Hannah Montana (TV seriál)

Hannah Montana

Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2006, 99x22 min

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo, Brie Gabrielle, Diane Sellers, Michael Steger, Summer Bishil, Selena Gomez, Brooke Shields, Matt Prokop, Erin Matthews, Dolly Parton, Tiffany Thornton, Ryan Newman, Morgan York, Angela Trimbur, Dwayne Johnson, Camryn Manheim, Juliette Goglia, Robert Costanzo, Christian Serratos, Heather Locklear, Charles Shaughnessy, Gregory Itzin, Kelly Gould, Larry David, Eddie Diaz, Leigh-Allyn Baker, Nicole Gale Anderson, Kelli Goss, Izzy Diaz, Kat Graham, Aimee Teegarden, Sterling Knight, Patrick Ryan Anderson, Leland White, Sterling Sulieman, Drew Roy, Aramis Knight, Phill Lewis, Chris Zylka, Isabella Acres, China Anne McClain, Cody Linley, Austin Butler, Ruben Pla, Tiya Sircar, Ryan Pinkston, Di Quon, Troy Evans, Lucas Cruikshank, Chris Brochu, Kirby Bliss Blanton, Rachel G. Fox, Amir Talai, Tammin Sursok, Angus T. Jones, Blake Berris, Andrew Caldwell, Windell Middlebrooks, Sierra McCormick, Louis Iacoviello, Michael Boatman, Vanessa Born, Haley King, Anna Maria Perez de Tagle, Rae'Ven Larrymore Kelly, Brighton Sharbino, Bubba Lewis, P.J. Byrne, Paul Vandervort, Robin Roberts, Anna Sophia Berglund, Cassandra Jean, Cubbie Kile, Aimee Carrero, Michelle DeFraites, Bjorn Wilde, Noah Cyrus, Mary-Charles Jones, Clint Culp, Jen Lilley, Malese Jow, Julia Cho, Samantha Cope, Michael Ensign, Tom McGowan, Rebecca Creskoff, Mateo Arias, Jill Basey, Stephen Full, Greg Baker, Nay Nay Kirby, Meshach Taylor, Rafael Rojas III, Romi Dames, Pamela Dunlap, Ellen Albertini Dow, Jeff Clarke, Davis Cleveland, Terrell Lee, Mary Scheer, David Archuleta, Stephen Keys, Brandon Stacy, Maribeth Monroe, G. Hannelius, Brandi Cyrus, Buddy Handleson, Haley Tju, Lisa Arch, Tiffany Espensen, Sydney Park, Ronnie Alvarez, Rizwan Manji, Fred Stoller, Peter Allen Vogt, Donny Osmond, Luke Davis, Nadine Crocker, Matt Winston, Karen Maruyama, Daniel Booko, Mitzi McCall, Aaron Hill, Sara Erikson, Lindsey Stoddart, Philip Anthony-Rodriguez, Tim Chiou, Edie McClurg, Wayne Wilderson, Carla Jimenez, Laird Macintosh, John D'Aquino, Cornell Womack, Travis Winfrey, Hayley Holmes, RJ Mitte, Krista Swan, Shelley Berman, Rachael Marie
  • Gemini

Disney is dead...but his minions still know how to make money;) Hannah Montana skutečně má pár vtipných scén a na děti do třinácti let působí jako suprduprbožíúplněmrtě (ne, nevím, co to znamená) seriál plný srandy a hezkých písniček. Bohužel pro všechny starší je to politováníhodná prefabrikovaná blbost. Řečí dospělých - papundekl jak cyp. A jak Vašek vrátivší se z ledu dobře ví - mnohý případ známe, kdy tomu tak není a dobře se u obrazovky bavíte, i když už dávno vaší největší starostí nejsou slovíčka z angličtiny nebo aby vás učitelka nechytila jak odnášíte nedojedený oběd...nebo v dnešní době spíš to, aby se vám spolužáci nesmáli, až uvidí, jak zoufale nemoderní máte mobil:P Prostě takhle by tvorba pro děti vypadat neměla a Miley Cyrus je jenom pipina reprezentující současné evo toho, co jsme my viděli v Olsenkách nebo Lindsay Lohan. Hanba pluť... Světlé okamžiky představuje několik scén, které mi přišly vtipné především díky (v jeho věku samozřejmě neúmyslně) přehrávajícímu latinskoamerickému skřetovi - což je prý Moises Arias. Což je cool jméno, skoro jako Hannah Montana;) I tak je to ovšem Zlo, které v kontextu další Disneyho tvorby ještě nedosahuje na ZLO, ale i tak je to prostě peklo... 20%(23.1.2010)

• MrMysterious

Hannah, Hannah.... Odpustil by som ti, že si jedna z mnoha umelo vytvorených amerických hviezd slávnych vďaka svojmu roztomilému zovňajšku. Odpustil by som ti že si len bábka v rukách televízie a v hlave máš toho asi toľko ako priemerný člen Jackass. Odpustil by som ti že "tvoj" seriál má tak primitívnu ústrednú zápletku že to až nie je možné. Čo ti však neodpustím, je že vždy keď ťa vidím na obrazovke cítim sa trápne aj za teba a všetkých tých tvojich cukríkových kamarátov. Ale v takej miere že to hraničí s nutkaním spáchať samovraždu. Nie je proste možné aby sa v jednom živote stretli tak vymletí scenáristi s tak zlými ne-hercami. Čo som komu urobil že sa ma televízia snaží nakŕmiť takýmito exkrementami....(11.8.2011)

Asi budu riskovat ukamenování, ale ... K tomuto seriálu jsem přistupoval s obrovskou skepsí, ale co to? Ono to není strašné. Ono to není ani průměrné. Ona je to poměrně slušná sranda. Sice mě to (zatím) nedonutilo si sehnat všechny díly, ale když na to v televizi narazím, tak nepřepínám. Miley Cyrus je poměrně roztomilá, stejně jako její kámoška Emily Osment. Billy Ray Cyrus hraje obstojně a má dobré hlášky a Jason Earles jako seriálový bratr hlavní hrdinky je jednoduše cílená komediální postavička. Ze současné seriálové produkce pro mládež tento počin hodnotím hodně vysoko. Je to prostě neškodná oddychovka. P.S.: Podotýkám, že je mi 22 let a mezi mé oblíbené žánry se řadí například splatter horory či filmy od Montyho Pythona. A přesto to sleduji ;-)(29.7.2008)

• AndreyCSFD

Není fér házet Hanku hned do odpadu. Dětem se to líbí, a proto se na ni musíme dívat dětským pohledem - Hančin svět je plný barev, sama Hanka je milá, úspěšná, oblíbená, bohatá, má milujícího tatínka a plno hadříků a navíc je úspěšná zpěvačka - prostě tenhle seriál ztělesnuje sen každé malé holčičky. Dospělým pohledem Hanku hodnotím jako lízátko -prva sladké a potom koušete ten umělý špalek a až ho vyhodíte, máte v puse jen tu umělou pachut. Seriál má sice mírně vzestupnou tendenci a najdete v něm i pár povedených hlášek především od papa Cyruse, ale pořád se nedostává z podprůměrnosti. Haně ovšem nejde upřít jednu podstatnou věc - učí děti, především děvčata, starat se o sebe, a to se taky počítá a dost. Takže stokrát raději Hanku než Kotka s Mádlem.(16.3.2011)

• Zevon

Tak tohle je opravodvý průšvih. Ne v seriálu samotném, kdo chce čumět z nudy na hovadiny, ať si promrhá svůj život podle libosti. Otřes je totální cílenost a marketingová promyšlenost do té míry, že hýbe prvním stupněm všech škol. Pokles vkusu už tak zmatené populace nabírá nových hloubek, vychováváme si další, ještě více ztuplé konzumenty, žvanící pražskou hantýrkou, kteří už neumí bez chyb napsat ani tu pitomou sms :-) - heléé, dik to bylo fakt moc boží!!(7.2.2010)

• - Další názvy seriálu, o nichž se během předprodukce uvažovalo, byly také The Secret Life Of Zoe Stewart, Popstar life! a Alexis Texas. (Olík)

• - Hlavné hrdinky Miley Cyrus (Miley Stewart/Hannah Montana) a Emily Osment (Lily Truscott), ktoré hrajú v seriály najlepšie kamarátky, sa zo začiatku vôbec nemuseli. Neskôr sa to však zmenilo. (Cherry_Bomb)

• - Prvotním nápadem, díky nemuž spatřit seriál světlo světa, vznikl na základě epizody „Goin´ Hollywood“ seriálu That´s So Reaven (2003). (Olík)