Hannah Montana (TV seriál)

Hannah Montana

Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2006, 99x22 min

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo, Brie Gabrielle, Diane Sellers, Michael Steger, Summer Bishil, Selena Gomez, Brooke Shields, Matt Prokop, Erin Matthews, Dolly Parton, Tiffany Thornton, Ryan Newman, Morgan York, Angela Trimbur, Dwayne Johnson, Camryn Manheim, Juliette Goglia, Robert Costanzo, Christian Serratos, Heather Locklear, Charles Shaughnessy, Gregory Itzin, Kelly Gould, Larry David, Eddie Diaz, Leigh-Allyn Baker, Nicole Gale Anderson, Kelli Goss, Izzy Diaz, Kat Graham, Aimee Teegarden, Sterling Knight, Patrick Ryan Anderson, Leland White, Sterling Sulieman, Drew Roy, Aramis Knight, Phill Lewis, Chris Zylka, Isabella Acres, China Anne McClain, Cody Linley, Austin Butler, Ruben Pla, Tiya Sircar, Ryan Pinkston, Di Quon, Troy Evans, Lucas Cruikshank, Chris Brochu, Kirby Bliss Blanton, Rachel G. Fox, Amir Talai, Tammin Sursok, Angus T. Jones, Blake Berris, Andrew Caldwell, Windell Middlebrooks, Sierra McCormick, Louis Iacoviello, Michael Boatman, Vanessa Born, Haley King, Anna Maria Perez de Tagle, Rae'Ven Larrymore Kelly, Brighton Sharbino, Bubba Lewis, P.J. Byrne, Paul Vandervort, Robin Roberts, Anna Sophia Berglund, Cassandra Jean, Cubbie Kile, Aimee Carrero, Michelle DeFraites, Bjorn Wilde, Noah Cyrus, Mary-Charles Jones, Clint Culp, Jen Lilley, Malese Jow, Julia Cho, Samantha Cope, Michael Ensign, Tom McGowan, Rebecca Creskoff, Mateo Arias, Jill Basey, Stephen Full, Greg Baker, Nay Nay Kirby, Meshach Taylor, Rafael Rojas III, Romi Dames, Pamela Dunlap, Ellen Albertini Dow, Jeff Clarke, Davis Cleveland, Terrell Lee, Mary Scheer, David Archuleta, Stephen Keys, Brandon Stacy, Maribeth Monroe, G. Hannelius, Brandi Cyrus, Buddy Handleson, Haley Tju, Lisa Arch, Tiffany Espensen, Sydney Park, Ronnie Alvarez, Rizwan Manji, Fred Stoller, Peter Allen Vogt, Donny Osmond, Luke Davis, Nadine Crocker, Matt Winston, Karen Maruyama, Daniel Booko, Mitzi McCall, Aaron Hill, Sara Erikson, Lindsey Stoddart, Philip Anthony-Rodriguez, Tim Chiou, Edie McClurg, Wayne Wilderson, Carla Jimenez, Laird Macintosh, John D'Aquino, Cornell Womack, Travis Winfrey, Hayley Holmes, RJ Mitte, Krista Swan, Shelley Berman, Rachael Marie
  • Deeside

Už před tím osudným dnem, kdy se z Miley Cyrus stala doslova soft porno zpěvačka, jsem ji neměl rád. Už jen z toho důvodu, že podle mě vůbec neumí zpívat. Nicméně věkovou skupinu teenagerů (převážně tedy holek) okouzlila, a tak si dokázala vydobýt obrovskou slávu. Její alter-ego Hannah Montana není jiná, co hůř, je ještě horší, jelikož se objevuje v televizi častěji než samotná Miley. Příběh je nulový, v podstatě jde stále dokola o utajování identity druhého já a to po pár dílech zjevně unudí k smrti každého. Obsazení je příšerné, tady snad neznají slovo chlap (o účasti Dwayna Johnsona v seriálu nechci slyšet ani slovo, to byla moje nejhorší noční můra) a holky jsou všechny do puntíku stejné fifleny. Hudba... tak k té už se snad ani vyjadřovat nebudu.(3.5.2014)

• Kharsh

Naprostá vymývárna mozků a seriál pro stáda. To se jinak nedá říct. Nevim, co má být na tomhle seriálu vtipného a koukatelného.Já si myslím, že je to jeden z vrcholů trapnosti, nevkusu a já nevim čeho všeho. Opravdu nechápu, proč se tyhle seriály točí, jaký mají smysl... asi nás otravovat ze všech možných koutů a mučit nás. Já na to koukat déle než minutu, tak se mi vypaří ta náhražka mozku, kterou mám. Bože.(12.1.2011)

• Tommassi3

Stačí jediná epizodka téhle pekelné disneylobotomické zloestrády a jednomu musí být naprosto jasné, že šílené Miley Cyrus z toho muselo zákonitě hrábnout, a tak ji dnes už můžeme vidět jen spíš ožralou a nakoksovanou, než střízlivou, spíš mimo realitu, než ne na pár facek a spíš nahou, než oblečenou, jak olizuje kladiva a rajtuje na bourací kouli.. Tak se na ni nezlobte !! ;) Co ovšem straší daleko víc než její úlety, je samozřejmě skutečnost, jak s nimi neustále boří rekordy internetové návštěvnosti..(9.10.2015)

Tento seriál mě ve svých nejlepších létech naprosto minul. O jeho existenci a existenci Miley Cyrus jsem se dozvěděl až z filmu na motivy tohoto seriálu. Film mě ničím nezaujal, takže jsem opět přestal brát jeho existenci na vědomí. Nyní (už po skončení seriálu) jsem viděl sestřih nejlepších scének a kupodivu mě to přišlo velmi vtipné a úplně jiné než film. Dal jsem šanci pár dílům a nakonec mě to docela zaujalo. Není to žádné peklo, jak se tady někteří tvrdí, ale není to ani žádné veledílo. Je to ale vtipné. Jednoduchý humor vycházející z nereálného světa založený především na trademarkových hláškách a fyzickém humoru (Pitvoření, padání a podobné věci. Dříve to byla v sitcomech naprosto běžná záležitost. Asi to přetrvalo z grotesek a popravdě, v dnešních sitcomech mi to trošku chybí.). Pokud bych to měl přirovnat k nějakému podobnému seriálu, tak je to něco jako Ženatý se závazky nebo Alf. Tvůrci tohoto seriálu nejsou žádní idioti a základy klasického sitcomového humoru a klasických zápletek mají v malíku, takže po řemeslné stránce je HM povedená. Jediné co vám může znechutit HM je osobní nenávist k Miley Cyrus, nebo k Disney továrně na peníze. Mě netrápí ani jedno, takže HM beru jako stokrát viděný příspěvek do žánru sitcomů (i když poměrně vtipný). Objektivně si HM nezaslouží více jak 60% hodnocení, ale kolem těch 20% je docela nereálné. Takže trochu nadsadím. PS: Pokud bych měl hodnotit HM s českým dabingem, pak je i těch 20% zatraceně hodně.(30.10.2011)

• Andersis

Hannah Montana je tak neuvěřitelně tupý, neherecký, nevtipný seriál který ukázal, že pomyslné filmové dno se může ještě prohloubit. Všichni tam vypadají jako magoři, hříbečky, patky, brýle z šedesátých (to co už tu jednou v modě bylo) a mi budou říkat zrovna takovýhle šamponci, že dlouhé vlasy se nenosí ???? Heh, já jsem aspon v klidu, že nejsem náká cvičená opice a neberu si na sebe to co si bere každej druhej blbec. PS Miely Cyrus je tak odporná držka !(29.10.2011)

• - Maskéři museli Miley blonďatou paruku v oblasti ofiny přilepovat k čelu, aby ji paruka nepadala. (Claude Speed)

• - Pro třetí sérii byla použita nové verze úvodní znělky, a to zremixovaná verze "The best of both worlds", která byla původně nahrána pro Hannah Montana (2009), kde se také objevila. (Olík)

• - Původně měla obsadit hlavní roli zpěvačka Joanna 'JoJo' Levesque, roli však nakonec odmítla. (L.petr)