Hannah Montana (TV seriál)

Hannah Montana

Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2006, 99x22 min

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo, Brie Gabrielle, Diane Sellers, Michael Steger, Summer Bishil, Selena Gomez, Brooke Shields, Matt Prokop, Erin Matthews, Dolly Parton, Tiffany Thornton, Ryan Newman, Morgan York, Angela Trimbur, Dwayne Johnson, Camryn Manheim, Juliette Goglia, Robert Costanzo, Christian Serratos, Heather Locklear, Charles Shaughnessy, Gregory Itzin, Kelly Gould, Larry David, Eddie Diaz, Leigh-Allyn Baker, Nicole Gale Anderson, Kelli Goss, Izzy Diaz, Kat Graham, Aimee Teegarden, Sterling Knight, Patrick Ryan Anderson, Leland White, Sterling Sulieman, Drew Roy, Aramis Knight, Phill Lewis, Chris Zylka, Isabella Acres, China Anne McClain, Cody Linley, Austin Butler, Ruben Pla, Tiya Sircar, Ryan Pinkston, Di Quon, Troy Evans, Lucas Cruikshank, Chris Brochu, Kirby Bliss Blanton, Rachel G. Fox, Amir Talai, Tammin Sursok, Angus T. Jones, Blake Berris, Andrew Caldwell, Windell Middlebrooks, Sierra McCormick, Louis Iacoviello, Michael Boatman, Vanessa Born, Haley King, Anna Maria Perez de Tagle, Rae'Ven Larrymore Kelly, Brighton Sharbino, Bubba Lewis, P.J. Byrne, Paul Vandervort, Robin Roberts, Anna Sophia Berglund, Cassandra Jean, Cubbie Kile, Aimee Carrero, Michelle DeFraites, Bjorn Wilde, Noah Cyrus, Mary-Charles Jones, Clint Culp, Jen Lilley, Malese Jow, Julia Cho, Samantha Cope, Michael Ensign, Tom McGowan, Rebecca Creskoff, Mateo Arias, Jill Basey, Stephen Full, Greg Baker, Nay Nay Kirby, Meshach Taylor, Rafael Rojas III, Romi Dames, Pamela Dunlap, Ellen Albertini Dow, Jeff Clarke, Davis Cleveland, Terrell Lee, Mary Scheer, David Archuleta, Stephen Keys, Brandon Stacy, Maribeth Monroe, G. Hannelius, Brandi Cyrus, Buddy Handleson, Haley Tju, Lisa Arch, Tiffany Espensen, Sydney Park, Ronnie Alvarez, Rizwan Manji, Fred Stoller, Peter Allen Vogt, Donny Osmond, Luke Davis, Nadine Crocker, Matt Winston, Karen Maruyama, Daniel Booko, Mitzi McCall, Aaron Hill, Sara Erikson, Lindsey Stoddart, Philip Anthony-Rodriguez, Tim Chiou, Edie McClurg, Wayne Wilderson, Carla Jimenez, Laird Macintosh, John D'Aquino, Cornell Womack, Travis Winfrey, Hayley Holmes
  • RedHot

Kdyby jen tohle mohl vidět pan Disney... Miley Cyrus vyleze s roztomilým úsměvem na pódium, na playback za ni počítač odzpívá nějakou obvzlášť strašlivou ukázku popkulturního barbarství a dvanáctileté publikum u toho nadšeně vříská. Po dvaceti minutách falešného zpěvu se Cyrus vrací za oponu, kde již čeká producent s rozepnutým poklopcem a náctiletý andílek se konečně vrací k něčemu, co mu doopravdy jde. --- Koukat se na to nedá, ale jak se na to panečku dobře píšou odpadové komentáře!(13.11.2011)

• Gemini

Disney is dead...but his minions still know how to make money;) Hannah Montana skutečně má pár vtipných scén a na děti do třinácti let působí jako suprduprbožíúplněmrtě (ne, nevím, co to znamená) seriál plný srandy a hezkých písniček. Bohužel pro všechny starší je to politováníhodná prefabrikovaná blbost. Řečí dospělých - papundekl jak cyp. A jak Vašek vrátivší se z ledu dobře ví - mnohý případ známe, kdy tomu tak není a dobře se u obrazovky bavíte, i když už dávno vaší největší starostí nejsou slovíčka z angličtiny nebo aby vás učitelka nechytila jak odnášíte nedojedený oběd...nebo v dnešní době spíš to, aby se vám spolužáci nesmáli, až uvidí, jak zoufale nemoderní máte mobil:P Prostě takhle by tvorba pro děti vypadat neměla a Miley Cyrus je jenom pipina reprezentující současné evo toho, co jsme my viděli v Olsenkách nebo Lindsay Lohan. Hanba pluť... Světlé okamžiky představuje několik scén, které mi přišly vtipné především díky (v jeho věku samozřejmě neúmyslně) přehrávajícímu latinskoamerickému skřetovi - což je prý Moises Arias. Což je cool jméno, skoro jako Hannah Montana;) I tak je to ovšem Zlo, které v kontextu další Disneyho tvorby ještě nedosahuje na ZLO, ale i tak je to prostě peklo... 20%(23.1.2010)

Je to tak trapné až je to sranda. A všetci čo dávajú odpad sú len ovplivnený svetom. Na jednej strane sa rozšírilo že je to super a stal sa z toho hit-deti to milujú, na druhej strane sa rozšírilo zo strany starších že je to sračka-všetci opakujú. Nehnevajte sa na mňa ale keď už nič iné v telke nie je (a väčšinou nie je) tak sa na to dá pozerať. A keby ste mali 11 ročnú sestru ktorá ma Montanu všade, od nálepiek na zošitoch po povlečenie na posteľ...bol som donútený súhlasiť že je to dobré :)(13.11.2008)

• Andersis

Hannah Montana je tak neuvěřitelně tupý, neherecký, nevtipný seriál který ukázal, že pomyslné filmové dno se může ještě prohloubit. Všichni tam vypadají jako magoři, hříbečky, patky, brýle z šedesátých (to co už tu jednou v modě bylo) a mi budou říkat zrovna takovýhle šamponci, že dlouhé vlasy se nenosí ???? Heh, já jsem aspon v klidu, že nejsem náká cvičená opice a neberu si na sebe to co si bere každej druhej blbec. PS Miely Cyrus je tak odporná držka !(29.10.2011)

• Mischka

Je pravdou, že se dá pochopit, proč je kolem tohoto seriálu takový kult fanynek - která z holčiček by nechtěla být přes den vzornou studentkou, užívající si s kamarády a v noci popovou hvězdou? Přidáte-li k tomu fakt, že na všechny postavy se dá dívat, jelikož Hannah je celkem roztomilá a její otec může být pro někoho fakt fešák. Avšak z mého pohledu je tento seriál naprosto průměrný a mně osobně vůbec nic neříká.(16.12.2008)

• - O roli Miley Steward taktéž usilovala Taylor Momsen. (Dlee)

• - Hlavné hrdinky Miley Cyrus (Miley Stewart/Hannah Montana) a Emily Osment (Lily Truscott), ktoré hrajú v seriály najlepšie kamarátky, sa zo začiatku vôbec nemuseli. Neskôr sa to však zmenilo. (Cherry_Bomb)

• - Rico (Moises Arias) je zobrazen jako bohaté dítě. Rico (Moises Arias) je původem ze Španělska. Ve španělštině znamená rico "bohatý". (Claude Speed)