Bratři Bloomovi

• Nový Zéland

The Brothers Bloom

Dobrodružný / Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2008, 108 min

Kolísavé tempo, přepálená délka, od druhé třetiny rozplyzlost a na můj vkus málo Marka Ruffala. Ale! - - - Film je dělán s láskou; má výtečnou kameru, skvělé řešení scény a několik opravdu úžasných nápadů, za které si Brothers Bloom sympatie určitě zaslouží. Do celovečerního formátu bohužel nedotažené.(21.9.2009)

Berte to s nadsázkou, jako hru nebo pohádku, snad se pak budete bavit tak dobře jako já. Někdy za půlkou trochu vázne tempo, ale to těm roztomilým figurkám odpustíte.(15.10.2009)

Proste se mi to libilo.Prislo mi to vtipny,divny,necekany,zvlastni,prijemne zmateny...Asi nejlip pasuje nepopsatelny. A Bang Bang je skvela. Jinak vsechny postavy jsou jak z jiny planety. Proste zvlastni film....(29.10.2009)

• elgato

Výborný začátek slibující zajímavou podívanou plnou podvodnického umění, který po chvili zeslábne tak, že vás zachrání snad jen závěrečné titulky a ty se bohužel objeví až po téměř 2 hodinách. Část filmu se odehrává v Praze tak se můžeme projít po Starém Městě, svést se ve vozidle které nám "Pomáhá a chrání" a dokonce uslyšíme češtinu. Moc víc ve mě film nezanechal.(5.11.2009)

Chytré, dobové. Líbilo se mi vykreslování charakteru postav a praštěnost dědičky. Není nad to, když se mezi muže přimíchá ženská.(19.11.2009)

Nebyt kvalitneho obsadenia, bolo by to o dost horsie hodnotenie.(26.3.2010)

Herci...úplne super, ale čakala som od filmu niečo viac... občas sa tam objavili úplne stupídne scény. Ale zas hudba tam bola na jednotku :)(15.4.2010)

• e.S

Docela nuda.(22.4.2010)

Pohodovej film na nedělní chmurný odpoledne.(9.4.2013)

• Nihat

Vo filme som videl to, čím chcel film byť - filmom o podfuku, ktorí prinenie aj hlbšiu filozofickú myšlienku. Až na to, že výsledok bol zjavný od začiatku, tak cesta, ktorú postavy prejdú jasná nebola a mohla byť zaujímavá. Avšak zaujímavá nebola - až príliš prekombinovaná a preplácaný pointa podfukov a snaha urobiť z filmu niečo viac žial tento film desne pochovala.(23.11.2013)

• r6AndrEw

Vcelku nuda a ani Praha to nezachrání, ikdyž je to sranda - policajti se prohání v autech po Karlově mostě, úplně debilní policejní prezident. Jen ti vojáci, proč mají ukrajinské, nebo ruské uniformy? Přitom máme takové krásné maskáče tady v Čechách!(26.1.2015)

hodně nedoceněný film. jeden z mých nejoblíbenějších!(6.2.2016)

1 3 6 7 8 9 10 následující >>