Hannah Montana (TV seriál)

Hannah Montana

Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2006, 99x22 min

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo, Brie Gabrielle, Diane Sellers, Michael Steger, Summer Bishil, Selena Gomez, Brooke Shields, Matt Prokop, Erin Matthews, Dolly Parton, Tiffany Thornton, Ryan Newman, Morgan York, Angela Trimbur, Dwayne Johnson, Camryn Manheim, Juliette Goglia, Robert Costanzo, Christian Serratos, Heather Locklear, Charles Shaughnessy, Gregory Itzin, Kelly Gould, Larry David, Eddie Diaz, Leigh-Allyn Baker, Nicole Gale Anderson, Kelli Goss, Izzy Diaz, Kat Graham, Aimee Teegarden, Sterling Knight, Patrick Ryan Anderson, Leland White, Sterling Sulieman, Drew Roy, Aramis Knight, Phill Lewis, Chris Zylka, Isabella Acres, China Anne McClain, Cody Linley, Austin Butler, Ruben Pla, Tiya Sircar, Ryan Pinkston, Di Quon, Troy Evans, Lucas Cruikshank, Chris Brochu, Kirby Bliss Blanton, Rachel G. Fox, Amir Talai, Tammin Sursok, Angus T. Jones, Blake Berris, Andrew Caldwell, Windell Middlebrooks, Sierra McCormick, Louis Iacoviello, Michael Boatman, Vanessa Born, Haley King, Anna Maria Perez de Tagle, Rae'Ven Larrymore Kelly, Brighton Sharbino, Bubba Lewis, P.J. Byrne, Paul Vandervort, Robin Roberts, Anna Sophia Berglund, Cassandra Jean, Cubbie Kile, Aimee Carrero, Michelle DeFraites, Bjorn Wilde, Noah Cyrus, Mary-Charles Jones, Clint Culp, Jen Lilley, Melise, Julia Cho, Samantha Cope, Michael Ensign, Tom McGowan, Rebecca Creskoff, Mateo Arias, Jill Basey, Stephen Full, Greg Baker, Nay Nay Kirby, Meshach Taylor, Rafael Rojas III, Romi Dames, Pamela Dunlap, Ellen Albertini Dow, Jeff Clarke, Davis Cleveland, Terrell Lee, Mary Scheer, David Archuleta, Stephen Keys, Brandon Stacy, Maribeth Monroe, Genevieve Hannelius, Brandi Cyrus, Buddy Handleson, Haley Tju, Lisa Arch, Tiffany Espensen, Sydney Park, Ronnie Alvarez, Rizwan Manji, Fred Stoller, Peter Allen Vogt, Donny Osmond, Luke Davis, Nadine Crocker, Matt Winston, Karen Maruyama, Daniel Booko, Mitzi McCall, Aaron Hill, Sara Erikson, Lindsey Stoddart, Philip Anthony-Rodriguez, Tim Chiou, Edie McClurg, Wayne Wilderson, Carla Jimenez, Laird Macintosh, John D'Aquino, Cornell Womack, Travis Winfrey, Hayley Holmes, RJ Mitte, Krista Swan, Shelley Berman, Rachael Marie, Natalie Lander, Wendy Worthington, Frances Callier, Angel Parker, Regi Davis, Vicki Lawrence, Steve Vinovich, Charlene deGuzman, David Haack, Robert Ochoa, Chuti Tiu, Rachel York, Phil McGraw, Shanica Knowles, Larry Udy, John Eric Bentley, Jeff Marchelletta, Jessie T. Usher, Fuschia!, Brian Kubach, Robert Towers, Brian Nolan, Jennifer Robertson

You will proud to me dad! What? you go upstaire and change??" Haluz. Netvrdím že je to najgeniaálnejší seriál ani že všetko v ňom je ok ale zhltol som všetkých 26 epizod prvej série za den a pol a neskutočne som sa bavil. Až na dva diely ktoré sú strašne trápne ale inak sa jedná o celkom pohodový seriál. Kreácie Miley Cyrus sú fantastické a je to plné suchých hlášok ktoré mam osobne najradšej a dostávajú ma do kolien, Emily osment je očarujúca a pekne sarkastická jej hláška vidím mrtvých ľudí je dych berúca pretože je sestrou toho týpka čo to povedal pánovi willisovi. Je tu tiež kopec trapných postav - rádoby režisérka, hlasateľ, bodyguardka a sused to značí že vedlajšie postavy až na MOOSA ktorého vykon bol prerfektný sú abolútne hlúpe a podkopávajú nohy skvelému seriálu ktorého ťahajú hlavne Billy ray a jeho filmový syn jackson - jeho napodobnovanie godfathera, toma cruisa, ozzyho osbourna sú fantastické a oni zachraňujú slabšie miesta. Bohužial ako u väčšiny seriálov od disneyho aj tu čakajte nejake to posolstvo typu krok za krokom a aj tu je také okaté, samozrejme že to nedosahuje kvality kroku za krokom ale vo vode stupídnych filmov a seriálov ako high school musical alebo nebodaj H2O( to je seriál o morských pannách tiež s morálnym posolstvom) vyznie hannah montana ako jasné svetlo a mne sa to páči zastreľte ma ale páči. Just call me Godbrother Druhá séria podstatne slabšia ale aj tak sa tam nájde pár skečov a heftov ktoré sú skvelé a dokážu pobaviť. Taký lahší priemer.(29.7.2008)

• Handle

Hannah Montana... Spíš jsem se vždycky pousmíval těm, kterým se to líbí a koukají se na to, ač jsem to nikdy neviděl (jenže někdy stačí dedukce z těch všemožných polštářů, bloků, propisek a bůh ví čeho s nápisem "Hannah Montana" a radši se tomu vyhnete obloukem). Navíc sám nápad seriálu mně přišel hodně, hodně stupidní. I přesto mně to nedalo a na seriál jsem se kouknul. Pustím si pár dílu... no a ať chci nebo ne, mně to tak špatné nepřipadá a někdy mi to připadá i vtipný a směju se tomu, i když je to kravina. Musím tedy říct - není to bůh ví jaký seriál, ale rozhodně jsem si myslel, že to bude mnohem horší a někdy si to třeba i opět pustím. I když má teda Hannah Montana nízké hodnocení, určitě si stojím za tím, že v mých očích to na průměrné 2 hvězdy dá... :)(28.8.2009)

• Andersis

Hannah Montana je tak neuvěřitelně tupý, neherecký, nevtipný seriál který ukázal, že pomyslné filmové dno se může ještě prohloubit. Všichni tam vypadají jako magoři, hříbečky, patky, brýle z šedesátých (to co už tu jednou v modě bylo) a mi budou říkat zrovna takovýhle šamponci, že dlouhé vlasy se nenosí ???? Heh, já jsem aspon v klidu, že nejsem náká cvičená opice a neberu si na sebe to co si bere každej druhej blbec. PS Miely Cyrus je tak odporná držka !(29.10.2011)

• Elyon

Na tohle by měl být už nějaký zákon. Že jde celý podnik Walta Disneyho do háje je jasné už několik let, ale Hannou Montanou to vážně přehnaly. Ale lidi z Disneyho ví moc dobře, jak vyrábět seriály pro puberťáky (lépe řečeno pro puberťačky) a tahat z jejich rodičů peníze za penály, nálepky, tašky, panenky a další kraviny s obrázkem Miley Cyrus. Na druhou stranu můžu alespoň o něčem psát články a nadávat na konzumní společnost, beztak jsme banda pitomců, která se nechává zmanipulovat už od dětství. To už raději ty Kouzelníky z Waverly place, sice je to stejná hovadina, ale pořád lepší než tohle.(7.2.2010)

• Macintosh

Když jsem Hannahu Montanu uzřel poprvé, něco se ve mně hnulo, do očí mi vhrkly slzy, zčervenal jsem a ucítil velice zvláštní vůni, vybavujíc si, že jsem ji už někdy cítil. O chvíli později jsem si uvědomil, že to byly zvratky. Dnes jsem již vůči nástrahám televize Nova ostražitější a raději se před jejím zapnutí chopím programu....(29.1.2014)

• - Představitelku pro roli Miley Stewart (Miley Cyrus) vybírali R&B zpěvačka JoJo a finalista soutěžního pořadu American Juniors (od r. 2003) Jordan McCoy. (Olík)

• - Prvotním nápadem, díky nemuž spatřit seriál světlo světa, vznikl na základě epizody „Goin´ Hollywood“ seriálu That´s So Reaven (2003). (Olík)

• - Název každé epizody odkazuje na nějakou píseň. (Claude Speed)