Hannah Montana (TV seriál)

Hannah Montana

Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2006, 99x22 min

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo, Brie Gabrielle, Diane Sellers, Michael Steger, Summer Bishil, Selena Gomez, Brooke Shields, Matt Prokop, Erin Matthews, Dolly Parton, Tiffany Thornton, Ryan Newman, Morgan York, Angela Trimbur, Dwayne Johnson, Camryn Manheim, Juliette Goglia, Robert Costanzo, Christian Serratos, Heather Locklear, Charles Shaughnessy, Gregory Itzin, Kelly Gould, Larry David, Eddie Diaz, Leigh-Allyn Baker, Nicole Gale Anderson, Kelli Goss, Izzy Diaz, Kat Graham, Aimee Teegarden, Sterling Knight, Patrick Ryan Anderson, Leland White, Sterling Sulieman, Drew Roy, Aramis Knight, Phill Lewis, Chris Zylka, Isabella Acres, China Anne McClain, Cody Linley, Austin Butler, Ruben Pla, Tiya Sircar, Ryan Pinkston, Di Quon, Troy Evans, Lucas Cruikshank, Chris Brochu, Kirby Bliss Blanton, Rachel G. Fox, Amir Talai, Tammin Sursok, Angus T. Jones, Blake Berris, Andrew Caldwell, Windell Middlebrooks, Sierra McCormick, Louis Iacoviello, Michael Boatman, Vanessa Born, Haley King, Anna Maria Perez de Tagle, Rae'Ven Larrymore Kelly, Brighton Sharbino, Bubba Lewis, P.J. Byrne, Paul Vandervort, Robin Roberts, Anna Sophia Berglund, Cassandra Jean, Cubbie Kile, Aimee Carrero, Michelle DeFraites, Bjorn Wilde, Noah Cyrus, Mary-Charles Jones, Clint Culp, Jen Lilley, Malese Jow, Julia Cho, Samantha Cope, Michael Ensign, Tom McGowan, Rebecca Creskoff, Mateo Arias, Jill Basey, Stephen Full, Greg Baker, Nay Nay Kirby, Meshach Taylor, Rafael Rojas III, Romi Dames, Pamela Dunlap, Ellen Albertini Dow, Jeff Clarke, Davis Cleveland, Terrell Lee, Mary Scheer, David Archuleta, Stephen Keys, Brandon Stacy, Maribeth Monroe, G. Hannelius, Brandi Cyrus, Buddy Handleson, Haley Tju, Lisa Arch, Tiffany Espensen, Sydney Park, Ronnie Alvarez, Rizwan Manji, Fred Stoller, Peter Allen Vogt, Donny Osmond, Luke Davis, Nadine Crocker, Matt Winston, Karen Maruyama, Daniel Booko, Mitzi McCall, Aaron Hill, Sara Erikson, Lindsey Stoddart, Philip Anthony-Rodriguez, Tim Chiou, Edie McClurg, Wayne Wilderson, Carla Jimenez, Laird Macintosh, John D'Aquino, Cornell Womack, Travis Winfrey, Hayley Holmes, RJ Mitte, Krista Swan, Shelley Berman, Rachael Marie, Natalie Lander, Wendy Worthington, Frances Callier, Angel Parker, Regi Davis, Vicki Lawrence, Steve Vinovich
  • Pussycat18

Čtrnáctiletá? Ahááá, a já myslela že jí je tak 18 a je to kurva na plnej úvazek, aspoň tak zmatlaná mi přišla! Tak přátelé, a konec srandy! Na tohle se dívají naše děti! Takže je na čase vytáhnout ze skříní brokovnice a granáty a vydat se nakopat týhle malý ukňouraný nádheře prd... je to stejný ohrožení dětí, jako použitý injekční stříkačky v pískovišti! A to myslim fakt vážně!(3.1.2010)

• AndreyCSFD

Není fér házet Hanku hned do odpadu. Dětem se to líbí, a proto se na ni musíme dívat dětským pohledem - Hančin svět je plný barev, sama Hanka je milá, úspěšná, oblíbená, bohatá, má milujícího tatínka a plno hadříků a navíc je úspěšná zpěvačka - prostě tenhle seriál ztělesnuje sen každé malé holčičky. Dospělým pohledem Hanku hodnotím jako lízátko -prva sladké a potom koušete ten umělý špalek a až ho vyhodíte, máte v puse jen tu umělou pachut. Seriál má sice mírně vzestupnou tendenci a najdete v něm i pár povedených hlášek především od papa Cyruse, ale pořád se nedostává z podprůměrnosti. Haně ovšem nejde upřít jednu podstatnou věc - učí děti, především děvčata, starat se o sebe, a to se taky počítá a dost. Takže stokrát raději Hanku než Kotka s Mádlem.(16.3.2011)

• MrMysterious

Hannah, Hannah.... Odpustil by som ti, že si jedna z mnoha umelo vytvorených amerických hviezd slávnych vďaka svojmu roztomilému zovňajšku. Odpustil by som ti že si len bábka v rukách televízie a v hlave máš toho asi toľko ako priemerný člen Jackass. Odpustil by som ti že "tvoj" seriál má tak primitívnu ústrednú zápletku že to až nie je možné. Čo ti však neodpustím, je že vždy keď ťa vidím na obrazovke cítim sa trápne aj za teba a všetkých tých tvojich cukríkových kamarátov. Ale v takej miere že to hraničí s nutkaním spáchať samovraždu. Nie je proste možné aby sa v jednom živote stretli tak vymletí scenáristi s tak zlými ne-hercami. Čo som komu urobil že sa ma televízia snaží nakŕmiť takýmito exkrementami....(11.8.2011)

Člověk má dobrou náladu, tak si řekne, že si zase trochu projede hlubokomyslné komentáře a hodnocení od zdejších erudovaných uživatelů - čerstvých absolventů FAMU, a nestačím se divit, co jsem se tu zas nedověděl za blitky. Velevážení uživatelé a hodnotitelé se zadkem otlačeným od gauče, tímto mým skromným komentářem bych Vás rád vyzval, aby jste si vytáhli ty zaražené klíny z Vašich nepochybně krásných zadnic, a zamysleli se nad tím, cože to vlastně hodnotíte. Ono je to hlavně sitcom jasně cílený na děti a mládež, takže se nedá očekávat, že zdejší existence, které se nabubřele povznesly nad pubertu budou pálit 5*. Nicméně je docela důležité dbát na to, že v sitcomu s touhle cílovkou prostě musí být vtipy takové, které odpovídají věku diváků, takže narážky na sex, drogy nebo chlast nečekejte. A nebuďte z toho smutní, je plno jiných projektů, kde je najdete! Hannah Montana ukrajuje trochu z koláče Přátel, trochu z Dva a půl chlapa, přitom si ale tvoří zcela vlastní příběh a specifický humor. Je to ze školního prostředí, je tam příjemná rodinná atmosféra, a hlavní postava se na konci poučí ze svých chyb. Příjemná rodinná oddychovka, kde nemusím rozebírat nejniternější pocity postav a nikdo mě xmrti neunudí nějakými filozofickými úvahami. Ne, opravdu se tady nedočkáte toho, že bude Hannah řešit komu dá nebo ne, se svýma kámošema se nebude rozhodovat, do jakého baru se půjdou ztřískat jako první, ani nikdo nebude hádat, jakou barvu kalhotek má hlavní hrdinka právě na sobě. Disney zkrátka spatřil ve vodách "sitcomu pro mládež" prázdné místo, a povedlo se mu ho tímhle dílem vyplnit, řekl bych že hodně dobře. O úspěchu nemůže pochybovat ani jeden zdejší #CSFDguru, když tahle sračka zvládla vyprodukovat i hodně úspěšný celovečerák + navíc nějaké 4 série, které si alespoň dovedly udržet nějaký svůj standard, ne jako tady všemi opěvovaný HIMYM. Tři hvězdy za příjemný a pohodový seriál, čtvrtá vyloženě z trucu.(30.1.2015)

• Macintosh

Když jsem Hannahu Montanu uzřel poprvé, něco se ve mně hnulo, do očí mi vhrkly slzy, zčervenal jsem a ucítil velice zvláštní vůni, vybavujíc si, že jsem ji už někdy cítil. O chvíli později jsem si uvědomil, že to byly zvratky. Dnes jsem již vůči nástrahám televize Nova ostražitější a raději se před jejím zapnutí chopím programu....(29.1.2014)

• - Jacksonovo celé jméno je Jackson Rod Stewart (Jason Earles), pojmenovaný po zpěvákovi Rodu Stewartovi. (Claude Speed)

• - Než byla za úvodní znělku vybrána píseň "The best of both worlds", byly také testovány skladby "Just like you" a "The other side of me". (Olík)

• - Postava Lilly Truscott se původně měla jmenovat Lilly Romero. (Olík)