Plán hry

The Game Plan

Plán hry

Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2007, 105 min

Bylo to docela fajn, i když podobný komedie, ve kterých se akční borec musí starat o jednoho či více capartů moc nemusim. The Rock to ale prostě utáhne a to i přesto, že se v komediích až moc zaškatulkovává, což je u něj škoda. Ale jak říkám bylo to fajn, hezky to uteklo, ta malá holka nebyla nijak zvlášť protivná, místy jsem se dost dobře pobavil a zaujala také seriálová Kyra Sedgwick. No a dětem se to bude líbit ještě víc.(23.11.2008)

Nebylo to tak hrozné jak se na první pohled zdá. Překousne-li člověk fakt, že typickým Disney rodinný schématům se nevyhne lze se i bavit. Scénář se opravdu utápí v bídném rodinném kýči plného milých příhod a starostí. Ale naštěstí Fickman tahá zářivé eso: Rocka. Ten suveréně zvládá ustát většinu dementností se ctí, ukazuje komediální talent a vlastně jenom díky němu jsem celý (dost natažený) film dokoukal. A jenom díky němu dávám tři hvězdy. 50 %(21.10.2009)

Na rovinu přiznávám,že 4* je hodně přepísklé hodnocení,nicméně Dwayne Johnson je zde tak neuvěřitelně fajn,zábavný a celkově skvělý,že prostě níž jít nemohu.A naštěstí pro celý film je Rock v každém záběru a z děje prakticky vůbec nezmizí,takže je pořád na co koukat a pořád se čím bavit.Rock má prostě nehorázný talent a charisma a ikdyž bych ho daleko radši viděl v nějaké nadupané nekompromisní akční megařežbě,ani jeho komediální výraz neni vůbec k zahození,ba naopak.Jedině on táhne celou tuhle neoriginální patlaninu z absolutního dna,kam by jinak tento snímek poprávu patřil.Dějově jde totiž o stupiditu první třídy.Tisíckrát omletý děj,jedna velká kopie všeho možného.Konec sice trochu překvapil a na mě i zabral,ale o happyend se nikdo nemusí samozřejmě bát.K obrovskýmu minusu bych pak ještě přihodil Kyru Sedgwick,okamžitě dát přes držku a zadupat do země.Hrozný výkon.Aspoň že to dámské obsazení vyvažuje svou krásou Roselyn Sanchez.Prostě,Plán hry je typickým rodinným Disneyodpadem,ale s naprosto dokonalým Dwaynem Johnsonem.(8.5.2010)

• Clavius

Usmal jsem se u scenky, kdyz Dwayneho postrikali vodou, jinak tento film vazne nenabizi nic nez obycejnou (pro me) podprumernou komedii, kterou nebyl schopny z nedostatku sil tahnou pan "The Rock". Skoda, ze se Dwayne necpe do filmu jako The Rundown, protoze zde se umi predvest v cele sve krase. Nechapu, jak muze nekoho napadnout obsadit do KOMEDIE cloveka, ktery v drivejsi kariere mlatil lidi zidlemi do hlavy, lamal koncetiny a vsechno mozne, co je s wretlingem spojene. Podobne jako s Arnieho Juniorem to vidim u Dwayneho. Snad se na to brzy vyse*e a napadne ho napr. sekundovat Slyovi v druhych Expendables (jestli budou). 25%(4.7.2009)

Vypadá to, že objevuju Dwayna Johnsona. Druhý film s jeho vystoupení a zase nemám téměř výhrad. Je to sice hodně prosté a film se rozjíždí velice pomalu, ve finále to dopadne tak jak je jasné už na začátku, ale i tak, přestože je to něco co jsem viděl už mnohokrát v jiných verzích, líbí se mi to. Tohle je takový příjemný rodinný film, už protože se oni hráči fotbalu nechovají vůbec přirozeně a to asi mnoho lidí nezkousne, mě zrovna toto zaujalo a beru to jako klad. Nehledě na to, že Roselyn Sanchez mě svými kreacemi, pohyby a úsměvy hodně oslovila :)(28.5.2010)

• - Ve filmu je mnoho odkazů na Elvise Presleyho (včetně písní a plakátů), a to kvůli The Rockovi a režiséru Andy Fickmanovi, kteří jsou Elvisovými fanoušky. (Bauer)

• - Seriál, ktorý si Payton (Madison Pettis) zapne, je Hannah Montana. Madison Pettis si v ňom aj zahrala, a to dcéru amerického prezidenta. (matthew.17)

• - V roli psa hlavního hrdiny se střídali buldoci Tubbs a Tank. (Bauer)