekonala, a hlavní hrdina mi přijde jak neohrožený krokodýl Dundee. Ale co já se bavil, i když dvojka je taková více divočejší.(17.7.2011)

 • duklak2
  ***

  Krokouš zmutoval a žere každého, kdo vleze do jeho teritoria. Čekal jsem horší film. Model krokodýla není zas až tak špatný, tedy do té doby, než otevře tlamu. Rozhodně ale působí děsivěji než v dnešní době různé počítačově upravené obludy. Toto zjištění je k zamyšlení a já nabádám režiséry, aby se vydali jinou cestou, než tou, kterou se rozhodli jít.(12.1.2010)

 • kaylin
  ****

  „Krokodýl zabiják“ je klasicky dobré béčko, které je výborné v tom, jak si hraje se svými omezenými možnostmi. Ale vidět model krokodýla místo nějaké CGI bestie, to je prostě k nezaplacení. Dnes už se to moc nevidí. Navíc je tu velmi povedené gore, které se nevyhýbá skutečně hnusným amputacím. Film je béčko a v tomhle směru je to béčko docela dobré, které může milovníka žánru zaujmout. Pokud budete chtít něco víc, asi opravdu spíš sáhněte po „Čelistech“. Ale tam krokodýla nenajdete.(8.11.2014)

 • darkrobyk
  ***

  Italové, krokodýl a konec 80.let - mluví za vše. Krví podlité dravčí oči, šupinatý hřbet, zuby jako dýky - leč vše z papundeklu... Miluji tyhle italské hrůzy, i když...jako komedie dokonalé! Snad ani Troma si takhle netropí z lidí blázny - uplavat krokodýlovi? Stát krokodýlovi na hřbetu a zatímco plave klidně jako kláda vrážet do něj kopí? Zachraňovat malou dívku tak, že se nechám sežrat místo ní? Ano, a ještě více! Neříkejte mi hochu, jsem Kevin, chápete? Divák chápe, lovec Joe ani po pátém zopakování ne... zato na prkenného plaza statečně křičí: Vystrč držku a já si z tvý mršiny udělám kabelku, půlečku! ( zřejmě zdrobnělina od pulce). A do toho všeho zní nefalšovaná italská hudba 80.let prokládaná rozjíždějící se lokomotivou z Čelistí. Bože, tak blbé a předvídatelné, ale přitom zvláštním způsobem okouzlující...(3.8.2011)

 • - Snímek byl natočen současně s jeho pokračováním Killer Crocodile II (1991). (hladass)