Kapitán Zed (TV seriál)

Captain Zed and the Zee Zee Zone

Animovaný / Dobrodružný / Pohádka

Velká Británie / USA, 1991, 26x22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Sandman pro nejmenší o ochráncích dětských snů s nezapomenutelným polštářkovým autíčkem a nespočtem oveček. Právě ty všudypřítomné ovce si spolehlivě pamatuji dodnes. Inu, nostalgie no... Teda vlastně, béé.(14.8.2008)

Jeden ze seriálů mého dětství, při pohledu na intro ve mě proběhla vlna nádherných vzpomínek... Intro: http://www.youtube.com/watch?v=4fuPvBB6DEE(4.1.2008)

Společně se Srdíčkovými medvídky jeden ze zahraničních kreslených seriálů, které provázely moje ranné dětství. Kapitán Zed se svým praťákem PJ hlídají dětské sny a zároveň čelí lumpárnám, které si pro ně připravil jejich věčný sok Kapitán Flannel. Všechno je vyvedeno ve velice milé animaci a nevzpomínám si už přesně, ale myslím, že když byl nějaký průser, Zed na to vypustil armádu ovcí a to teprve byla jízda;)(12.5.2007)

Do sedmi let maximálně... jak dlouho jsem seriál sledoval já se nesvěřím, neboť si to nepamatuji (fakt!).(8.12.2009)