Plán hry

Game Plan, The

Plán hry

Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2007, 105 min

Vtipné, otcovské, místy i trochu dramatické ×americké, klasické. Ale jinak pohodová podívaná. Člověk se zasměje i zvážní, ale vcelku vám z toho je celkem příjemně. Je fakt, že v některých částech filmu, hlavně na konci děje, byste zvraceli nad jejich americkou genialitou a otřepanými frázemi, ale vtipné scény to dolaďují do celkem únosné míry. Ale takovej bejváček je fakt luxusní..(16.9.2009)

Vypadá to, že objevuju Dwayna Johnsona. Druhý film s jeho vystoupení a zase nemám téměř výhrad. Je to sice hodně prosté a film se rozjíždí velice pomalu, ve finále to dopadne tak jak je jasné už na začátku, ale i tak, přestože je to něco co jsem viděl už mnohokrát v jiných verzích, líbí se mi to. Tohle je takový příjemný rodinný film, už protože se oni hráči fotbalu nechovají vůbec přirozeně a to asi mnoho lidí nezkousne, mě zrovna toto zaujalo a beru to jako klad. Nehledě na to, že Roselyn Sanchez mě svými kreacemi, pohyby a úsměvy hodně oslovila :)(28.5.2010)

Tak tento plán rockovskej hry prekvapujúco vyšiel. Po strašidelnom traileri, po ktorom som Dwaynea začal okamžite preklínať, som sa dočkal milého úsmevného, čisto rodinného filmu, ktorý sproste a vydieračsky využíva futbal a ostatné chlapské záležitosti, aby na seba nalákal aj inú, než len detskú zložku publika. Pár scén sa mu to darí, no poväčšine je to len čistokrvne infantilná, ale milá blbinka na jedno zhliadnutie. 60%.(27.1.2009)

Další komedie o tom, jak se někomu po dlouhé době zjeví dítě, o kterém ten někdo ani neveděl. Prostě se objeví. Tato komedie se mi velmi líbila a v mnoha směrech mně potěšila. Samozřejmně, ten příběh filmu jsme měli možnost vidět již několikrát, ale v tomto případě je to něco zcela jiného. Je to rodinná komedie, takže nečekejte žádné tupé rádoby vtipné hlášky. Určitě ale čekejte vtipné scény. Například to, co si dělali ti týpci v tom jejich fotbalovém týmu bylo vážně vtipné (sprej do pusy, plechovka s coca-colou, která byla napumpovaná, aby pořádně vystříkla atd.) Těmto scénám se možná nebude smát tak, aby jste se z nich váleli na zemi, i když někteří třeba ano. Určitě se ale pousmějete. Velkým překvapením je Dwayne „ The Rock“ Johnson. Tímto filmem dokazuje, že to není jen tupá hrouda svalů a že není jen hloupý wrestler. A hlavně není to jen akční hvězda. Dokazuje, že umí hrát. Umí zpívat. A hlavně si ze sebe dokáže udělat srandu, což je velmi důležité. Tato role namachrovaného sportovce mu velmi sedla. Rád se na filmy s tímto sympaťákem koukám. Konec filmy je sice tak trochu přeslazený, ale na druhou stranu je to krásný happy-end u kterého mi možná i ta slza ukápla.(3.5.2008)

• Kopik

Tak za prvý nevím co v tomto filmu dělal Dwayne Johnson. On sice dokáže utáhnout celý film, ale takovýto naivní slaďáček? Příběh o tom jak se objeví Rockova dcera, která mu chvíli bude dělat ze života peklo a ve chvíli kdy se s ní sblíží tradičně dojde ke zvratu kdy by o ní mohl opět přijít - prostě až příliš ohrané téma, které se ale dá zvládnout lépe než zde.(3.2.2008)

• - V úvodu filmu jezdí Joe Kingman (Dwayne Johnson) stříbrným sportovním vozem Mercedes-Benz SLR. Když se objeví jeho dcera, manažerka Kingmanovi pořídí "rodinný" vůz Mercedes-Benz třídy R. (lskala)

• - Seriál, ktorý si Payton (Madison Pettis) zapne, je Hannah Montana. Madison Pettis si v ňom aj zahrala, a to dcéru amerického prezidenta. (matthew.17)

• - V roli psa hlavního hrdiny se střídali buldoci Tubbs a Tank. (Bauer)