• JohnCZ
  ***

  Zpočátku hodně televizně působící, ale po několika dílech hodně dobře rozjetý konspirační akčně laděný seriál, který po celých 8 epizod nesleví nijak výrazně z tempa a jediné, co mu chybí, je nějaká výraznější autorská stopa. Po režijní stránce působí trochu tuctově a chvíli mi trvalo, než jsem se seriálem sladil a oblíbil si hlavní postavy. No, dělal jsem to zbytečně, protože je to po 8 dílech utnuté prakticky bez jakýchkoli odpovědí. Škoda, protože se to začalo dost rozjíždět a tvůrci ukázali, že esa v rukávu rozhodně mají.(28.6.2016)

 • -dRaGoN-
  ****

  Traveler mě zaujal už při prvním poodhalení dějové linie a po více než roce odkladů a zkracování ABC uvedla první a velmi pravděpodobně i poslední sérii v 8 epizodách. Samotný námět je na seriálu asi to nejzajímavější, obzvlášť v dnešní době kdy jde o stále aktuální téma. Pilotní epizoda byla opravdu povedená, hudební podkres výborně doplňuje hlavní rysy seriálu, kterými jsou poměrně rychlý spád, podařený střih a ve většině případů i výkony hlavních představitelů. Celkem tak 8 epizod uběhne docela rychle a člověk se tak nestačí ani pořádně zamyslet co kde skřípe. Jak už tu někdo poznamenal, nelze nevzpomenout na druhou sérii Prison Breaku, podobnost je bohužel víc než zřejmá, hlavní devizí tu jsou útěky a cestování, samotné rozvinutí a poodhalovaní skutečných událostí za bombovým útokem zůstává pozadu. Nedočkáme se ani celkového ukončení a nějakého většího rozuzlení, to asi pro případ kdyby se přeci jen stalo něco nečekaného a dočkali bychom se pokračování. Určitě bych si dokázal představit 5-7 dalších epizod jak seriál celkově ukončit. Závěr je takový, že se u Travelera nudit určitě nebudete (pokud ovšem nejste jeden z těch co odpadli u Prison Breaku před 5. epizodou 2. série :) Na druhou stranu vás ani ničím novým nebo zvláštním neobohatí, a to je škoda, scénář si dovedu představit lepší. 75% PS: Tyler je pěkný prase, cumlat v puse 100let starý klíč, fuj! ;d(22.7.2007)

 • jojoping
  ***

  Škoda toho, že tento seriál nebol dotiahnutý do konca. Je vidieť, že bol autormi skrátený a ukončený ešte skôr ako som si stihol obľúbiť hlavných hrdinov, nepravodlivo obvinených z teroristického činu. Podobnosť s Prison break 2 je evidentná. Keby bola dodržaná riadna dľžka mohlo byť hodnotenie vyššie.(6.10.2007)

 • anderson
  *

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 3.2.2010 (3.2.2010) --- Konšpirátori konšpirujú až do roztrhania tela a ako už povedali aj v Simpsonovcoch "Svobodní zednáři vládnou !". :-) A PRISON BREAK to naozaj kopíruje statočne. Najmä čo sa debilných a nepravdepodobných zvratov a náhod týka. (18.2.2010)(3.2.2010)

 • Angelos
  *****

  Nééééééé, jak mohli zrušit tak kvalitní seriál? Obrovská škoda, protože těch 8 dílů stálo zato. Pilot byl spíš takový rozjezd, ale hned od druhé epizody to začalo být zajímavé a následující epizody byly prostě geniální! Budování napětí tohohle seriálu nemá konkurence. Perfektní flashbacky udržující napětí, skvělá hudba, no radost pohledět... O to víc mě mrzelo, když jsem dokoukal 8 díl a zjistil, že nic není ukončené... :( (pokud vás ale jako mě zajímá, jak to mělo být dál, přečtěte si komentář od rodika v diskuzi) 5* AWESOME(9.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace