• Djkoma
  ****

  Obyčejný seriál byl sestříhán na poloviční délku. Příběh je zhuštěn a každý díl obsahuje velmi mnoho nového skoro až chvílemi připomíná úžasný Prison Break. Škoda, že se pravděpodobně nebude točit zbytek seriálu, protože každého kdo ho shlédne až do konce by zajímalo, co autoři chtěli vyprávět dál. Jeden z mála zrušených seriálů, který by si zasloužil, když ne další sezonu tak minimálně závěrečný dvojdíl.(21.9.2007)

 • Angelos
  *****

  Nééééééé, jak mohli zrušit tak kvalitní seriál? Obrovská škoda, protože těch 8 dílů stálo zato. Pilot byl spíš takový rozjezd, ale hned od druhé epizody to začalo být zajímavé a následující epizody byly prostě geniální! Budování napětí tohohle seriálu nemá konkurence. Perfektní flashbacky udržující napětí, skvělá hudba, no radost pohledět... O to víc mě mrzelo, když jsem dokoukal 8 díl a zjistil, že nic není ukončené... :( (pokud vás ale jako mě zajímá, jak to mělo být dál, přečtěte si komentář od rodika v diskuzi) 5* AWESOME(9.11.2010)

 • JohnCZ
  ***

  Zpočátku hodně televizně působící, ale po několika dílech hodně dobře rozjetý konspirační akčně laděný seriál, který po celých 8 epizod nesleví nijak výrazně z tempa a jediné, co mu chybí, je nějaká výraznější autorská stopa. Po režijní stránce působí trochu tuctově a chvíli mi trvalo, než jsem se seriálem sladil a oblíbil si hlavní postavy. No, dělal jsem to zbytečně, protože je to po 8 dílech utnuté prakticky bez jakýchkoli odpovědí. Škoda, protože se to začalo dost rozjíždět a tvůrci ukázali, že esa v rukávu rozhodně mají.(28.6.2016)

 • vander19
  ****

  Prvé časti asi tak 3 ma zaujali, ale potom príbeh naberá na obrátkach. Pekne sa to postupne začína zamotávať, ale pekne ma nasralo, že posledná časť, ktorá je AMAZING je fakt tá posledná. Je to blbé, že sa v tomto ďalej nepokračovalo. Malo to napätie, atmosféru, nápady, ale aj drsné scény. Veľká škoda.(7.12.2015)

 • Ilicka
  ****

  Nebýt toho potměšile otevřeného konce dávám pět hvězd, protože Traveler je jízda - první díl připoutá, sedm dalších uběhne jako voda. Je mi líto že tento seriál zrušili, má slušnou výpravu, šílený střih, kvalitní herce (ústřední trio, agent Marlowe), hezky přímočaře si to sviští do cíle, ale když si myslíte, že je po všem, přijde cliffhanger. - No, ten seriál samozřejmě není bez chyby, ale díky nízkému počtu epizod nestihne nudit. Alespoň já jsem si velký útěk před FBI užila. Náramně.(3.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace