Hannah Montana (TV seriál)

Hannah Montana

Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2006, 99x22 min

Tvůrci:

Michael Poryes

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo, Brie Gabrielle, Diane Sellers, Michael Steger, Summer Bishil, Selena Gomez, Brooke Shields, Matt Prokop, Erin Matthews, Dolly Parton, Tiffany Thornton, Ryan Newman, Morgan York, Angela Trimbur, Dwayne Johnson, Camryn Manheim, Juliette Goglia, Robert Costanzo, Christian Serratos, Heather Locklear, Charles Shaughnessy, Gregory Itzin, Kelly Gould, Larry David, Eddie Diaz, Leigh-Allyn Baker, Nicole Gale Anderson, Kelli Goss, Izzy Diaz, Kat Graham, Aimee Teegarden, Sterling Knight, Patrick Ryan Anderson, Leland White, Sterling Sulieman, Drew Roy, Aramis Knight, Phill Lewis, Chris Zylka, Isabella Acres, China Anne McClain, Cody Linley, Austin Butler, Ruben Pla, Tiya Sircar, Ryan Pinkston, Di Quon, Troy Evans, Lucas Cruikshank, Chris Brochu, Kirby Bliss Blanton, Rachel G. Fox, Amir Talai, Tammin Sursok, Angus T. Jones, Blake Berris, Andrew Caldwell, Windell Middlebrooks, Sierra McCormick, Louis Iacoviello, Michael Boatman, Vanessa Born, Haley King, Anna Maria Perez de Tagle, Rae'Ven Larrymore Kelly, Brighton Sharbino, Bubba Lewis, P.J. Byrne, Paul Vandervort, Robin Roberts, Anna Sophia Berglund, Cassandra Jean, Cubbie Kile, Aimee Carrero, Michelle DeFraites, Bjorn Wilde, Noah Cyrus, Mary-Charles Jones, Clint Culp, Jen Lilley, Melise, Julia Cho, Samantha Cope, Michael Ensign, Tom McGowan, Rebecca Creskoff, Mateo Arias, Jill Basey, Stephen Full, Greg Baker, Nay Nay Kirby, Meshach Taylor, Rafael Rojas III, Romi Dames, Pamela Dunlap, Ellen Albertini Dow, Jeff Clarke, Davis Cleveland, Terrell Lee, Mary Scheer, David Archuleta, Stephen Keys, Brandon Stacy, Maribeth Monroe, Genevieve Hannelius, Brandi Cyrus, Buddy Handleson, Haley Tju, Lisa Arch, Tiffany Espensen, Sydney Park, Ronnie Alvarez, Rizwan Manji, Fred Stoller, Peter Allen Vogt, Donny Osmond, Luke Davis, Nadine Crocker, Matt Winston, Karen Maruyama, Daniel Booko, Mitzi McCall, Aaron Hill, Sara Erikson, Lindsey Stoddart, Philip Anthony-Rodriguez, Tim Chiou, Edie McClurg, Wayne Wilderson, Carla Jimenez, Laird Macintosh, John D'Aquino, Cornell Womack, Travis Winfrey, Hayley Holmes, RJ Mitte, Krista Swan, Shelley Berman, Rachael Marie, Natalie Lander, Wendy Worthington, Frances Callier, Angel Parker, Regi Davis, Vicki Lawrence, Steve Vinovich, Charlene deGuzman, David Haack, Robert Ochoa, Chuti Tiu, Rachel York, Phil McGraw, Shanica Knowles, Larry Udy, John Eric Bentley, Jeff Marchelletta, Jessie T. Usher, Fuschia!, Brian Kubach, Robert Towers, Brian Nolan, Jennifer Robertson, Ernie Grunwald, Terry Rhoads, Tug Coker, Nika King, David Douglas, Ayesha Curry, Samy Camara, Susie Geiser, Kunal Sharma, Ray Auxias, Brooks Almy, Cooper Thornton, Matt Merchant, Bay Dariz, Annie Korzen, Antony Del Rio, Nicole Randall Johnson, Chelsea Harris, Susan Berger, Ruth Williamson

Richard G. King

Leo Papin

Scénografie:

Wendy Fine (set dekoratér)

Masky:

Judy Crown
  • Andersis

Hannah Montana je tak neuvěřitelně tupý, neherecký, nevtipný seriál který ukázal, že pomyslné filmové dno se může ještě prohloubit. Všichni tam vypadají jako magoři, hříbečky, patky, brýle z šedesátých (to co už tu jednou v modě bylo) a mi budou říkat zrovna takovýhle šamponci, že dlouhé vlasy se nenosí ???? Heh, já jsem aspon v klidu, že nejsem náká cvičená opice a neberu si na sebe to co si bere každej druhej blbec. PS Miely Cyrus je tak odporná držka !(29.10.2011)

• tommy187

Miley Cirus vo svojej životnej úlohe. Hannah Montana ju skrátka preslávila. To je asi jediné pozitívum (aj to neviem, či to pozitívum je) na tomto seriáli. Inak je v ňom všetko trápne (až na pár svetlých scén). Všetky postavičky sú "vycerené", a celé to je tak umelé, že viac už ani nemôže byť ... A ľuďom sa páči. Celé FAILURE. Áno to slovo to celé vystihuje :) 5%(30.3.2013)

Raz mi najlepšia kamoška požičala dvd s celou prvou sériou (ktorá je sice najslabšia ale o to tu teraz nejde) Bol som vonku ešte s jednou babou a nemal som tie dvdčka kam dať lebo taška bola plná. Ona povedala: "Ja to nechcem držať!" Ja som sa nechápavo spýtal: "Prečo zase??" "No ako je to dobrý seriál, som sa smiala keď som to pozerala, ale tak... pozerávajú to malé deti, to je také trápne, že ma s tým uvidí niekto..." Myslím že tento náš rozhovor je odpoveďou na tak často kladenú otázku užívateľov ktorí dávajú 5* - proč hodnotíte když ste neviděli??(15.9.2011)

• Luk Skywalker

U dnešní snídaně jsem viděl necelé dva díly a stačilo mě to (asi mě mělo odradit už to, že to má každý druhý Vietnamec na stánku - povlečení na polštář, taška, ručník... s nápisem Hannah Montana), prostě seriál pro mladé pubescenty (a řekl bych, že spíš pro holky). Vtipné to moc není, jeden příklad za všechny: "Můj bratr si oblékl můj župan a dotkl mé podprsenky budu to muset spálit."(10.2.2013)

• haWranka

Já se vážně začala dívat na první díl, protože jsem si řekla, že by bylo dost pokrytecký něco odsuzovat, když nevím o co jde. Chvíli jsem to i vydržela - sice s křečovitě staženým obličejem a ruka mi cukala směrem k vypínači, ale i tak. Jsem spokojená. Teď můžu s klidným srdcem říct, že jde o jednu z největších pitomostí co kdy byly natočený a rovnat se může jenom některým hodně hodně hoooodně nepovedeným telenovelám. Moje averze je prostě velká (tak moc, že nejsem schopná ten děsivě velkej zájem puberťaček alespoň pochopit) a od chvíle, kdy jsem v práci musela přerovnat regál, kterej přetejkal penály, baťohy a propiskami s logem HM, už hraničí skoro s nenávistí. No fuj. (A možná je to tim, že jsem holka, ale Miley Cyrus mi taky nepřijde jako nějakej zázrak...) Pro mcandy99: Tak stará se ještě necejtim, ale tenhle druh humoru opravdu nechápu :)(3.8.2009)

• - V epizodě, v níž Robbieho Raye (Billy Ray Cyrus) bolí záda pronese hlášku "Ow, my achy, breaky back!". Hláška odkazuje na populární country píseň "Achy Breaky Heart" z roku 1990, kterou složil Billy Ray Cyrus. (Claude Speed)

• - Jacksonovo celé jméno je Jackson Rod Stewart (Jason Earles), pojmenovaný po zpěvákovi Rodu Stewartovi. (Claude Speed)

• - Pro třetí sérii byla použita nové verze úvodní znělky, a to zremixovaná verze "The best of both worlds", která byla původně nahrána pro Hannah Montana (2009), kde se také objevila. (Olík)