• Clavius

Usmal jsem se u scenky, kdyz Dwayneho postrikali vodou, jinak tento film vazne nenabizi nic nez obycejnou (pro me) podprumernou komedii, kterou nebyl schopny z nedostatku sil tahnou pan "The Rock". Skoda, ze se Dwayne necpe do filmu jako The Rundown, protoze zde se umi predvest v cele sve krase. Nechapu, jak muze nekoho napadnout obsadit do KOMEDIE cloveka, ktery v drivejsi kariere mlatil lidi zidlemi do hlavy, lamal koncetiny a vsechno mozne, co je s wretlingem spojene. Podobne jako s Arnieho Juniorem to vidim u Dwayneho. Snad se na to brzy vyse*e a napadne ho napr. sekundovat Slyovi v druhych Expendables (jestli budou). 25%(4.7.2009)

Tak tento plán rockovskej hry prekvapujúco vyšiel. Po strašidelnom traileri, po ktorom som Dwaynea začal okamžite preklínať, som sa dočkal milého úsmevného, čisto rodinného filmu, ktorý sproste a vydieračsky využíva futbal a ostatné chlapské záležitosti, aby na seba nalákal aj inú, než len detskú zložku publika. Pár scén sa mu to darí, no poväčšine je to len čistokrvne infantilná, ale milá blbinka na jedno zhliadnutie. 60%.(27.1.2009)

• corpsy

Film dočista zabíja prvá, úplne trápna polovica, s otrasnými hereckými výkonmi. Je to tuctovka plná klišé, to by ani tak nevadilo, ale aj klišé sa dá zaujímavo spracovať. Ku koncu sa to začne rozbiehať, dôjde na nejaké tie dojáky a moralizovanie a film dostane trochu šťavy. Celkovo nie veľmi vydarené, myslím, že po spomínanej prvej polovici to väčšina divákov zabalí.(10.10.2010)

Slovo směšný ve filmu zazní alespoň desetkrát, ale sám o sobě takový není! Sice je to katastrofálně napsáno, jedno klišé za druhým, ale Johnson je docela obstojný herec, příjemný a narcistického fotbalistu zvládnul perfektně, a toho ať se drží, takových popkornových filmů. Za to jeho dcera, ta mi byla krajně nesympatická a otravná, její hloupé obličeje a grimasy mi totáloně vadily! Ale zase to bylo poměrně sympaticky natočeno, žádné fekálnosti, takový příběh pro celou rodinu, který vlastně nikoho neosloví ani neurazí. Slabé tři hvězdičky.(19.3.2008)

• dopita

Hromada zoufalých a veletrapných klišé, kterými je scénář doslova prošpikován, táhne film kamsi do kanálu. Je opravdu smutný, že takovýhle sračky a zhovadilosti jsou ziskový a vydělávaj velice slušný prachy. Moje relativně kladný hodnocení vychází především z toho, že mám Dwayna Johnsona hodně rád a ty jeho ksichty mě zatím celkem neomrzely. A taky to, že pokud s velkým sebezapřením a hlasitým skřípěním zubů divák přijme pravidla hry, dá se na to docela koukat, i ňákej ten humor se tam objeví, včetně Kyry Sedgwickové, která předvedla zábavnou karikaturu své role.(6.5.2012)

• - Ve filmu je mnoho odkazů na Elvise Presleyho (včetně písní a plakátů), a to kvůli The Rockovi a režiséru Andy Fickmanovi, kteří jsou Elvisovými fanoušky. (Bauer)

• - Mělo by se jednat o poslední film, ve kterém bude Dwayne Johnson v titulcích uveden jako 'The Rock'. (Bauer)

• - Tým, ve kterém hraje The Rock, se měl původně jmenovat New England Patriots. Kvůli smlouvě s NFL si však tvůrci nakonec název týmu vymysleli. (Bauer)