• Hal_Moore
  ****

  Traveler je vlastně taková druhá sezóna Prison Breaku, vmačkaná do osmi epizod. Žádné zdržování, žádné natahování děje, jde se rovnou na věc. Hlavní představitelé jsou neokoukané tváře a tím pádem působí v rolích nevinných studentů naprosto přesvědčivě, i když s hereckou stránkou je to už trochu horší. Osobně mě velmi potěšila účast Neal McDonougha, který dodává každému záběru ten správný spiklenecký nádech. Hudba je přesná asi stejně jako v drtivé většině současné seriálové produkce. Škoda, že seriál byl po osmi epizodách ukončen pro nedostatek diváckého publika, které bylo namlsáno druhou sezónou Prison Breaku a tak o dalším očišťování osoby a prokazování vlastní neviny nejevilo zájem. Takhle je celý děj neukončen a to je asi největší zápor Traveleru.(23.9.2007)

 • -dRaGoN-
  ****

  Traveler mě zaujal už při prvním poodhalení dějové linie a po více než roce odkladů a zkracování ABC uvedla první a velmi pravděpodobně i poslední sérii v 8 epizodách. Samotný námět je na seriálu asi to nejzajímavější, obzvlášť v dnešní době kdy jde o stále aktuální téma. Pilotní epizoda byla opravdu povedená, hudební podkres výborně doplňuje hlavní rysy seriálu, kterými jsou poměrně rychlý spád, podařený střih a ve většině případů i výkony hlavních představitelů. Celkem tak 8 epizod uběhne docela rychle a člověk se tak nestačí ani pořádně zamyslet co kde skřípe. Jak už tu někdo poznamenal, nelze nevzpomenout na druhou sérii Prison Breaku, podobnost je bohužel víc než zřejmá, hlavní devizí tu jsou útěky a cestování, samotné rozvinutí a poodhalovaní skutečných událostí za bombovým útokem zůstává pozadu. Nedočkáme se ani celkového ukončení a nějakého většího rozuzlení, to asi pro případ kdyby se přeci jen stalo něco nečekaného a dočkali bychom se pokračování. Určitě bych si dokázal představit 5-7 dalších epizod jak seriál celkově ukončit. Závěr je takový, že se u Travelera nudit určitě nebudete (pokud ovšem nejste jeden z těch co odpadli u Prison Breaku před 5. epizodou 2. série :) Na druhou stranu vás ani ničím novým nebo zvláštním neobohatí, a to je škoda, scénář si dovedu představit lepší. 75% PS: Tyler je pěkný prase, cumlat v puse 100let starý klíč, fuj! ;d(22.7.2007)

 • Angelos
  *****

  Nééééééé, jak mohli zrušit tak kvalitní seriál? Obrovská škoda, protože těch 8 dílů stálo zato. Pilot byl spíš takový rozjezd, ale hned od druhé epizody to začalo být zajímavé a následující epizody byly prostě geniální! Budování napětí tohohle seriálu nemá konkurence. Perfektní flashbacky udržující napětí, skvělá hudba, no radost pohledět... O to víc mě mrzelo, když jsem dokoukal 8 díl a zjistil, že nic není ukončené... :( (pokud vás ale jako mě zajímá, jak to mělo být dál, přečtěte si komentář od rodika v diskuzi) 5* AWESOME(9.11.2010)

 • vander19
  ****

  Prvé časti asi tak 3 ma zaujali, ale potom príbeh naberá na obrátkach. Pekne sa to postupne začína zamotávať, ale pekne ma nasralo, že posledná časť, ktorá je AMAZING je fakt tá posledná. Je to blbé, že sa v tomto ďalej nepokračovalo. Malo to napätie, atmosféru, nápady, ale aj drsné scény. Veľká škoda.(7.12.2015)

 • anderson
  *

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 3.2.2010 (3.2.2010) --- Konšpirátori konšpirujú až do roztrhania tela a ako už povedali aj v Simpsonovcoch "Svobodní zednáři vládnou !". :-) A PRISON BREAK to naozaj kopíruje statočne. Najmä čo sa debilných a nepravdepodobných zvratov a náhod týka. (18.2.2010)(3.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace